quote:Provincie: Zuid-Holland
Hoofdplaats: Naaldwijk
Oppervlakte: 90,59 km²Land: 79,99 km² Water: 10,60 km²
Inwoners: 98.647 (1 augustus 2006)
Bevolkingsdichtheid: 1235 inw./km²
Belangrijke verkeersaders: A20, A4 & Bloemenroute
Netnummer: 0174
Postcodes: 2291, 2671 - 2694
Officiële website: www.gemeentewestland.nl
Kernen: De Lier, 's-Gravenzande, Heenweg, Honselersdijk, Kwintsheul, Maasdijk, Monster, Naaldwijk, Poeldijk, Ter Heijde, Wateringen
quote:Het Westland is van origine een landstreek in de provincie Zuid-Holland. Het betreft het gebied ten noorden van de Nieuwe Waterweg, ten zuiden van Den Haag, ten noordwesten van Maassluis, en ten westen van Delft.
De naam 'Westland' is afgeleid van de westelijke ambachten van het Hoogheemraadschap van Delfland. Deze westelijke ambachten omvatten naast het huidige glastuinbouwgebied ook Rijswijk, Voorburg en Vlaardingerambacht.
Sinds 1 januari 2004 is Westland ook de naam van een grote gemeente in dit gebied. Verder liggen er in de streek de gemeente Midden-Delfland en de kern Hoek van Holland, die deel uitmaakt van de gemeente Rotterdam.
Het meest bekend is Westland om zijn glastuinbouw, en de oranje gloed die er 's nachts de hemel verlicht, afkomstig van de assimilatieverlichting in de kassen. De streek dankt aan deze glazen warenhuizen ook zijn bijnaam de Glazen Stad.
Het Westland is een welvarende en innovatieve streek, dit door de snelgroeiende ontwikkeling op het gebied van de agribusiness. Er ontstaan veel nieuwe technieken om beter te kunnen functioneren als tuinbouwbedrijf, van de dichte kas tot de cabriokas.
Westlandse Links:quote:Kom ie uit Limburg
Nou dan ken je ’t gelijk wel horen
Want al die gasten
Praten met een zachte g
En ook in Drenthe
Ja dan weet je van tevoren
Om ’t begrijpen
Neem een woordeboekie mee
Refrein:
Maar ik zing ai ai ai
En ik kom ui ’t Westland
En ik zing gaan gaan gaan
En plukkie al
Kom je uit Nalek
Uit de Heul of uit Ter Heije
Ja er is een ding
Wat ons allemaal verbindt
J ekomt ui ’t Westland
Dat ken je horen an die Aie
Je ken niet zonder
Het begint al bij het kind
Ja ik was laatst in Spanje
Daar ontmoette ik een westlandse kanjer
Ze zei, ga je mee naar m’n flat
Want ik maak alleen met Westlanders pret
Ik zag het in de krant. Wat een ravage. Weer een of andere opa die achter het stuur in slaap was gevallen toch?quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:37 schreef dubidub het volgende:
Trouwens, iemand wat gehoord van die frontale botsing op de zwartendijk? daar had een vriend van m'n broer eerste hulp verleendHij had net 3 maanden eerstehulpverlening gehad op de universiteit... goeie actie
En, gezellig in je eentje?... wij gaan namelijk altijd rechtsquote:Op woensdag 6 juni 2007 17:32 schreef dubidub het volgende:
[..]
Monster links zit ik anders regelmatig
Was 't vanmorgen zo koud, was 't vanmiddag zo heet.
op het strandquote:Op woensdag 6 juni 2007 18:42 schreef ThaRooP het volgende:
[..]
En, gezellig in je eentje?... wij gaan namelijk altijd rechts![]()
Lullo, ik ben nog niet wakker.quote:Op woensdag 6 juni 2007 18:42 schreef ThaRooP het volgende:
[..]
En, gezellig in je eentje?... wij gaan namelijk altijd rechts![]()
Leeparade bedoel jequote:Op woensdag 6 juni 2007 20:03 schreef DrTenma het volgende:
Heeft iemand iets gehoord over een 'leefeestl o.i.d.?
Bash at the Beach?quote:Op woensdag 6 juni 2007 21:22 schreef wlsandman het volgende:
[..]
Leeparade bedoel je![]()
Duurt maar tot half 1, daarom ga ik lekker naar het strandfeest in, jawel: monster![]()
En we gaan niet Monster bashen hiero!quote:Op woensdag 6 juni 2007 21:22 schreef wlsandman het volgende:
[..]
Duurt maar tot half 1, daarom ga ik lekker naar het strandfeest in, jawel: monster![]()
Ging dat toernooi nog ergens over?quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:29 schreef keijz het volgende:
Net op een handbalveld een toernooi gevoetbald, tegen de koploper maakten we in de laatste wedstrijd in de allerlaatste minuut de winnende 2-1
Tuurlijk is t veel groter, Veel groter ook dan Ter heijde, nu blij?quote:Op woensdag 6 juni 2007 20:27 schreef Brupje het volgende:
monster is echt wel groter dan 1 straat
poeldijk, das 1 straat ;p
Dan zijn we genoodzaakt om tot 5 uur bij Nebur in de tuin te bivakeren met iets kouds, ronds, lekkers in den handquote:Op donderdag 7 juni 2007 12:29 schreef dubidub het volgende:
Zaterdag zijn er overal feesten in het westland geloof ik. Bon bini beach (strandtent monster links) geeft een feest tot 0400 uur, Jamm geeft een feest tot 0200 uur. Die tenten leggen <500 m van elkaar verwijdert
Kouwe knijtersquote:Op donderdag 7 juni 2007 17:22 schreef ThaRooP het volgende:
[..]
Dan zijn we genoodzaakt om tot 5 uur bij Nebur in de tuin te bivakeren met iets kouds, ronds, lekkers in den hand![]()
Ik ben ook verrot, 2, uur gepoot vandaag de rest van de dag gaas weggetrokken, kon om 5 uur geen eens het krat bier meer optillenquote:Op donderdag 7 juni 2007 17:43 schreef dubidub het volgende:
[..]
Kouwe knijters![]()
Zo, anders ben ik effe verrot... heel de middag achter het inpakmachine gestaan... beetje pallets stapelen enzulks... in me lange broek, (ja wederom). Beetje uitgedroogd enzo. Aast maar effe een gemeentepilsje, daarna gaan we gewoon aan het gele goud en de vlammetjes
Nopequote:
ja, maar dan moet iedereen ook zijn bier is gewoon richting keel gieten. Die bierlucht is niet te harden in de ochtendquote:Op donderdag 7 juni 2007 23:11 schreef kassenbouwer het volgende:
Ja, ik ben er dus zo een dat als het gezellig wordt dat ik wel een sigaretje lust. Maar eigenlijk is dat meer van, ik stink toch al, dus het maakt niet meer uit.
Maar wat zal ik blij zijn als je straks gewoon een keer een avond uitgaat en thuis komt en dat je gewoon lekker ruikt. En dat je de volgende dag dan gewoon de kleren van de vorige avond aan kan.Heerlijk lijkt me dat!
Hou op schei uit, ik wil het niet horen!quote:
De overheid is niet zo happig op het geven van voordeeltjes aan de burgersquote:Op vrijdag 8 juni 2007 08:11 schreef vipergts het volgende:
Heerlijk dat anti rookbeleid. En het valt best mee in Bhutan is de verkoop en het roken van tabak verboden. Dat vind ik dan weer overdreven. Je kunt het wel 5 euro per pakje duurder maken en de benzine goedkoper
Idd, meestal stinkt mijn shirt meer naar bier dan naar rookluchtquote:Op donderdag 7 juni 2007 23:28 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
ja, maar dan moet iedereen ook zijn bier is gewoon richting keel gieten. Die bierlucht is niet te harden in de ochtend![]()
Kan ik me niet voorstellenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:21 schreef wlsandman het volgende:
[..]
Idd, meestal stinkt mijn shirt meer naar bier dan naar rooklucht![]()
Sorry die krijg ik niet hoorquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:52 schreef Miracle_Drug het volgende:
De 's-Gravenzander, pagina 12, op de foto 3e van links. Mijn zoon, de tenniskampioen![]()
Ik heb nog wel een leuke foto van dubidub op mn telefoon staanquote:Op vrijdag 8 juni 2007 07:22 schreef Bootje84 het volgende:
meurning volk!
is het niet leuk om allemaal onze foto in de OP te zetten? onder het motto van.. he! ben jíj dat?
pokermeet? vanavond? mis ik wat..?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:10 schreef keijz het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een leuke foto van dubidub op mn telefoon staan
Gaat de pokermeet vanavond nog door?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |