Misschien ben ik door de 500GB variant wat doof geworden, maar alleen het schrijven van data maakt hier "vervelend" geluidquote:Op zondag 3 juni 2007 13:41 schreef Remzz het volgende:
[..]
Vind je? Ik heb hem ook maar hij maakt toch flink wat lawaai, wat trouwens ook enorm irritant is, is dat hij niet uitschakeld als ik mijn computer uitschakel,
quote:Op zondag 3 juni 2007 16:05 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Misschien ben ik door de 500GB variant wat doof geworden, maar alleen het schrijven van data maakt hier "vervelend" geluid
Hij schakelt hier trouwens wel uit als hij een tijdje niets doet, of als ik in standby ga. Maar dat ik alleen bij mijn Macbook, niet op mijn PC.
Ha. Ha.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:49 schreef TwyLight het volgende:
Mac Pro met 2 Cinema Display's gekoppeld aan een Xserve en Xserve RAID en Mac Book Pro
Tot het grote apple evenement.quote:
Gaan ze weer terug naar IBM?quote:Op zondag 3 juni 2007 17:32 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Powerbook G6 volgende week?
totdat mijn macbook komt ja. kutslomekutcourierbedrijven.quote:
nope, ik ga geld uitgeven.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:05 schreef Reinnn85 het volgende:
wie gaat er deze week aandelen apple kopen?? Als dr volgende week mooie nieuwe Appletjes komen valt er vast wel weer wat te verdienen
Zoiets als CenterStage misschien? Wel nog alpha software maar dit onderdeel lijkt wel te werken.quote:Op zondag 3 juni 2007 23:46 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Is er niet ergens een mooi programma'tje te vinden waar je al het filmmateriaal mooi kan indelen enzo. Maar dan ook dat je het van 2 schijven bij elkaar kan indelen. Dus een beetje het iTunes idee, maar dan met filmmateriaal.
En ja, met iTunes heb ik het al geprobeerd, maar dat vond ik niet echt fijn werken.
Neequote:Op maandag 4 juni 2007 00:59 schreef Dr_Crouton het volgende:
[..]
Wordt het live/stremend uitgezonden ergens op internet?
http://www.delicious-monster.com/quote:Op zondag 3 juni 2007 23:46 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Is er niet ergens een mooi programma'tje te vinden waar je al het filmmateriaal mooi kan indelen enzo. Maar dan ook dat je het van 2 schijven bij elkaar kan indelen. Dus een beetje het iTunes idee, maar dan met filmmateriaal.
En ja, met iTunes heb ik het al geprobeerd, maar dat vond ik niet echt fijn werken.
dat is alleen om te zien welke dvds je hebt en hebt uitgeleend enzo, niet zoals itunes maar dan voor video.quote:
Levensduur? Die HDD staat al een maand of 9 een uur of 8 per dag full-load bezig te zijn, die krengen kunnen met gemak jaren meequote:Op zondag 3 juni 2007 22:31 schreef magnifor het volgende:
Wat ik handig vindt van mijn lacie schijf is dat als hij na 10 minuten ofzo niets gedaan heeft op standby gaat en dus niet meer spint terwijl de schijf wel gemound blijft. Scheelt weer energie en wordt de levensduur verlengd.
Oke, dan moet ik wel wat langer wachten als ik de schijf benader maar dat valt reuze mee.
edit
Geqxon dus.
Waarom wil je eigenlijk iTunes voor video? Het is toch eigenlijk alleen maar het jaartal en de naam van de film die belangrijk is?quote:Op maandag 4 juni 2007 01:06 schreef TwyLight het volgende:
[..]
dat is alleen om te zien welke dvds je hebt en hebt uitgeleend enzo, niet zoals itunes maar dan voor video.
Meh. Die heb ik hier draaien, maarquote:
Alleen, hoe weet je zonder GPS nou waar de dichtsbijzijnde seafood tent is?quote:Op maandag 4 juni 2007 01:53 schreef De_Hertog het volgende:
iPhone advertenties zijn uit. deze vond ik wel aardig.
Location Based services (Cell ID)quote:Op maandag 4 juni 2007 01:58 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Alleen, hoe weet je zonder GPS nou waar de dichtsbijzijnde seafood tent is?
Dis is TV mèn. Die video is er toch al overheen geplakt, dus waarom niet de overgang wat vloeiender maken.quote:Verder viel het mij op dat de acces-time van een video achterlijk snel is
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |