Ik heb er al 5quote:Op dinsdag 26 juni 2007 12:20 schreef Voiceless het volgende:
Nu ben ik alle seizoenen aan het kopen. Heb er al 3!!!
WHOEI!!!!!!
1&2 heb ik bij bol.com gekocht voor leuke prijs, wat weet ik niet meerquote:Op dinsdag 26 juni 2007 14:31 schreef Voiceless het volgende:
Ik ben jaloers!!!
Waar koop jij ze?
Ik heb het eerste seizoen voor 7,50 gekocht.
Lang leve de uitverkoop!!!
Seizoen 2 & 3 heb ik elk voor 30¤ bij bol.com gekocht.
SPOILER: over een toekomstige aflevering maar moet het even kwijt, niet lezen dusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Atb is lief, groetjes Peri."
Nee hoor, opgenomen in het ziekenhuis, nu aan het herstellen, maar gaat goed met 'm.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 20:53 schreef Clauw het volgende:
Ik heb het eerste stuk gemistis die opa overleden???
Ik ook toen hij daar zo aan dat tafeltje stond te koffie drinken en zei dat die weg moest voor zijn 10uur afspraak!quote:Op dinsdag 26 juni 2007 21:41 schreef Harajuku. het volgende:
Ik had een lekker wijf bij Logan verwacht,.
Gezien het aantal posts in deze reeks, ben je niet de enige.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 23:02 schreef Nesle het volgende:
Nou ik heb het gemist, ik had niet eens door dat gmg vanavond kwam.
Ben ik de enige die het geen reet meer aan vindt de laatste tijd?
ja dat was eenquote:Op woensdag 4 juli 2007 14:16 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik vond Emily leuk deze aflevering, dat ze eindelijk eens een keer positief was over Lorelaitoen ze vertelde dat zij zich niet druk moest maken over de scheiding, want ze was een zelfstandige vrouw die het allemaal zelf prima aankon.
Alleen dan die opmerking "en wellicht trouw je nog een keer" een beetje flauw.
146; I'm a kayak, hear me roar.quote:Op donderdag 5 juli 2007 20:15 schreef reneejepeetje het volgende:
welke nummer had de aflevering van gisteren?
Alle antwoorden kwamen vanzelfquote:Op dinsdag 10 juli 2007 20:37 schreef vrouwtje het volgende:
Ze gaan weer te snel!
En waarom over rompertjes? Voor soekie?
En en en is de tweeling er al?
Tweeling van Lanequote:Op woensdag 11 juli 2007 20:29 schreef lily het volgende:
Ik heb alle seizoenen gevolgd maar ik ben de laatste tijd veel aan't missen (zo ook de 2 laatste).
Welke tweeling? (van Soekie?)
ach ja, dat wist ik welquote:Op woensdag 11 juli 2007 20:48 schreef Susie het volgende:
Tweeling van Lane
Nee, nog niet geboren nee!quote:Op woensdag 11 juli 2007 21:18 schreef lily het volgende:
[..]
ach ja, dat wist ik wel![]()
(zijn ze geboren?)
Ik heb ook van die periodes gehadquote:Op zondag 22 juli 2007 17:26 schreef Catwoman1986 het volgende:
Ik heb de laatste tijd in een heel rap tempo seizoen 1 tm 6 gekocht op dvd en gekeken en ben nu aan het afkicken, ik verveel me gewoon 's avonds
Seizoen 7 kijk ik expres niet op tv omdat ik dan waarschijnlijk toch de helft mis, ik wacht wel op de dvd. Ik jaag ze er alleen atijd zo snel doorheen, dan heb je een aflevering gekeken en dan denk je, aah nog eentje dan, en voor je het weet heb je alweer een disc gezien!
Ik denk dat ik gewoon nog eens bij seizoen 1 begin, het duurt vast toch nog mega lang voordat seizoen 7 eindelijk eens op dvd verschijnt en dan zal hij wel duurder zijn dan de rest, zo net nieuw enzo.
Ik ben niet verslaafd hoor, dat lijkt maar zo![]()
Ik ben nu ook wel veel buiten, maar 's avonds was het echt standaard non stop GG kijkenquote:Op zondag 22 juli 2007 18:14 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Ik heb ook van die periodes gehadToen keek ik echt iets van 6 afleveringen per dag ofzo, haha.
Maar dat is meer in de herfst/winter, nu ben ik veel meer buiten!
Ik verheug me er al op om weer bij seizoen 1 te beginnenMoet seizoen 6 ook nog kopen, en 7 natuurlijk ook nog.
Haha, ja als je vriend drie weken weg is kan ik me helemaaal voorstellen dat je dat gaat kijkenquote:Op zondag 22 juli 2007 18:19 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Ik ben nu ook wel veel buiten, maar 's avonds was het echt standaard non stop GG kijken
Daarbij is mijn vriend 3 weken op vakantie dus je moet wat om de tijd te doden he
Weet iemand trouwens wanneer seizoen 7 op DVD komt? Ik las ergens dat hij 13 november uitkomt in de VS maar ik wil gewoon een Nederlandse box hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |