Nja het was wel een team/club in opbouw en hij ervaarde dat blijkbaar zo.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:53 schreef sjimz het volgende:
In 2005 was Ajax toch niet echt de grootste concurrent want toen werd nog verwacht dat AZ een one-day-fly ala Willem II zou zijn .
Nee. Zeker toen niet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:55 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Goede vergelijking jaHet verschil w2-az is wel even iets groter dan het verschil az-ajax.
A) Volgens Dirk niet: "dat hij de dag erop vertrekt naar de grootste concurrent." (Ajax dus)quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:49 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
A) Is dat PSV.
B) Kan het wel begrijpen. Stel Sneijder maakt nu ineens bekend naar PSV of AZ te gaan... Dat zouden ze bij Ajax ook niet echt leuk vinden.
Maar tussen zijn ervaring en de realiteit op dat moment is een groot verschil, terzijde dat zijn ervaring wel uit is gekomen later,maar dat kon ook finaal anders uitpakken.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:56 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Nja het was wel een team/club in opbouw en hij ervaarde dat blijkbaar zo.
Klopt, maar ik ken het interview verder niet en weet ook niet in welke context het staat. Dit "nieuwsbericht" heeft weinig nieuwswaarde vind ik. En komt meer over als boehoe AZ/Scheringa vs Ajax/van Geel.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:55 schreef VoreG het volgende:
[..]
Klopt, maar op gegeven moment mag je daar best overheen stappen.
A) Grootste concurrent, is niet per definitie hetzelfde als de grootste club hoorquote:Op donderdag 14 juni 2007 21:56 schreef w00h00 het volgende:
[..]
A) Volgens Dirk niet: "dat hij de dag erop vertrekt naar de grootste concurrent." (Ajax dus)
B) Az was nog in de opbouw en kwam net kijken. Een voetballer kun je niet met een TD vergelijken. Het verschil tussen Ajax en AZ is op dat gebied enorm. Alles wat Van Geel bij Ajax doet, heeft iedereen een mening over en de kranten staan er vol mee. Ooit iets gelezen over Brands?
Ik begrijp de keuze van Van Geel volkomen, Ajax is veel groter dan az.
A) Wat lul je nou?quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:01 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
A) Grootste concurrent, is niet per definitie hetzelfde als de grootste club hoor![]()
B) Waarschijnlijk een combinatie van keuzes van Brand en selectief lezen van jou.
Waarom noem je hem een pauper?quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:58 schreef StarGazer het volgende:
Omdat die pauper aan grootheidswaanzin leidt. Hij is de realiteit totaal uit zicht verloren. Az zal nooit AJAX voorbij kunnen streven.
Gelukkig maar.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:58 schreef StarGazer het volgende:
Omdat die pauper aan grootheidswaanzin leidt. Hij is de realiteit totaal uit zicht verloren. Az zal nooit AJAX voorbij kunnen streven.
A) ALs je gewoon begrijpend leest, dan snap je wat ik "lul".quote:
Er werd is gezegd dat Ajax de grootste club van Nederland is.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:03 schreef w00h00 het volgende:
[..]
A) Wat lul je nou?
B) Feiten. Of ga je dat ontkennen?
A) Jij zegt dus dat Psv de grootste club is van NL. sure. Kom eens onder die steen vandaan.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:06 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
A) ALs je gewoon begrijpend leest, dan snap je wat ik "lul".
B) Nee hoor en bovendien zoals ik al zei kan het een bewuste keuze zijn. Waarom zou een TD op de voorgrond moeten treden? Ja omdat hij aandachtsgeil is misschien...
Utrechtquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:07 schreef sjimz het volgende:
[..]
Er werd is gezegd dat Ajax de grootste club van Nederland is.
TR zegt dat PSV dat is.
De waarheid ligt in het midden.
quote:
quote:Maargoed als je naar sportief gebied kijkt dan is PSV gewoon de laatste 10 jaar de grootste van Nederland.
Kijk je echter naar allerlei andere factoren zoals afzetgebied van (potentiele) sponsors en supporters en begroting, dan is Ajax de grootste club van Nederland
Ik praat over z'n algemeenheid niet over sportief gebied, sponsorgebied etc.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:12 schreef TerroRobbie het volgende:
Maargoed als je naar sportief gebied kijkt dan is PSV gewoon de laatste 10 jaar de grootste van Nederland.
Bijvoorbeeld... Het is gewoon geen prettige man. Nou moet je ook wel gestoord zijn als je zoveel geld in een club gaat steken dus zo vreemd is het niet.quote:Op donderdag 7 juni 2007 08:52 schreef Nywuob het volgende:
Het stadionverbod van Martin van Geel en het gezeik op Ajax zal daar vooral mee te maken hebben. Terwijl hij zelf half Willem II heeft weggekocht.
In 1916 is Willem II Kampioen geworden!quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:18 schreef TerroRobbie het volgende:
Ja en zoals een bedrijfje van Dirk Scheringa zegt: "In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst"
Wat boeit het in godsnaam dat Ajax in 1916 landskampioen is geworden. Het voetbal van voor pak 'm beet 1980-85 heeft helemaal NIKS meer te maken met het hedendaagse voetbal.
Wat lul je nou allemaal jongen?quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:18 schreef TerroRobbie het volgende:
Ja en zoals een bedrijfje van Dirk Scheringa zegt: "In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst"
Wat boeit het in godsnaam dat Ajax in 1916 landskampioen is geworden. Het voetbal van voor pak 'm beet 1980-85 heeft helemaal NIKS meer te maken met het hedendaagse voetbal.
Tuurlijk zegt het wel iets... Maar je wordt er geen kampioen mee. Maargoed ga je lekker aftrekken op de historie en de omzet van de Ajax-fanshop ofzo dan??quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:23 schreef BB-boy het volgende:
Want een achterban en uitstraling bouw je natuurlijk alleen op door de huidige resultaten. Historie zegt helemaal niets.
Al de tweede keer dat je vraagt wat ik "lul", terwijl het allemaal duidelijk beschreven staat in mn post.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:24 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Wat lul je nou allemaal jongen?
Ajax is de grootste club van Nederland en de grootste concurrent van az in de ogen van dirk.
En ik ben nog steeds naar je visie over de functie van een Technisch directeurbij Ajax of az.
Met Dirk Scheringa wordt je blijkbaar ook geen kampioen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:25 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Tuurlijk zegt het wel iets... Maar je wordt er geen kampioen mee. Maargoed ga je lekker aftrekken op de historie en de omzet van de Ajax-fanshop ofzo dan??
Ik zie hem niet schelden in de post die je quotequote:Op donderdag 14 juni 2007 22:28 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Met Dirk Scheringa wordt je blijkbaar ook geen kampioen.
Oh ja, als je begint te schelden tijdens een discussie lijkt het net of je bent uitgeluld![]()
Nee dat lag inderdaad aan Scheringaquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:28 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Met Dirk Scheringa wordt je blijkbaar ook geen kampioen.
Oh ja, als je begint te schelden tijdens een discussie lijkt het net of je bent uitgeluld![]()
Frustratie waarom? Omdat ajax zo'n grote historie maar de laatste tijd zo weinig prijzen heeft?quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:32 schreef BB-boy het volgende:
Het is in ieder geval niet normaal reageren. Meer een frustratie reactie.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:45 schreef w00h00 het volgende:
Scheringa kan het nog steeds niet verkroppen dat Van Geel naar 'zijn grootste concurrent' is vertrokken. Iedereen heeft toch de ambitie om bij de grootste club terecht te komen? In Nederland is dat Ajax.
Oké dus in Nederland is volgens jou Psv de grootste club.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:49 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
A) Is dat PSV.
B) Kan het wel begrijpen. Stel Sneijder maakt nu ineens bekend naar PSV of AZ te gaan... Dat zouden ze bij Ajax ook niet echt leuk vinden.
Ze hebben nog wel prijzen hoor, JC Schaal en de KNVB Beker. Maar ik neem aan dat je landstitels bedoelt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:33 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Frustratie waarom? Omdat ajax zo'n grote historie maar de laatste tijd zo weinig prijzen heeft?
Het belang van historie wordt - vooral de club met de grootste historie- veel te veel overtrokken.
Omdat je beseft dat je uit je nek lult. Omdat Den Bosch niks klaarspeelt. Omdat je geen leven hebt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:33 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Frustratie waarom? Omdat ajax zo'n grote historie maar de laatste tijd zo weinig prijzen heeft?
Het belang van historie wordt - vooral de club met de grootste historie- veel te veel overtrokken.
Ik vind je nu zelf wel een beetje offtopic gaan, zo kom jij eerder gefrustreerd over door er andere zaken bij te betrekken.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:36 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Omdat je beseft dat je uit je nek lult. Omdat Den Bosch niks klaarspeelt. Omdat je geen leven hebt.
Hoe moet ik nou weten waar je over gefrustreerd bent.
Laat onze wannebee mod toch. Hij kan nog niet eens een fatsoenlijke discussie winnen en laat staan met argumenten.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:32 schreef BB-boy het volgende:
Het is in ieder geval niet normaal reageren. Meer een frustratie reactie.
Dream on . Jij snapt er werkelijk niks van.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:36 schreef TerroRobbie het volgende:
Als ik naar de nationale en internationale succesen uit het recente verleden kijk inderdaad. En daar gaat het tenslotte toch om bij voetbal. En niet hoeveel Ajax-pyjama's de fanshop verkoopt, of wie de meeste bussinesseats heeft.
De Johan Cruijff schaal is een veredeld oefenpotje. En de Beker is ook maar een troostprijsje, al lijkt hij wat leuker te worden (ondanks de dubieuze lotingen van de KNVB).quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ze hebben nog wel prijzen hoor, JC Schaal en de KNVB Beker. Maar ik neem aan dat je landstitels bedoelt.
Maar het zijn wel degelijk tastbare prijzen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:39 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
De Johan Cruijff schaal is een veredeld oefenpotje. En de Beker is ook maar een troostprijsje, al lijkt hij wat leuker te worden (ondanks de dubieuze lotingen van de KNVB).
Kijk eens naar jezelf, grappenmakerquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:37 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Laat onze wannebee mod toch. Hij kan nog niet eens een fatsoenlijke discussie winnen en laat staan met argumenten.![]()
quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:38 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Dream on . Jij snapt er werkelijk niks van.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:34 schreef w00h00 het volgende:
[..]
[..]
Oké dus in Nederland is volgens jou Psv de grootste club.![]()
Echter -als we het dan toch over historie hebben- zal over 10 jaar niemand zich meer herrineren dat Ajax in 06-07 de JC en de AC pakte... Maar wel dat PSV -mede dankzij de geweldige ontknoping- kampioen werd.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Maar het zijn wel degelijk tastbare prijzen.
Als je gewoon kijkt, dan heeft Ajax gewoon meer prijzen gepakt dan PSV heeft gedaan.
Dat is waar, maar dat komt ook vooral door de geweldige ontknopingquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:43 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Echter -als we het dan toch over historie hebben- zal over 10 jaar niemand zich meer herrineren dat Ajax in 06-07 de JC en de AC pakte... Maar wel dat PSV -mede dankzij de geweldige ontknoping- kampioen werd.
Dat zeg ik en als je zo redeneert is PSV, met veruit de meeste landstitels de laatste jaren + dat ze het nog een paar keer zeer verdienstelijke hebben gedaan in Europa, de grootste club van dit moment in Nederland.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:45 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dat is waar, maar dat komt ook vooral door de geweldige ontknoping![]()
Maar het is eenmaal een gegeven feit dat de landstitel een prijs is met veel meer aanzien.
Ik was het op dat punt ook gewoon met je eens hoorquote:Op donderdag 14 juni 2007 22:47 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Dat zeg ik en als je zo redeneert is PSV, met veruit de meeste landstitels de laatste jaren + dat ze het nog een paar keer zeer verdienstelijke hebben gedaan in Europa, de grootste club van dit moment in Nederland.
Uhh, volgens mij ben jij nu degene die vrij gefrustreerd is... Door er dingen bij te halen die er niks mee te maken hebben en waar je geen weet van hebt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:36 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Omdat je beseft dat je uit je nek lult. Omdat Den Bosch niks klaarspeelt. Omdat je geen leven hebt.
Hoe moet ik nou weten waar je over gefrustreerd bent.
Yep en tevens het verschil tussen de functie van TD zijn bij az of bij Ajax, de grootste club van Nederland waar iedereen continue een mening heeft en waar de 24/7 media bovenop zit.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:47 schreef BB-boy het volgende:
En dit moet bevestigen dat er weinig verschil zit in grootte tussen az en Ajax? Dat was de discussie toch?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |