Was het niet Brian die de beautycase van Ilona verstopt had terwijl ze kreupel wasquote:Op vrijdag 8 juni 2007 01:31 schreef mazaru het volgende:
Was het niet Eric die als eerste Jaap zijn schoenen had verstopt?
Wat een bullshit... Je mag ze voor alles en nogwat uitschelden maar Aap / Bokito Whatever mag niet...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 02:08 schreef avonne het volgende:
Tricky business, die grapjes.
Ik wil even herhalen dat hier op het forum elke verwijzing naar bokito, aap en gorilla ten strengste verboden zijn.
(even ter herinnering, anders moet ik weer massaal gaan rapporteren en zo)
Sjeesus, en dan denk je dat alle leeghoofden in het huis zitten ...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 08:15 schreef Desii het volgende:
Ben even bij aan het lezen op VOL... lees ik dit![]()
Goede morgen!
Hebben jullie het al op de tien-site gezien?????
Huub & Cora gaan trouwen
http://www.talpa.nl/
Er is nog niks te merken geweest over wat voor sanctie dan ook.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 08:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Sjeesus, en dan denk je dat alle leeghoofden in het huis zitten ...
Iemand van de bewoners al een deel van de borg kwijt door al dat duw- en trekwerk van gisteravond? Of is die regel ook weer stilzwijgend ingetrokken?
Als ze eindelijk eens 1 van hun eigen regels zouden handhaven, dan zouden Natas, Amanda, Eric en Huub deze keer aan de beurt zijn.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 08:48 schreef Copycat het volgende:
[..]
Sjeesus, en dan denk je dat alle leeghoofden in het huis zitten ...
Iemand van de bewoners al een deel van de borg kwijt door al dat duw- en trekwerk van gisteravond? Of is die regel ook weer stilzwijgend ingetrokken?
moge liess, we dachten gister nog aan je, we dachten liess had het best leuk gevonden amanda en lieke naakt in de modder.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 07:51 schreef Liess het volgende:
[..]
Wat een bullshit... Je mag ze voor alles en nogwat uitschelden maar Aap / Bokito Whatever mag niet...
Verhuist naar [DGK FB# 7] Geklaag onder het gepeupel; uw modjes zijn hier
Ik hou mijn adem in ieder geval niet in tot die sancties feiten zijn. Denk niet dat er iets mee gedaan wordt, want de redactie is al lang blij dat het ontaardde in een geil (...) moddergevecht.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 08:56 schreef Dark het volgende:
Als ze eindelijk eens 1 van hun eigen regels zouden handhaven, dan zouden Natas, Amanda, Eric en Huub deze keer aan de beurt zijn.
Heb het filmpje gezien en ik vind het nogal laf om met z'n 3en het jurkje van Lieke van haar lijf te rukken, Huub vond dat ook en heeft zich er flink mee bemoeid, maar volgens de nieuwe regels, mag dat niet.
Dus...........alle 4 een sanctie!
Amanda had toch een jurkje aan van Natasia? Denk dan dat ze dat bedoelde.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:02 schreef pullup het volgende:
Natasia is nu aan het klagen tegen Palma dat Lieke bij haar jurkje van het lijf heeft gerukt![]()
Nope, ze had het over het bruine jurkje dat ze zelf aan had. En dat sneuvelde inderdaad in de worsteling.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
Amanda had toch een jurkje aan van Natasia? Denk dan dat ze dat bedoelde.
Mogguhquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:03 schreef Dark het volgende:
Natas heeft heel veel keelpijn en ze merkt dat ze ook veel van "hem" - Eric, meeneemt omdat ze "hem" de hele dag op sleeptouw neemt.
Nee Lieke had een jurk van Amanda aanquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
Amanda had toch een jurkje aan van Natasia? Denk dan dat ze dat bedoelde.
Dat krijg je ik ervan, als je ik geen streams meer hebtquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:05 schreef pullup het volgende:
Nope, ze had het over het bruine jurkje dat ze zelf aan had. En dat sneuvelde inderdaad in de worsteling.
Ja, dat snap ik. Maar dat jurkje dat Amanda draagt, is van Natasia.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:08 schreef Prospera het volgende:
Nee Lieke had een jurk van Amanda aan
[afbeelding]
by KZ in het updatetopic
Daarom vond ik het ook zo zot ja. Ze gaat zelf op Lieke af om met drie man het jurkje van haar lijf te rukken en komt nu met de klaagzang dat Lieke ook haar jurkje heeft vernieldquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat krijg je ik ervan, als je ik geen streams meer hebt.
Ze bemoeide zichzelf toch met die kleuterschoolplein ruzie? Niet klagen, maar dragen. Net zo als die ongelijke nieuwe borsten van d'r.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |