quote:Op zondag 3 juni 2007 11:28 schreef Soempie het volgende:
Ik ga woensdag naar 'the pigeon detectives' en wilde eigenlijk wel weten wat voor muziek ze maken. Berg nummers gekregen en nu kan ik het dus niet luisteren.
M'n ex komt volgende week langs met een extra harde schijf, zodat ik m'n zooi daarop kan zetten. Vervolgens gaan we m'n computer opnieuw dingessen.
Ik heb een lieve ex![]()
Vond het ook wel iets voor jouquote:Op zondag 3 juni 2007 11:30 schreef LadyBlack het volgende:
Hey Soempie, een vriendin van mij heeft me de pigeon detectives laten horen, ik vond het erg leuk!![]()
Ga er waarschijnlijk ook heen
Zekerquote:Op zondag 3 juni 2007 11:31 schreef iamredleader het volgende:
[..]
een hele lieve ex inderdaad. Heb je van al de programma's die je gebruikt (word, excel en zo) ook een originele CD of DVD? Anders wordt een nieuwe installatie een ramp...
![]()
en nu ga ik echt
![]()
quote:
quote:
Overdag wilde ik leren.quote:Op zondag 3 juni 2007 11:46 schreef LadyBlack het volgende:
Oei..... kun je niet overdag doen dan?
Ik neem me altijd voor om een paar dagen rustig aan te doen, maar dan zie je dat er, zoals dinsdag, een interessante lezing wordt gegeven en dan haal ik toch een kaartje. Of iemand vraagt of ik tijd heb om te eten en dan is m'n eerste reactie: jaaa, gezellig!quote:Op zondag 3 juni 2007 11:49 schreef LadyBlack het volgende:
Ik kan niet goed tegen dat soort weken.... had er laatst wel een, maar werd er meteen helemaal gefreakt van! Als het allemaal eetafspraken zijn is wel ok, maar dit waren ook vergaderingen enzo, pffff.
Doe mij maar lekker een avondje thuis eten met mn huisgenootje
Hij geeft hem elke keer na het opstartenquote:Op zondag 3 juni 2007 11:51 schreef Mikkie het volgende:
Die foutmelding van svchost hoef je je niet druk om te maken, Soemp
Ff rebooten en dan is alles goed.
quote:
Dat bedoel ik.quote:
Op Pinkpop ook die maandagmorgen aan het ontbijt:quote:Op zondag 3 juni 2007 11:55 schreef Soempie het volgende:
M'n beste vriendin schrok wel een beetje toen ik zei dat ik echt even met rust gelaten wilde worden. Maar lag niet aan haar, natuurlijk.![]()
Beetje de balans zien te vinden, inderdaad.quote:Op zondag 3 juni 2007 12:18 schreef Mikkie het volgende:
Misschien af en toe wat meer rust inplannen?
quote:Op zondag 3 juni 2007 12:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
test
probeerde in te loggen vanaf wii, en dat gaat goedquote:
Die komt ook langs. Zaterdag, als hij het niet vergeet.quote:Op zondag 3 juni 2007 12:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Dan laat je die ene die jij graag wil toch iig langskomen, misschien is dat overtuigend genoeg
quote:Op zondag 3 juni 2007 12:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Zo, toch maar weer verder internetten vanaf de pc, werkt toch nog wat makkelijker
Ik ging vorige week na pinkpop uit in m'n oudste spijkerbroek en m'n 'oekie team' trui, omdat de rest vies was. Niet stinkend, maar ken wel het probleemquote:Op zondag 3 juni 2007 12:47 schreef Mikkie het volgende:
Weet je wat kut is? Als je een week zo vaak in de kroeg hebt gehangen dat al je kleding vies is. De wasmachine werkt maar half, dus ik zit nu verplicht in een naar rook stinkende broek, aangezien ik niets anders heb
Ook vervelend: je moet eigenlijk kleren wassen, maar steeds als je er aan denkt is de machine al in gebruiktquote:Op zondag 3 juni 2007 12:47 schreef Mikkie het volgende:
Weet je wat kut is? Als je een week zo vaak in de kroeg hebt gehangen dat al je kleding vies is. De wasmachine werkt maar half, dus ik zit nu verplicht in een naar rook stinkende broek, aangezien ik niets anders heb
ik ben géén manquote:
quote:Op zondag 3 juni 2007 00:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Oh je mocht niet verklappen dat Etcetera eigenlijk een kerel is met een baard, leren jas en Harley Davidson
ja heul errug gemeenquote:
ik kan heus wel Nederlantdtdsquote:Op zondag 3 juni 2007 00:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ah joh, dat leest hij toch niet. Hell's Angels zijn vaker analfabeet, Etcetera gebruikte een ghostwriter
quote:Op zondag 3 juni 2007 00:42 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
De laatste keer dat ik tequila had, daar hebben mensen het nog steeds overIk ben nooit dronken maar na een mojito en 2 tequila's toch wel. Ik hield niet op met giechelen en ben op het eind van de avond mn eigen huis uitgewerkt door mn huisgenote: "ga jij maar naar de Kar, lekker dansen, dan sluiten wij hier wel af"
quote:Op zondag 3 juni 2007 02:47 schreef Nembrionic het volgende:
Hier 2 fotos van vanmiddag. De rest volgt later. Er zitten nog een paar mooiere auto's tussen.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
addictquote:Op zondag 3 juni 2007 10:47 schreef iamredleader het volgende:
Zo, aangekleed, nu ontbijten
Schat, kom je ook ontbijten? je vrouw via fok! vragen of ze aan tafel komt![]()
![]()
moet je dan ook de letterbewegingen maken met je armen en handen om te kunnen typenquote:Op zondag 3 juni 2007 12:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
probeerde in te loggen vanaf wii, en dat gaat goed
quote:Op zondag 3 juni 2007 12:56 schreef Soempie het volgende:
Zoals jullie merken is dit mijn niet volgepropte dag.*spamspam* Ik ga jullie met rust laten nu
![]()
Nee, daar is gewoon een on-screen toetsenbord voor. En niemand van de hier aanwezigen heeft je ooit in het echt gezien, dan krijg je dat soort geruchten. Als je gewoon naar de meet komt wordt dat vast minderquote:Op zondag 3 juni 2007 13:16 schreef Etcetera het volgende:
[..]
moet je dan ook de letterbewegingen maken met je armen en handen om te kunnen typen![]()
Voordat ik leip ga springen op m'n kamer moet ik weer Samba de Amigo of Stepmania aansluitenquote:Op zondag 3 juni 2007 13:27 schreef Etcetera het volgende:
maar dat soort geruchten vind ik juist wel grappigik zie nu iemand voor me die staat rond te springe a la een cheerleader om letters voor elkaar te krijgen
quote:Op zondag 3 juni 2007 02:47 schreef Nembrionic het volgende:
Hier 2 fotos van vanmiddag. De rest volgt later. Er zitten nog een paar mooiere auto's tussen.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Probeer eens om de automatische updates van windows uit te zettenquote:Op zondag 3 juni 2007 10:28 schreef Soempie het volgende:
Tim, m'n foutmelding is:
svchost.exe application error. The instruction 0x745f2780 referenced memory at 0x000000000. the memory could not be read.
EN:
Generic Host Process for Win32 Services has encounterd a problem and needs to close.
quote:Op zondag 3 juni 2007 12:55 schreef Soempie het volgende:
[afbeelding]
reken maar dat je raar aangekeken wordt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |