Volgens mij hebben alle littekens op een voorhoofd iets met trappen te maken als ik dit zo lees
![]()
Bij mijn ouders ook wel eens heel har van de trap gerend en datt je dan na een stap of 3 met je hak van een tree glijdt.
*rabbelrabbelrabbel*
en dan lig je met een pijnlijke kont onderaan. Heb ik echt zo vaak gehad!
Of dat je bijna boven bent, struikelt over de bovenste trede (onhandig, of denken dat je er al bent) Dan klap je of vól op de verdieping waar je heenklimt, of je rabbelt op je buik de trap weer af. Met beide heb k ruime ervaring.
Sowieso s het kut als je denkt dat je er al bent en er blijkt nog een trede onder je te zitten. Of boven je.
OF je dekt dat je er nog niet bent, terwijl je naar boven loopt, dan maai je met je voet in de lucht en val je voorover.
OF je denkt dat je er nog niet bent als je naar beneden loopt, dan probeer je door de vloer heen te stampen en voelt het kut in je maag
![]()
Ik ben gewoon niet goed in traplopen geloof ik