Ik kom uit Roermond en In '93 was ik echt ontzettend bang toen ik een aarbeving meemaakte. Daar maakte ik me wel zorgen over toen ik naar Japan verhuisde. Inmiddels ben ik er aan gewend en boeit het me niet zoveel meer.quote:Op zondag 15 juli 2007 20:31 schreef JoPiDo het volgende:
heeft iemand in Japan al een aardbeving mee gemaakt?
Japan is nu niet echt een populaire vakantiebestemming dus de prijzen zijn ongeveer hetzelfde het hele jaar door. Ik heb 5x een ticket naar Tokyo gekocht en ben nog nooit meer dan ¤900,- kwijt geweest. (goedkoopste keer was ¤730)quote:Op maandag 16 juli 2007 01:49 schreef JimmyJames het volgende:
Wat is de beste manier en de beste periode om een relatief goedkoop vliegticket te kunnen bemachtigen? Want die 1000-1400 voor enkel de reis zie ik me zo niet ophoesten.
En nu?quote:Op zondag 15 juli 2007 20:31 schreef JoPiDo het volgende:
heeft iemand in Japan al een aardbeving mee gemaakt?
Goh hebben ze wel hard doorgewerkt in de afgelopen 2 jaar. Toen ik er was waren er nog steeds huizen helemaal in de puin.quote:Op maandag 16 juli 2007 10:33 schreef xienix84 het volgende:
En je ziet dus compleet helemaal niks dat daar een zware aardbeving is geweest.
Is elke stad in Japan niet een nieuwe stad?quote:Op maandag 16 juli 2007 11:41 schreef xienix84 het volgende:
Prachtige nieuwe stad...
Kennis van een familie lid was iets hoogs in de gemeente, dus we kregen een hele tour. Incl. een afsluiter op de (Hansin?/ Daei?) boot in de haven. Wel een gave ervaring. Enkel die man was een beetje geobsedeerd door het idee om een internationale luchthaven te bouwen, terwijl over de baai al Kansai is.quote:Op maandag 16 juli 2007 11:49 schreef xienix84 het volgende:
Maar wauw, moet ook een ervaring geweest zijn om dat te zien, leven in een half verwoest huis. Maar hoe ken je die mensen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |