quote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:38 schreef peaceman het volgende:
[..]
1 ding is in elk geval wel duidelijk: je bent een LL-newbie![]()
weuw ik kan niet anders zeggen dan dat ik het hier 100% mee eens benquote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:16 schreef Leeee het volgende:
Ik hoop dat Tokyo Police Club ook naar Lowlands komen. Ze staan ook op Pukkelpop namelijk. Verder mogen Albert Hammond Jr en The Rakes ook komen!
Hoofdletters?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:49 schreef Bellah het volgende:
[..]
weuw ik kan niet anders zeggen dan dat ik het hier 100% mee eens bentokyo police club is echt tof.
sunshine underground zou ook leuk zijn, pigeon detectives, maximo park (ik heb ze twee jaar geleden gemist omdat ik ze nog niet kende en daar heb ik nu zooo'n spijt van), the kooks en hot hot heat..
(dat was het wel zo'n beetje, de rest ligt teveel voor de hand of komt toch niet- arctic monkeys oid)
verder ooit nog een keer the strokes en we are scientists, maar die komen allebei ook niet verwacht ik.
laat het dan the ed banger crew zijn of digitalism of simian mobile disco.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:28 schreef tomttt het volgende:
Op het Grazforum zegt iemand, dat gisteren op de radio is gezegd. dat ze nog bezig zijn met een grote dance act. Deze act zou niet Daft Punk zijn.
Nee, het was zo'n gast die zichzelf helemaal geschminkt had. Ik stond zowat naast hem (helemaal vooraan) en halverwege de show bezweek hij tegen de hekken en werd ie naar de ziekenboeg afgevoerd. 10 minuten later kwam ie weer als een gek naar voren stormen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:34 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik heb wel iemand gezien met een MM masker achterop zijn hoofd, die stond voor mij tijdens het optreden van Incubus..die was ook wel erg creepy zo in het half donker.![]()
lees terugquote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:28 schreef tomttt het volgende:
Op het Grazforum zegt iemand, dat gisteren op de radio is gezegd. dat ze nog bezig zijn met een grote dance act. Deze act zou niet Daft Punk zijn.
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:29 schreef zebaz het volgende:
Wir sind Helden mag nog wel een keer (was vorig jaar erg leuk, en er is een nieuw album...)
Ik was al een tijdje in het topic hoor.quote:Op woensdag 30 mei 2007 02:06 schreef rubbereend het volgende:
[..]
eindelijk iemand in het topic die er ook bij was
Hoi.quote:Op woensdag 30 mei 2007 02:10 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik was al een tijdje in het topic hoor.
Gisteren op de radio (3FM) is gezegd dat men nog komt met een aantal dance-namen. Welke wel, of welke niet, daar is helemaal geen uitspraak over gedaan. Wél werd gezegd dat alles in één bats bekend gemaakt zou worden.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:28 schreef tomttt het volgende:
Op het Grazforum zegt iemand, dat gisteren op de radio is gezegd. dat ze nog bezig zijn met een grote dance act. Deze act zou niet Daft Punk zijn.
quote:Op woensdag 30 mei 2007 09:23 schreef SKa_BoSS het volgende:
Ik wil van Pukkelpop trouwens nog op Lowlands zien:
- Peter Pan Speedrock
- Trentemoller
- DJ Jazzy Jeff
- Felix da Housecat
En ik wil REGGAE en SKA verdoeme!
Nu ben ik al helemaal geen fan van deze lineup (wat mij niet zoveel uitmaakt), maar de Foo Fighters zouden goed in die, voor mij toch al waardeloze, lineup passen.quote:Op woensdag 30 mei 2007 09:18 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Gisteren op de radio (3FM) is gezegd dat men nog komt met een aantal dance-namen. Welke wel, of welke niet, daar is helemaal geen uitspraak over gedaan. Wél werd gezegd dat alles in één bats bekend gemaakt zou worden.
Vandaag komt de Metro met geruchten over de Foo Fighters (again...) die zouden 17 augustus nog een gaatje hebben en Mojo zou in gesprek zijn met de heren...
Hoi.quote:
Helemaal mee eens. 2004 was heerlijk met Rude Rich en de Tokyo Ska Paradise Orchestra.quote:Op woensdag 30 mei 2007 09:23 schreef SKa_BoSS het volgende:
Ik wil van Pukkelpop trouwens nog op Lowlands zien:
- Peter Pan Speedrock
- Trentemoller
- DJ Jazzy Jeff
- Felix da Housecat
En ik wil REGGAE en SKA verdoeme!
Met een beetje herhaling is niets mis meequote:
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:36 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
ook maar even mijn onrealistische lijstje
Chemical Brothers
quote:Underworld
quote:Faithless
quote:Air
quote:2 Many DJ's
En daar heb je niks aan gemist ook, ben een groot reggaeliefhebber, maar ben na een kwartier weg gegaan, het was dodelijk saai.quote:Matisyahu (vorig jaar gemist)
Eens, Matisyahu was kut...quote:Op woensdag 30 mei 2007 10:43 schreef Luni het volgende:
En daar heb je niks aan gemist ook, ben een groot reggaeliefhebber, maar ben na een kwartier weg gegaan, het was dodelijk saai.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |