Ja, en hier ben ik het wel mee eens.quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:51 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb er nog even over nagedacht. Wat me zo tegenstaat aan Esmee is dat ze totaal niet echt overkomt, niet in haar interviews en niet als ze zingt, ze raakt me niet en overtuigt me niet, zoals Maria Mena of Katie Melua.
Frans Bauer, ik hou niet van die muziek maar ter voorbeeld, komt veel oprechter over als hij zingt dat Esmee. Ze zingt plichtmatig, niet met bezieling. Snap ook best dat ze zo'n Idols achtig programma niet doorkomt. Het gaat meer om een goede stem en een lekker bekkie.
Dat trainen ze er wel in, denk ikquote:Op woensdag 6 juni 2007 23:51 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb er nog even over nagedacht. Wat me zo tegenstaat aan Esmee is dat ze totaal niet echt overkomt, niet in haar interviews en niet als ze zingt, ze raakt me niet en overtuigt me niet, zoals Maria Mena of Katie Melua.
Frans Bauer, ik hou niet van die muziek maar ter voorbeeld, komt veel oprechter over als hij zingt dat Esmee. Ze zingt plichtmatig, niet met bezieling. Snap ook best dat ze zo'n Idols achtig programma niet doorkomt. Het gaat meer om een goede stem en een lekker bekkie.
Weet ik niet, oprechtheid heb je of heb je niet.quote:
Zou best kunnen gaan over artikel van gister in de Gelderlander. Daarin kwam een journalist aan de deur om met Esmee te praten en moest Esmee eerst haar manager bellen om te vragen of ze met deze journalist mocht praten. Dat mocht dus niet. Dat stond dus ook zo in de krant en dat moeder nog wel ff wat dingetjes had gezegdquote:Op donderdag 7 juni 2007 14:16 schreef Djaser het volgende:
Nouja, hij was geloof ik eerst met haar vader aan de lijn en zat wat te zeuren over een artikel waarin een journalist onfatsoenlijk te werk was gegaan dus vond hij dat 'iedereen' wat voorzichtiger met de journalisten om moest gaan. Hij was op weg om dingen bij Amerikaanse ambassade te regelen.
En verder is Esmée niet zenuwachtig voor haar examen, ze heeft goed geleerd
Voor vandaag had ik trouwens nooit van het hele mens gehoord
nee, dat vind ik ook..quote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:52 schreef bloodymary het volgende:
Ik begrijp die hele hype niet. Zo bijzonder mooi zingt ze toch niet...?
Tja, dat is het risico van het vak he.quote:Op donderdag 7 juni 2007 13:51 schreef Djaser het volgende:
Ik zat vandaag tegenover haar manager in de trein die zich flink druk liep te maken over de pers en Esmées privé-leven.
Timbaland is geen voorprogramma, hij doet gewoon met Justin's show mee.. maar oke, da's offtopic. Esmee vind ik goed kunnen zingen, maar daar houdt het ook mee op. Ze zingt met totaal geen bezieling en ze ziet er leuk uit, maar heeft echt weinig uitstraling. Tis geen ster.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 23:02 schreef Erotica_ het volgende:
[..]
Nee hoor.. Er zijn 3 voorprogramma'sTimbaland, Natasha Beddingfield en nu dus Esmee
Ik krijg altijd chronische jeuk van meisjes die 3 toonladders per Oeeeeh willen zingen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:52 schreef bloodymary het volgende:
Ik begrijp die hele hype niet. Zo bijzonder mooi zingt ze toch niet...?
Het is heel leuk om te zien hoe zoiets verloopt, al is het meestal een koude kermis.quote:Op zondag 10 juni 2007 10:14 schreef timbob het volgende:
ik ben op zich niet echt geintereseerd in haar muziek. maar vind het wel weer interessant om te zien hoe zo'n heel "ik ga beroemd worden" proces verloopt..
Eens. Ik zou het knap vinden als het haar zou lukken. Ten eerste moet ze een repetoire opbouwen.quote:Op zondag 10 juni 2007 10:57 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het is heel leuk om te zien hoe zoiets verloopt, al is het meestal een koude kermis.
Heeft ze al muziek geschreven dan?quote:Op zondag 10 juni 2007 10:10 schreef nipeng het volgende:
Dit soort opmerkingen zijn al voldoende voorbijgekomen in deze topicreeks. Het voegt niets toe behalve dat het 't topic verziekt voor mensen die wel geinteresseerd zijn in Esmees muziek.
quote:Op zondag 10 juni 2007 02:04 schreef bloodymary het volgende:
Ja, dat heb ik ook! Bijvoorbeeld Mariah Carey zingt ook zo, en Shakira. Ik moet dan altijd aan een zeehond denken.
Ze komt uit Oosterbeek.quote:Op zondag 10 juni 2007 11:39 schreef MissSunshineee het volgende:
de 18-jarige Zevenaarse Esmée Denters
Ik kom uit zevenaar![]()
Onzinnigheid komt uit een dorpMIJN DORP
![]()
![]()
Geef hem eens ongelijk.quote:Op zondag 10 juni 2007 13:26 schreef pberends het volgende:
Timberlake wil alleen maar in der broekje zitten.
with all due respect. Dat gaat echt nergens overquote:
staant in het eerste topic!.. en dan z'n nieuwbericht (VAN FOK!)quote:Op zondag 10 juni 2007 13:43 schreef BobbyB het volgende:
[..]
![]()
[..]
Ze komt uit Oosterbeek.
[..]
Geef hem eens ongelijk.
Ze woonde geloof ik eerst in Zevenaar en is nog niet zo lang geleden naar Oosterbeek verhuist.quote:
quote:Op maandag 11 juni 2007 11:49 schreef Frida-ster het volgende:
Ze praat met zo'n gek accent....praten ze allemaal zo in Zevenaar?
quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:02 schreef Lola_78 het volgende:
Deze is ook leuk!![]()
http://www.youtube.com/watch?v=tUTWKV65OqI&mode=related&search=
quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:02 schreef Lola_78 het volgende:
Deze is ook leuk!![]()
http://www.youtube.com/watch?v=tUTWKV65OqI&mode=related&search=
Die is zeker leuk van Mia Rosequote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:02 schreef Lola_78 het volgende:
Deze is ook leuk!![]()
http://www.youtube.com/watch?v=tUTWKV65OqI&mode=related&search=
[YouTube] Zangtalent alstu.quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:05 schreef nipeng het volgende:
Dit topic gaat over Esmee Denters dus blijf ontopic. Volgens mij moet er nog ergens een Youtube zangeressen topic rondslingeren, ik zal deze eens proberen te vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |