Eerste wat ik zou doen, is met de selectie een avondje stappen in onze hoofdstad. Leren ze vanzich af bijten en kweek je meteen een gezonde haatquote:
Dat is ook wel weer waar, het zijn ook alleen maar geruchten wat je hoort de laatste dagen/weken.quote:Op maandag 11 juni 2007 20:36 schreef BobbyHill het volgende:
Het lijkt me dat BVM wel meer spelers op z'n lijstje heeft staan. En dan vooral spelers die wel haalbaar zijn. Je kan toch moeilijk verwachten dat spelers als Makaay en Schaars naar Feyenoord komen. Zou een beetje een onredelijk eisenpakket zijn.
Het zijn inderdaad allemaal geruchten. Dit is zowel met de transfers van Feyenoord, PSV en Ajax.quote:Op maandag 11 juni 2007 20:43 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer waar, het zijn ook alleen maar geruchten wat je hoort de laatste dagen/weken.
Het enige wat we echt weten is dat Co "Nee" heeft gezegd, en Feyenoord met Bert in onderhandeling is al 1-2 weken.
Zwaar irritant is het. Maar je gaat er zelf ook in mee, je wilt niet weten hoe vaak ik op mijn werk FR-Fans enzo zit te bekijken in de hoop op iets concreets....quote:Op maandag 11 juni 2007 20:53 schreef patrickt37 het volgende:
Het zijn inderdaad allemaal geruchten. Dit is zowel met de transfers van Feyenoord, PSV en Ajax.
Moedeloos word je ervan.
Weet je hoevaak Sneijder en Huntelaar al vergeven zijn?
Daar heb je zeker gelijk in en ontken ik geen moment, maar dan moet je wel de juiste ervaren krachten weten te halen, anders heeft het juist een tegengesteld effect. Overigens worden ervaren spelers in sommige spelers overschat, want het is veel belangrijker de juiste spelers aan te trekken en niet een willekeurige ervaren speler. Beter kijken naar de volwassenheid van een voetballer, dan naar het cijfertje wat er staat onder leeftijd. Sommige spelers spelen namelijk al heel vroeg volwassen, zoals bijvoorbeeld Schaars.quote:Op maandag 11 juni 2007 20:33 schreef Happel het volgende:
[..]
Er moet wel een duidelijke structuur zijn in het elftal. Dat ga je niet bereiken met allerlei jonge talenten. Op elke linie moet een ervaren kracht staan, dat is het voornaamste.
Die link is natuurlijk snel gelegd en daardoor waarschijnlijk gebasseerd op lucht.quote:Op maandag 11 juni 2007 21:51 schreef Tovaho het volgende:
mijn duitse collega's (die dortmund-supporter zijn), hebben het erover dat in duitsland het gerucht gaat dat áls van Marwijk naar Feijenoord gaat, hij in ieder geval smolarek wilt 'meenemen'
Wat er van waar is, is mij natuurlijk verder onbekend....
het zouden spelers met een rotterdams hart moeten zijn... Ik begin het gio en boateng ook steeds kwalijker te nemen dat ze niet terugkomen dit jaar. Ondertussen word ik ook depressief van al die amateurs in het maasgebouw, stelletje grafjodenquote:Op maandag 11 juni 2007 21:51 schreef devv05 het volgende:
En weer geen nieuws vandaag, ik zou er echt moedeloos van worden als ik jullie was. Vraag me af welke speler nu ook nog op dit zinkend schip durft te stappen.
Waarom?quote:Op maandag 11 juni 2007 22:14 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Ik begin het gio en boateng ook steeds kwalijker te nemen dat ze niet terugkomen dit jaar.
yesquote:Op maandag 11 juni 2007 22:28 schreef Staanplaats het volgende:
Lees eindelijk een voordeel van die slechte seizoen. Volgend jaar spelen meteen mee voor de amstelcup!
Zo! Das ff positief!
omdat ze nu het hardst nodig zijn, en omdat ze geld genoeg hebben. Nog n jaar voor persoonlijke glorie of geld spelen terwijl heel zuid je nodig heb... ik had meer van ze verwacht.quote:
het gaat hem niet snel genoeg.quote:Op maandag 11 juni 2007 22:50 schreef PyTh het volgende:
Wie zegt dat ze niet terugkomen naar feyenoord dan?
Hier moeten ze nou eens vanaf stappen.quote:Op maandag 11 juni 2007 22:14 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
het zouden spelers met een rotterdams hart moeten zijn...
Daar zijn ze al in 1970 ofzo vanaf gestapt hoor.quote:Op maandag 11 juni 2007 23:08 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Hier moeten ze nou eens vanaf stappen.
Gewoon goede spelers aantrekken waarmee je prijzen kan pakken.
Als ze pas willen komen als ze 40 zijn heeft het natuurlijk geen zin meer..quote:Op maandag 11 juni 2007 22:50 schreef PyTh het volgende:
Wie zegt dat ze niet terugkomen naar feyenoord dan?
Moeten ze ook, maar daar doelde mister_p niet op. Hij reageerde op de poster erboven, die zei:quote:Op maandag 11 juni 2007 23:08 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Hier moeten ze nou eens vanaf stappen.
Gewoon goede spelers aantrekken waarmee je prijzen kan pakken.
Waarop mister_p zei:quote:Op maandag 11 juni 2007 21:51 schreef devv05 het volgende:
Vraag me af welke speler nu ook nog op dit zinkend schip durft te stappen.
Laten we Bosschaart maar bij ADO laten. Past hij wel thuis.quote:Op maandag 11 juni 2007 22:14 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
het zouden spelers met een rotterdams hart moeten zijn
Daar dacht ik toevallig net ook aan, dat lijkt me niet eens een verkeerde keuze. Kan Smolarek in de spits uit de voeten?quote:Op maandag 11 juni 2007 21:51 schreef Tovaho het volgende:
mijn duitse collega's (die dortmund-supporter zijn), hebben het erover dat in duitsland het gerucht gaat dat áls van Marwijk naar Feijenoord gaat, hij in ieder geval smolarek wilt 'meenemen'
Wat er van waar is, is mij natuurlijk verder onbekend....
AD.nlquote:Van Marwijk heeft geduld
ROTTERDAM - Peter Bosz is ‘niet in paniek’ en Bert van Marwijk zegt nog ‘even de tijd’ te hebben. Maar Feyenoord zit nog altijd zonder trainer, hoewel op 7 juli de trainingen voor het nieuwe seizoen beginnen.
Dat lijkt kort dag.
,,Anderen maken zich daar druk over, wij werken gewoon door,’’ zei technisch manager Bosz gistermiddag desgevraagd. Voor het overige verwijst Bosz naar de mededeling die de club op 3 juni deed; men is in gesprek met Van Marwijk.
De trainer in kwestie reageerde gisteren op zijn vakantieadres in Frankrijk op de stilte over zijn terugkeer bij Feyenoord. ,,Ik weet dat men bij Feyenoord er druk mee bezig is om aan mijn voorwaarden te voldoen. Dat heeft niets met mijn salaris te maken, voor wie dat soms mocht denken. Het heeft te maken met de hele club.’’
Van Marwijk benadrukte dat hij nog steeds graag wil. ,,Ja, anders voer ik geen twee gesprekken, thuis en op mijn vakantieadres, met de club waar ik voor mijn gevoel nog maar net weg was. Het was voor mij een grote verrassing dat Feyenoord zo snel al weer bij me kwam.
,,Het waren prettige gesprekken. Daarna hebben we over de termijn gesproken waarbinnen alles geregeld moet zijn. Die termijn is wat mij betreft nog niet verstreken en dat zal ook over een paar dagen niet zo zijn. Het wordt spannend, dat geef ik toe, maar het kan nog wel.’’
Ondanks dat hij nog niet in dienst is bij Feyenoord, verrichtte hij al wel wat werk voor de club.
Zo had hij onder anderen contact met Kenneth Perez toen die nog naar Feyenoord leek te komen. Op die ene naam ging hij niet specifiek in. ,,Ik heb met meerdere kandidaat-spelers voor Feyenoord contact gezocht. Mijn betrokkenheid is duidelijk, waar en wanneer ik wat kan doen, zal ik dat niet nalaten.’’
Zo heeft Feyenoord voor de verdediging het oog laten vallen op Kevin Hofland, de ex-PSV’ er van Wolfsburg, en Daniel Alberto Díaz van het Argentijnse Boca Juniors.
Van Marwijk bevestigde wel, dat hij diep heeft moeten nadenken eer hij zijn voorwaardelijk ‘ja’ zei tegen de onderhandelaars van Feyenoord. ,,Ik heb er vier geweldige jaren gehad, veel meegemaakt, vooral veel mooie dingen. Het gevoel is dus goed,’’ aldus de trainer/coach.
,,Maar er is in de paar jaar dat ik weg was wél veel gebeurd, daar moet je eerlijk in zijn. De verandering is groot. Feyenoord heeft een paar slechte seizoenen achter de rug. Er is een ronduit negatief beeld van de club ontstaan.’’
Het is juist op dat gebied, de ontstane imagoschade, dat Van Marijk ook wensen heeft neergelegd. ,,Natuurlijk moet de selectie versterkt worden. Er zal een selectie moeten staan waar ik achter kan staan. Maar dat is niet alles. Er moet intern ook veel gebeuren. Ik ben het eens met de stelling dat Feyenoord professioneler moet worden. Feyenoord moet weer een herkenbaar gezicht krijgen, voor de achterban en voor het hele voetbal. Daar wordt hard aan gewerkt, ik heb er vertrouwen in dat dat voor elkaar komt.’’
Of hij in letterlijke zin zelf dat gezicht wordt, liet Van Marwijk bewust in het midden. ,,Laten we nog een paar dagen wachten als de mensen van Feyenoord die nodig hebben. Dat kan best nog.’’
FR-fans.nlquote:Ali Boussaboun naar Qatar (update)
Op de officiele site van Al Wakrah (Qatar) staan foto's van Ali Boussaboun. De Feyenoord spits zit daar heel ontspannen aan tafel met één van de voorzitters van de club. Ook Diba was aanwezig in Qatar. Ali Boussaboun mag vertrekken bij Feyenoord, maar heeft nog wel een contract tot 2009.
Update: Volgens Feyenoord.netwerk.to zou in de tekst onder de foto staan dat het tweetal gisteren met goed gevolg een medische keuring heeft ondergaan. Bij de presentatie was ook onder andere zaakwaarnemer Lerby aanwezig en de nieuwe Duitse coach van de club.
staatsmongooltje@feyenoord.nlquote:Op dinsdag 12 juni 2007 01:40 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Wat is Bosz z'n mailadres, dan mail ik 'm.
Als ik alle geruchten moet geloven hadden we ook bijna Adriaanse, Perez, Makaay en van Marwijk binnenquote:Op maandag 11 juni 2007 23:40 schreef sjimz het volgende:
Hadden ze gewoon echt bijna Hiddink binnen.
pbo@feyenoord.nlquote:Op dinsdag 12 juni 2007 01:40 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Wat is Bosz z'n mailadres, dan mail ik 'm.
Als ik hem was, zou ik (minimaal) tot m'n 24ste hierblijven.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 08:24 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
pbo@feyenoord.nl![]()
Ik weet niet of dat gerucht waar is, maar ik weet zeker dat Drenthe nog minimaal één seizoen blijft. Een hele verstandige jongen, met verstandige mensen om zich heen.![]()
34ste lijkt me een beter planquote:Op dinsdag 12 juni 2007 08:28 schreef Keltie het volgende:
[..]
Als ik hem was, zou ik (minimaal) tot m'n 24ste hierblijven.
Dan heeft'ie, hopelijk, ook wat Europese ervaring en dan heeft'ie nog tijd zat voor het buitenland.
Die jongen heeft al genoeg leuke en mooie dingen gezien, duty calls.quote:Op maandag 11 juni 2007 22:48 schreef snabbi het volgende:
Ach kom op nou. Ik vind de kuip mooi hoor, maar je kan het gio niet kwalijk nemen dat wanneer hij bij barca een basisplek heeft dat hij daar van wil genieten.
zeker als je weet dat je hier alleen gekut gaat krijgen
ssssttttt niet zo hard die mag niet komen van happelquote:
Op het middenveld hebben we op dit moment genoeg talentvolle spelers. We hebben alleen nog een ervaren controleur nodig.quote:
Dat is een rol die hij wel kan.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:16 schreef Snatsie het volgende:
[..]
Op het middenveld hebben we op dit moment genoeg talentvolle spelers. We hebben alleen nog een ervaren controleur nodig.
de Cler kan je doorstrepen.quote:Feyenoord heeft gewoon 4 spelers nodig. Een centrale verdediger, links back, een controleur op het middenveld. En een spits.
Makaay
Hofland
de Cler
Gio
Dan zijn we al een heel stuk verder. Maar dan heb je 10 miljoen nodig om die spelers te halen.
"DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO""DIKKE THEO"quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:13 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
ssssttttt niet zo hard die mag niet komen van happel![]()
Inderdaad wat we nodig hebben.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:16 schreef Snatsie het volgende:
[..]
Feyenoord heeft gewoon 4 spelers nodig. Een centrale verdediger, links back, een controleur op het middenveld. En een spits.
Dirk "Ik wil bij iedere club waar ik speel m'n carriere afsluiten" Kuyt begint mij m'n neus een beetje uit te komen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:20 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Inderdaad wat we nodig hebben.
Een reincarnatie van Heus, Fraser, Bosvelt en Kuijt Kiprich
Makaay hoeft echt geen 10 mil meer te kosten. Die gozer gaat nog maximaal 2 jaar mee.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:19 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat is een rol die hij wel kan.
[..]
de Cler kan je doorstrepen.
Makaay is alleen een "optie" als Klose naar Bayern gaat (maar alleen hij kost je in totaal denk al 10 miljoen).
Hofland
Gio mag van mij ook doorgestreept worden, blijft maar nee doen maar wel zeggen dat je terug wil keren![]()
In totaal sjap.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:25 schreef Snatsie het volgende:
[..]
Makaay hoeft echt geen 10 mil meer te kosten. Die gozer gaat nog maximaal 2 jaar mee.
Weer een Feyenoordvlag erbij dan maar??quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:30 schreef Keltie het volgende:
[..]
In totaal sjap.
Hij komt ook niet voor een stel pinda's en een pint spelen.
Koopsom, tekengeld, salaris.
Ik maak me er niet druk om, die is toch niet haalbaar voor Feijenoord.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 09:13 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
ssssttttt niet zo hard die mag niet komen van happel![]()
En dus???quote:Op dinsdag 12 juni 2007 11:43 schreef patrickt37 het volgende:
Makaay
Adriaanse
Perez
Hiddink
Schaars
Gio
Trond Sollied
Been
De Kromme
Dat bedoelde ik dus. Maar hij straalt ook meteen weer wat vertrouwen uit.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 11:35 schreef BobbyHill het volgende:
Tekenend dat Hiddink ontzettend graag had gewild. Veel trainers zijn toch een beetje angstig om in het zinkende schip te stappen, terwijl zo'n Hiddink het juist fantastisch zou vinden om hem weer varende te krijgen. Dat zijn trainers met vertrouwen in eigen kunnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |