Toch gaan er aardig wat dames naar parenclups om zogezegd eens goed te pakken genomen te worden en dan niet door andere vrouwen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:02 schreef junie het volgende:
[..]
wij zijn geen swingers of mensen die uberhaupt met andere delen van stellen sex beleven, dus als er geen mannen alleen binnen mogen is het niets voor ons. wij zijn daar denk ik toch te exclusief voor in gesteld of zo.![]()
dat geloof ik graag, ware het niet dat wij juist het contact dat je hebt voor de sex (en daar versta ik niet twee drankjes in je ondergoed onder) erg leuk/opwindend vinden. ook heb wij een sterke voorkeur voor single mannen, en dus niet mannen waarvan de vrouw in het bubbelbad op de verdieping hoger zit. kwestie van smaak en fantasie.quote:Op donderdag 14 juni 2007 22:12 schreef erodome het volgende:
[..]
Om heel eerlijk te zijn, een trio met 2 mannen is zo geregeld, als je daar echt op gericht bent heb je het zo voor elkaar, ook in een parenclub waar alleen stellen mogen komen.
hoe oud schat je de gemiddelde leeftijd dan?quote:Op maandag 18 juni 2007 10:26 schreef lord_sylus het volgende:
Waar ik altijd schrik voor heb is dat wij de jongste koppel gaan zijn die daar binnen stappen!
ben nog ni veel geweest en was telkens met mensen die ouder waaren dan wij!
![]()
ok niet veel ouder een jaar of 3 - 4 maar toch![]()
Das moeilijk ik denk vanaf 30 tot 35 ongeveer maar er zijn dan ook uitschieters he van 50 en ouder...quote:Op dinsdag 19 juni 2007 17:25 schreef junie het volgende:
[..]
hoe oud schat je de gemiddelde leeftijd dan?
ja, dat dacht ik al wel... of die laatsten er nou op zitten te wachten om twintigers te zien en andersom..quote:Op donderdag 21 juni 2007 09:27 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
Das moeilijk ik denk vanaf 30 tot 35 ongeveer maar er zijn dan ook uitschieters he van 50 en ouder...
Idd, mensen van in de 50 zijn blegh...quote:Op donderdag 21 juni 2007 19:26 schreef junie het volgende:
[..]
ja, dat dacht ik al wel... of die laatsten er nou op zitten te wachten om twintigers te zien en andersom..![]()
Omdat je vriendin dat niet wil of omdat jij niet wilt dat zij wilt?quote:Op donderdag 21 juni 2007 09:14 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik wil het een keer met een vriendin doen, maar niet met MIJN vriendin
wie wilt wat wilt wilt wilt .... dam kluts keitquote:Op donderdag 21 juni 2007 21:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Omdat je vriendin dat niet wil of omdat jij niet wilt dat zij wilt?
Bullsh*t!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 07:31 schreef tasri het volgende:
Heb gisteravond een hele discussie gehad over alleengaande mannen in de Fun. Vriendlief was het er niet mee eens. Op de trionights mogen stellen nl. een man meenemen. Hij vind dat alleengaande mannen, ik dus niet. De mannen die met stellen meekomen gedragen zich anders dan echte alleengaande mannen.
Maar om hem een plezier te doen dus even deze correctie: Als je als man zijnde met een stel meekomt kom je dus wel de Fun binnen.
nee, precies. en op vrijdag, hoe is het dan gesteld met de gemiddelde leeftijd/aantrekkelijkheid?quote:Op donderdag 28 juni 2007 12:05 schreef DarqueRogue het volgende:
De fun4two is een van de beste parenclubs. Op zaterdagavond is het publiek ook meer richting de 25 / 30..is wat aantrekkelijker voor het jongere publiek. Op zondag moet je niet gaan, dan ligt het leeftijdsniveau aanzienlijk hoger.
Ik heb niks tegen ouderen die sex (willen) hebben, maar een aantrekkelijk gezicht is het niet![]()
Ik heb een sexy boxershort, zo met horizontale strepen zwart en dunne strepen waar je net ni kunt doorzien en waar de naad vanachter mijn poepje lekker laat zien voor de dames.quote:Op donderdag 28 juni 2007 15:05 schreef junie het volgende:
[..]
nee, precies. en op vrijdag, hoe is het dan gesteld met de gemiddelde leeftijd/aantrekkelijkheid?
ben ook wel benieuwd wat de mannen met die dresscode lingerie doen. voor vrouwen is dat niet zo moeilijk, maar vraag me wel af wat een man dan aandoet.
ik heb mijn vrouke laten kopen voor mijquote:Op donderdag 28 juni 2007 15:23 schreef erodome het volgende:
Mijn voorkeur, doe gewoon een mooie strakke boxer aan en aub geen sexy mannenlingerie, ik wil geen poepertjes zien, ik wil geen gay hempjes zien, sorry maar dat staat gay echt, is niet erg, maar ik vind het niet mooi.
Maar dit is mijn mening en die van mij alleen, weet niet hoe andere vrouwen erover denken, wat mij betrefd mag het dus vrij simpel, zonder opsmuk, zonder pogingen sexy te zijn, want meestal is dat vooral overdone naar mijn mening.
De jongeman is een Belg, gok ik, en hij bedoeld daar zijn billen meequote:Op vrijdag 29 juni 2007 16:14 schreef junie het volgende:
poepje?
nou ja, in elk geval, denk dat mijn vriend ook gewoon een mooie boxer aantrekt en geen opzichtige dingen, is hij het type ook niet voor gelukkig. ik heb vanmiddag, lang leve hunkemoller 70% sale een mooi setje gekocht.nu het plan nog uitvoeren.
Nou...met die Heidi outfit in je fb zou je redelijk populair zijn in de plaatselijke pc...quote:
En zonder ookquote:Op vrijdag 29 juni 2007 16:36 schreef Facilitator het volgende:
[..]
Nou...met die Heidi outfit in je fb zou je redelijk populair zijn in de plaatselijke pc...![]()
Wacht dan nog maar een paar jaar,quote:Op vrijdag 29 juni 2007 18:21 schreef Beroepsgokker het volgende:
Ik heb het er ook weleens over met mn vriendin, ik wilde namelijk open relatie (ze is de ware, maar ik ben/voel me jong.. ) en het leek haar dan weleens leuk om naar een parenclub te gaan! Ben ook wel benieuwd hoe ik reageer als ik haar zie wippen met een ander, en andersom natuurlijk..
Overigens heb ik wel 1 eis: genoeg dames tussen de 18 en 22..... anders wacht ik nog een paar jaar. (zelf 22 )
Hoe bedoel je..?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 17:25 schreef KonnieKipke het volgende:
Dat er vieze dikke ouwe mensen komen en dat ze zich niet op haar gemak voelt in lingerie (1m70/68 kg) is een beetje met elkaar in tegenspraak niet?
Of het tegenovergestelde, waar ik maar vanuit ga.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 18:07 schreef Aventura het volgende:
Dat je vriendin (volgens KK) zelf ook (vies en) dik is, denk ik? Wat overigens niet zo hoeft te zijn met die maten maar da's een andere discussie.
Inderdaad een POLL waardtquote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:41 schreef EdPowers het volgende:
POLL!
Ik vraag me idd af wat de vrouwen vinden van die strakke, zwarte, al dan niet mouwloze 'gay'-hempjes die mannen vaak aantrekken bij dit soort gelegenheden. Hot or Not?
Decadent??????Tis een boerderij die op de monumentenlijst staat!quote:Op zondag 1 juli 2007 22:12 schreef Oksel het volgende:
Zo.
Nou, Fun4Two ziet er van buitenaf érg decadent uit, wel tof. Allemaal dikke bakken voor de deur, mooie locatie..
Toen we binnen kwamen, prima, best knus, niet ordinair. Alleen de gemiddelde leeftijd viel ons als eerste tegen. Gemiddeld 35 - 40. En dan wat jongeren, 10% < 30 jaar. Veel goed geklede mensen. Veel slanke, normaal gebouwde mensen.
Eerst lekker gegeten, top geregeld. Toen 11 uur ging iedereen in lingerie, binnen no-time waren alle oudjes verdwenen naar de kamertjes.. en bleven de jongere, knappere mensen achter.. die zijn blijkbaar niet van het ruige werk.. prima, naar onze mening.
Eerst rondje gelopen, best ranzig, vond mijn vriendin. Gelukkig hadden we al snel aanspraak met een leuk jong stel, meisje 24, hij 30. En hun hadden wederom aanspraak met een leuk stel, dus we zaten lekker onbezorgt aan de bar, in ondergoed, een beetje te ouwehoeren en te drinken met een leuk groepje jonge mensen.
Nouja, toen nog maar een rondje, met dat groepje. Kamertje in, de anderen waarmee we dus rondliepen gingen met hun eigen vriendin "bezig" op een bed.. nouja, van het een kwam het ander.. maar geen partnerruil of gekkigheid.. gewoon een geile omgeving, waarin iedereen het leuk heeft. En mijn vriendin vond het meteen allemaal een stuk leuker. Lekker ontspannen, niets moet, iedereen doet, en gewoon genieten..
Toen even gedouched, en weer aan de bar, beetje ouwehoeren, drinken.. toen nog even wat gegeten.. en toen bovenstaand nog maar een keer herhaald..Toen nog even ontspannen in een lekker vol bubbelbad.. met veel naakte geile jonge knappe mensen.
Jonge mensen trekken automatisch naar elkaar toe, en gaan niet naar bepaalde gedeeltes.. en dat maakt het leuk.
Prima ervaring, lekker ontspannen..
mannen zijn het sexiest als ze coca cola drinkende liftmannen zijn.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:44 schreef lord_sylus het volgende:
Bwa ik weet ni als ik mijn vriendin vraag weke sexy kleding zie je graag op mij krijg ik toch nooit een antwoord!
dus de mening van een ander zou leuk zijn
Dank uquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:05 schreef junie het volgende:
[..]
mannen zijn het sexiest als ze coca cola drinkende liftmannen zijn.![]()
of gewoon naakt met een lekker kontje, of dat kontje in een mooie strakke boxer.
alles wat daaroverheen aangetrokken wordt met sexy als oogpunt is nutteloos.
en wow, een keer per maand naar een pc. waarom zou je dat zo vaak willen? (en da's een serieuze vraag)
Er zijn mensen die elk weekend gaan stappen,housefeesten bezoeken,wij ditquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:05 schreef junie het volgende:
[..]
knip
en wow, een keer per maand naar een pc. waarom zou je dat zo vaak willen? (en da's een serieuze vraag)
Ik heb dit topicje even doorgelezen. Just for 4 (en nee daar bedoel ik geen Pc meequote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:55 schreef junie het volgende:
ja maar geen doorzichtige boxer hoor, gewoon een mooie bjorn borg oid
Jaquote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:18 schreef BillyOcean het volgende:
[..]
Ik heb dit topicje even doorgelezen. Just for 4 (en nee daar bedoel ik geen Pc mee)
Maar wat is er mis met een mooie blauw/wit geruitte wat minder strak zittende boxershort?
Zoiets als dit hieronder... Val ik dan heel erg uit de toon??
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |