Je zou je tv aan kunnen zetten, maar het is op Ned. 2.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:20 schreef evert het volgende:
ned 1 2 of 3?
zit op kantoor, moet met die kutschotel schakelen....quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:20 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Je zou je tv aan kunnen zetten, maar het is op Ned. 2.
Ze speelt groots!quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:31 schreef Damzkieee het volgende:
Pfoe ze staat ze toch aardig te raken hoor
Richard doet niet mee aan het vrouwentoernooi, Venus wel, deed dan.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:33 schreef kleinzusje het volgende:
waarom saat er geen M voor haar naam ?
Omdat er maar 1 Kraai is. Er is ook nog een Venus Williamsquote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:33 schreef kleinzusje het volgende:
waarom saat er geen M voor haar naam ?
He Mirri is terugquote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:34 schreef Mirri het volgende:
Zonde van die game met die 2 dubbele fouten
quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:33 schreef kleinzusje het volgende:
waarom saat er geen M voor haar naam ?
Jep.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:39 schreef Hertog_Martin het volgende:
Krajicek moet proberen baltempo lager te houden want serena is dik in voordeel als het er hard aan toegaat.
Serena heeft 't verre van makkelijk.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:43 schreef Mani89 het volgende:
Ik ben bang dat dit gewoon weer een simpele 6-3 6-2 voor Williams gaat worden
als ze d'r maar niet in d'r ogen kijktquote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:51 schreef Piet_Veerman het volgende:
Mooi dat Kraai zich niet meer laat intimideren door die Bokito.
Ik vind dat ze vooral beter is gaan bewegen ook. Veel sneller.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:54 schreef TheVulture het volgende:
Ik zet echt te genieten van Misa en haar spel, ze heeft echt die volgende stap in fysiek en spel weten te zetten
Het komt door haar kapsel..quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:54 schreef TheVulture het volgende:
Ik zet echt te genieten van Misa en haar spel, ze heeft echt die volgende stap in fysiek en spel weten te zetten
die bokito looks heeft ze duidelijk van der vader terringggquote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:51 schreef Piet_Veerman het volgende:
Mooi dat Kraai zich niet meer laat intimideren door die Bokito.
Dat maakt haar op het oog ook ineens een volwassen meid maar haar spel is eveneen veel volwassener gewordenquote:
Lekker ingepland.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:59 schreef AminBen het volgende:
Monfils zit nu gemixt te dubbelen na die partij met Nalbandian.Hij wordt met zijn Deense dame dan ook helemaal weggespeeld door Bryan&Raymond
Dat dropshot viel vóór haar neer, en was absoluut niet te halen.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 20:01 schreef Hertog_Martin het volgende:
Yep, keerpunt in de match aan je voorbij laten gaan en dan is het snel bekeken meestal idd.
Maar goed, Kraai hoeft zich niet te schamen
Goed hè! Ik vind haar echt goed spelen.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:51 schreef Piet_Veerman het volgende:
Mooi dat Kraai zich niet meer laat intimideren door die Bokito.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |