Van de Appie ja.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:07 schreef Boze_Appel het volgende:
Italiaanse tosti?
Ik heb er even naar gekeken vanmorgen, niet alles, helemaal gelezen of er over nagedacht, ga dat morgen of overmorgen zeker doen. Fok! is geduldig.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:15 schreef damian5700 het volgende:
Ben je daarnaast ook tevreden met mijn uitleg?
Oké. Eet smakelijk, dan.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik heb er even naar gekeken vanmorgen, niet alles, helemaal gelezen of er over nagedacht, ga dat morgen of overmorgen zeker doen. Fok! is geduldig..
Niet teleurgesteld, het is interessante materie, ga er zeker op antwoorden, alleen vanavond niet zin in hardcore discussie. We zijn naar strand geweest, hebben na afloop op terras wat gedronken en gaan nu bijna licht uitdoen. Wederhelft al naar bed.quote:
yup. Heb jij hier een mening over toevallig ? Waarom eigenlijk geen heteromonument?quote:
Ja, ik vind de term ''homo-mekka'' onnodig kwetsend voor Moslims. Hebben we dan niets geleerd van Hans Teeuwen?quote:Op zondag 3 juni 2007 23:26 schreef Aoristus het volgende:
[..]
yup. Heb jij hier een mening over toevallig ? Waarom eigenlijk geen heteromonument?
De heteroman moet eigenlijk wel een monument hebben idd.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:26 schreef Aoristus het volgende:
[..]
yup. Heb jij hier een mening over toevallig ? Waarom eigenlijk geen heteromonument?
Later.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:29 schreef damian5700 het volgende:
Ik ga me wat meer concentreren op Pulp Fiction.
quote:Op zondag 3 juni 2007 23:28 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ja, ik vind de term ''homo-mekka'' onnodig kwetsend voor Moslims. Hebben we dan niets geleerd van Hans Teeuwen?
Dat setje heb je, hoop ik, wel verstopt? Ze heeft geen schijn van kans zo natuurlijkquote:Op zondag 3 juni 2007 23:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De heteroman moet eigenlijk wel een monument hebben idd.
Klassieke vrouwenzaken #2
Wat is dat voor een geouwehoer over homo's altijd van jou, Harry? Gimmick?quote:Op zondag 3 juni 2007 23:32 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Wat hadden we moeten leren van Hans Teeuwen?
Frappant dat er eerst wordt er gesproken over 'verschillende organisatoren', later komt dat op het bordje van de gemeente, volgens de handenwrijvende Siep de Haan. De homolobby is krachtiger dan ik al vermoedde..
omdat ik de donald duck al uit heb en er niets op teevee isquote:Op zondag 3 juni 2007 23:33 schreef Apropos het volgende:
Ik krijg net een SMS van Jaap uit Utrecht, die wil weten wat de oorzaak is van je schrikbarende homofobie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |