Jij bent dus de enige die het opvalt, want de trip is dit weekend, volgens Japio.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:23 schreef akveor het volgende:
[..]
Dan kan Huub niet... hij zit in Turkije... Toch?
Zou ze dan haar tieten laten zien?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:26 schreef uniekhoorn het volgende:
Dus zondag gaan N en H naar Life and Cooking... Carlo wil het graag hebben over vermeende homotrio, Huub vindt het prima.
Ik ga wel even kijken iig
Maandje gratis geprobeerd, dat loopt morgen ofzo af. En daar laat ik het ook bijquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:26 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Je zal er maar voor betaald hebben![]()
Vast wel.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:27 schreef Foghorn_Leghorn het volgende:
[..]
Zou ze dan haar tieten laten zien?
Omdat ze zo'n hype is, wilde ze even in de luwte blijven.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:28 schreef ericahysterica het volgende:
middag!
Ik hoor N> zeggen dat ze een mediastop had ingesteld![]()
Lees mijn post van 16.27 uurquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:29 schreef akveor het volgende:
Volgens Jaap was toch de trip aankomend weekend? Dan lijkt het me raar dat er nu gebeld wordt om langs te komen in L&C.... en dat toe te zeggen.
Dus zou er gestuurd worden om Brian te laten gaan met eventueel Amanda, het nieuwe liefdeskoppelquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:27 schreef beequeen het volgende:
[..]
Jij bent dus de enige die het opvalt, want de trip is dit weekend, volgens Japio.
Dat bedoel ik dus.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:30 schreef akveor het volgende:
[..]
Dus zou er gestuurd worden om Brian te laten gaan met eventueel Amanda, het nieuwe liefdeskoppel? Of word ik nu para...?
Vanwaar deze aandacht van RTL in De Gouden Kooi...? Heeft het wellicht hiermee te maken? DGK naar RTL5?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:26 schreef uniekhoorn het volgende:
Dus zondag gaan N en H naar Life and Cooking... Carlo wil het graag hebben over vermeende homotrio, Huub vindt het prima.
Ik ga wel even kijken iig
Letterlijk of figuurlijkquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:32 schreef uniekhoorn het volgende:
Natasia: Witte chicks trekken je leeg.... tuurlijk
Maar ze discrimineert nooitquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:32 schreef uniekhoorn het volgende:
Natasia: Witte chicks trekken je leeg.... tuurlijk
Zou Lieke ook instructies hebben gekregen om Huub te dwarsbomen? Anders kan ik haar actie niet verklaren. Blond klinkt grappig maar ze is toch niet echt dom. Hoop ik.quote:
I spot in de zinnen tussen Natas en Carlos een hoop 'Roti-taal'quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:34 schreef mazaru het volgende:
Als je zo zit te luisteren, dan lijkt dit toch niet echt op een nederlands programma.
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:33 schreef ericahysterica het volgende:
Ik wil n iet stigmatiseren maar een witte chick trekt je leeg naar wat je waard bent maar wij zwarte vrouwen voeden onze kinderen wel zelf op aldus N.![]()
Carlos is het niet met haar eens die zegt dat je overal golddiggers hebt
(even onder ons...........N is natuurlijk geen goldigger)
Die actie van Lieke hou ik nogsteeds op domheid, en het niet begrijpen van het spel.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:34 schreef akveor het volgende:
[..]
Zou Lieke ook instructies hebben gekregen om Huub te dwarsbomen? Anders kan ik haar actie niet verklaren. Blond klinkt grappig maar ze is toch niet echt dom. Hoop ik.
Ik word er doodmoe van, maar op die andere streams zit Lieke, dat vind ik nog ergerquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:36 schreef Reza-impreza het volgende:
[..]
I spot in de zinnen tussen Natas en Carlos een hoop 'Roti-taal'
Klopt ook... Wat ik aan de trainingen zie van Carlos gaat hij de fout in met ALLE regels die er zijn om af te vallen....quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:36 schreef akveor het volgende:
[..]
en Carlos zelf ook niet... De meest overschatte fitness goeroe van Nederland volgens Jaap.
www.cppp.nlquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:38 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Klopt ook... Wat ik aan de trainingen zie van Carlos gaat hij de fout in met ALLE regels die er zijn om af te vallen....
1. afvallen doe je door cardio met een bepaald hartslagniveau (daar zit hij boven)
2. Ik heb zijn schema's nog nooit gezien, maar ik zie de bewoners alleen maar verkeerde dingen eten op de verkeerde momenten
3. Door zijn trainingen worden de bewoners mss sterker, maar verliezen ook enorm veel spiermassa (door verbranding) dit is bijv niet slim voor Brian
Discriminatie is toch vaak een overrated item. Te pas en te onpas wordt er discriminatie bijgehaald.quote:
Als Mevr. Kerastase weg is, gaan er weer hele potten vet en olie in.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:40 schreef uniekhoorn het volgende:
Kapster: Met olie in je haar en dan stijlen dan is het haar gelijk overleden
En weer uit leggen dat ze het haar niet moet droogwrijven.
Als je tegen Amanda praat kan je net zo goed tegen een muur praten
daar heb ik mijn twijfels over.. motorrijtuigen is uitgesloten van een WA-verzekering.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 15:50 schreef Meganog het volgende:
[..]
Precies dat loopt gewoon via een WA verzekering.
Daarom. Was ik kapster, dan zou ik gewoonweg weigeren Amanda's haar te doen. Ze slaat elk advies in de wind en jij wordt er op aangekeken dat die troela met een dood vogelnest op haar hoofd rondloopt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:40 schreef uniekhoorn het volgende:
Kapster: Met olie in je haar en dan stijlen dan is het haar gelijk overleden
En weer uit leggen dat ze het haar niet moet droogwrijven.
Als je tegen Amanda praat kan je net zo goed tegen een muur praten
Als je mensen per ras veroordeelt als leegzuigers, dan is er geen twijfel over mogelijk dat het racisme is.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:41 schreef akveor het volgende:
[..]
Discriminatie is toch vaak een overrated item. Te pas en te onpas wordt er discriminatie bijgehaald.
Mensen luisteren niet naar de intentie maar horen alleen de woorden die ze willen horen.
Ik ben tegen discriminatie maar nog meer tegen de belemmering in het uiten van je mening. De basis om tot een vergelijk te kunnen komen om elkaar te kunnen accepteren.
Voor een golfkar heb je geen rijbewijs nodig.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:42 schreef Desii het volgende:
[..]
daar heb ik mijn twijfels over.. motorrijtuigen is uitgesloten van een WA-verzekering.
Huub heeft het ongeluk veroorzaakt tijdens zijn werk.... dus in dit geval zal de werkgever aansprakelijk kunnen worden gehouden..
Ik heb zelf een keer schade veroorzaakt aan een auto (deur uit mijn hand laten waaien) en dat werd toen geregeld via mijn WA, het klopt wel als je met je auto schade aan een andere auto maakt dat het via de autoverzekering loopt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:42 schreef Desii het volgende:
[..]
daar heb ik mijn twijfels over.. motorrijtuigen is uitgesloten van een WA-verzekering.
Huub heeft het ongeluk veroorzaakt tijdens zijn werk.... dus in dit geval zal de werkgever aansprakelijk kunnen worden gehouden..
Najah, hij traint blijkbaar veel BN-ers... Dan slaat zoiets wel aanquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:43 schreef Meganog het volgende:
[..]
Geweldig. Carlos Personal Perfection Program.![]()
Die sitequote:
Ben ik niet met je eens... pas als je daar naar handelt. Net als in de politiek reken ik mensen af op hun daden en niet op hun woorden. Maar het wordt een beetje OT.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:43 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als je mensen per ras veroordeelt als leegzuigers, dan is er geen twijfel over mogelijk dat het racisme is.
Klopt helemaal, waar het manco gaat is, dat het woord discriminatie veel vaker gebezigd wordt door allochtonen dan autochtonen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:41 schreef akveor het volgende:
[..]
Discriminatie is toch vaak een overrated item. Te pas en te onpas wordt er discriminatie bijgehaald.
Mensen luisteren niet naar de intentie maar horen alleen de woorden die ze willen horen.
Ik ben tegen discriminatie maar nog meer tegen de belemmering in het uiten van je mening. De basis om tot een vergelijk te kunnen komen om elkaar te kunnen accepteren.
Inderdaad, niet alleen OT, maar ook een discussie waar we het waarschijnlijk niet over eens zullen worden.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:46 schreef akveor het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens... pas als je daar naar handelt. tte als inde politiek reken ik mensen af op hun daden en niet op hun woorden. Maar het wordt een beetje OT.
Hij had ook die discussie met Jaap over vochtverlies tijdens de training. Jaap beweerde dat deze manier van trainen onzin was en Carlos hield bij hoog en laag vol dat het wel zo moestquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:46 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Najah, hij traint blijkbaar veel BN-ers... Dan slaat zoiets wel aan..
Ik zou hem met mijn doelen (spiermassa EN afvallen) nooit kiezen als ik zijn trainingen zie zoals hij ze nu geeft...
Wel een lekker muziekje.quote:
ja met bullshit moet je bij japio niet aankomenquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:48 schreef pullup het volgende:
[..]
Hij had ook die discussie met Jaap over vochtverlies tijdens de training. Jaap beweerde dat deze manier van trainen onzin was en Carlos hield bij hoog en laag vol dat het wel zo moest![]()
Volgens mij had Jaap het toen al meteen gehad met hem
Yep, dat afmaken is nog niet geluktquote:
Het geeft toch aan hoe iemand over een ras denkt? Dan zijn dat racistische opmerkingen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:46 schreef akveor het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens... pas als je daar naar handelt. Net als in de politiek reken ik mensen af op hun daden en niet op hun woorden. Maar het wordt een beetje OT.
Aha, naar KDHNGMW dus.quote:
Dat heb ik allemaal nooit gelezen.. Als ik Jaap over trianen hoor praten haalt hij dingen aan die over het algemeen goed zijn... De dingen die ik hem hoor zeggen kloppen bijna allemaal wel (voor zover IK dat kan zeggen)... Ik vind het wel jammer dat ik dat niet heb gezienquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:48 schreef pullup het volgende:
Hij had ook die discussie met Jaap over vochtverlies tijdens de training. Jaap beweerde dat deze manier van trainen onzin was en Carlos hield bij hoog en laag vol dat het wel zo moest![]()
Volgens mij had Jaap het toen al meteen gehad met hem
OT:quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:47 schreef beequeen het volgende:
[..]
Klopt helemaal, waar het manco gaat is, dat het woord discriminatie veel vaker gebezigd wordt door allochtonen dan autochtonen.
Jaap heeft duidelijk kennis van zaken. Het werd pas potsierlijk toen hij Henk Kraayenhof aan een kruisverhoor meende te moeten onderwerpen, maar ook in dat gesprek bleek dat hij er veel van af weetquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:53 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Dat heb ik allemaal nooit gelezen.. Als ik Jaap over trianen hoor praten haalt hij dingen aan die over het algemeen goed zijn... De dingen die ik hem hoor zeggen kloppen bijna allemaal wel (voor zover IK dat kan zeggen)... Ik vind het wel jammer dat ik dat niet heb gezien
I rest my case.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:56 schreef akveor het volgende:
[..]
Grof en totaal ongepast. Hij mag het wat mij betreft zeggen maar in de toekomst zoekt ie maar een andere sukkel om z'n problemen op te lossen.
Een racistisch klinkende opmerking is niet per definitie racistisch. Zoals er zo vaak in dit tolerante land wel gedacht word. Een mop over negers, belgen. duitsers, chinezen, nederlanders, friezen (ik dus) ik heb er geen moeite mee zolang je deze moppen ook recht in iemand gezicht durft te zeggen. Als het een goede mop is hoor je er samen om te lachen. Humor hoort mensen dichter bijeen te brengen en helpt je door moeilijke tijden heen. (Woorden).quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:51 schreef Meganog het volgende:
[..]
Het geeft toch aan hoe iemand over een ras denkt? Dan zijn dat racistische opmerkingen.
Huub wil natuurlijk Eric's stem...quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:56 schreef uniekhoorn het volgende:
Huub stemt Eric er niet uit, zegt hij net... Hij zit veilig.
Dat lijkt mij GEHEEL NIET overstandig.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:57 schreef beequeen het volgende:
Huub denkt erover om de ontslagronde tegen Eric in te trekken. Dit lijkt mij niet geheel onverstandig.
Idd.. Wat je sowieso ziet is dat Carlos niet op de juiste houding let tijdens bijv Bent Over Rows, iets wat erg belangrijk is aangezien je anders je rug verkeerd belast... Tis dat ze alles zo licht doen, anders hadden sommigen ongetwijveld blessures gehad nu...quote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:58 schreef pullup het volgende:
[..]
Jaap heeft duidelijk kennis van zaken. Het werd pas potsierlijk toen hij Henk Kraayenhof aan een kruisverhoor meende te moeten onderwerpen, maar ook in dat gesprek bleek dat hij er veel van af weet
De goeden lijden onder de kwaden maar ik moet zeggen dat het meestal wel sfeerverhogend werkt. Sorry.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:02 schreef akveor het volgende:
[..]
Een racistisch klinkende opmerking is niet per definitie racistisch. Zoals er zo vaak in dit tolerante land wel gedacht word. Een mop over negers, belgen. duitsers, chinezen, nederlanders, friezen (ik dus) ik heb er geen moeite mee zolang je deze moppen ook recht in iemand gezicht durft te zeggen. Als het een goede mop is hoor je er samen om te lachen. Humor hoort mensen dichter bijeen te brengen en helpt je door moeilijke tijden heen. (Woorden).
Schandalig vind ik het dat bij discotheken mensen geweigerd worden m hun afkomst (Daden).
Wij kunnen er niks aan doen!quote:
Je hoeft geen sorry te zeggen want ik denk dat je daarin wel gelijk hebt. Maar het is sfeerverhogend, zoals jij dat noemt, maar niet per definitie racistisch. En bij mij lijden de goeden niet onder de kwaden. Iedereen krijgt een kans.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:06 schreef product het volgende:
[..]
De goeden lijden onder de kwaden maar ik moet zeggen dat het meestal wel sfeerverhogend werkt. Sorry.
Hey, herinner ik me inene weer dat Lieke Brian had uitgedaagd voor een soort van stormbaan.... Ook nooit meer iets over gehoord.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:18 schreef riri het volgende:
lieke wint gewoon van brian met sporten ...zou ze wel eens in een competitie willen zien
![]()
zie niets liever dan die Brian afgaan...
Dan wint Lieke dat zekerquote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:20 schreef akveor het volgende:
[..]
Hey, herinner ik me inene weer dat Lieke Brian had uitgedaagd voor een soort van stormbaan.... Ook nooit meer iets over gehoord.
The battle of the sexes.... Lijkt me wel een leuke uitdaging voor in DGK.quote:
Mooi ook om te zien hoe ze gewacht hadden met het gesprek tot de camera liep en het nu bijna weer opnieuw doen omdat het geluid niet goed looptquote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:23 schreef 2live het volgende:
jaap stemt voor huub, als huub net doet alsof hij lieke meeneemt, en bij eric net doet alsof hij hem er niet uitstemt. En vervolgens dus Jaap meeneemt. Totale oorlog vlgs. Jaap.
Ik zie het helemaal zitten. Eric stemt morgen voor Huub. Huub stemt Eric eruit tijdens de aankomende onslagronde. En Jaap gaat mee IPV Liek. Eigen schuld vam Lieke had ze gisteren maar inteligenter het spel moeten spelen ipv het wegmaaien van het gras voor Huub's voeten vandaan. En Brian mag met Eric mee naar L&C om het triootje uit te leggen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:23 schreef 2live het volgende:
jaap stemt voor huub, als huub net doet alsof hij lieke meeneemt, en bij eric net doet alsof hij hem er niet uitstemt. En vervolgens dus Jaap meeneemt. Totale oorlog vlgs. Jaap.
L&C ?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:26 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik zie het helemaal zitten. Eric stemt morgen voor Huub. Huub stemt Eric eruit tijdens de aankomende onslagronde. En Jaap gaat mee IPV Liek. Eigen schuld vam Lieke had ze gisteren maar inteligenter het spel moeten spelen ipv het wegmaaien van het gras voor Huub's voeten vandaan. En Brian mag met Eric mee naar L&C om het triootje uit te leggen.
Life & Cooking... het programma op RTL4 waar de doorsnee huisvrouw en -man de hele week naar uitkijkt. Huub en Natasia zijn door Carlo B. telefonisch uitgenodigd om as zondag verslag te komen doen van oa de plaatsgevonden herenliefde.quote:
Daar komt het idd wel op neer! Als ze niet tot unanimiteit kunnen komen, wordt het automatisch bij meerderheid van stemmen, want de prijs moet eruit!quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:33 schreef akveor het volgende:
BRON: Jaap's weblog
Aangezien de reis al geboekt en betaald is, moet de stemming eruit. Jammer, dit ontneemt me een machtig wapen. Tot nu toe is het altijd zo geweest dat er in dit afdwingende geval unanimiteit behaald wordt, als een persoon een meerderheid achter zich krijgt. Als 4 van de 7 kiezen voor Mister X. Dan hebben de overige 3 geen andere keus dan zich te conformeren aan persoon X
Hehe eindelijk een insider die verteld dat het eigenlijk meerderheid van stemmen is.
Tenzij er sancties (voor de groep) volgen zolang ze het niet unaniem eens worden... het spel moet gespeeld worden, dus met elkaar onderhandelen tot de neuzen allemaal dezelfde kant op staan (richting Istanbul)quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:39 schreef demins het volgende:
[..]
Daar komt het idd wel op neer! Als ze niet tot unanimiteit kunnen komen, wordt het automatisch bij meerderheid van stemmen, want de prijs moet eruit!
Sancties? Ze moeten gewoon binnen 48 uur beslissen en met meerderheid van stemmen maakt het deze bullshit stemming alleen maar makkelijker. Jaap bepaalt dus.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tenzij er sancties (voor de groep) volgen zolang ze het niet unaniem eens worden... het spel moet gespeeld worden, dus met elkaar onderhandelen tot de neuzen allemaal dezelfde kant op staan (Istanbul)
Precies! Maar omdat niemand nog over sancties heeft gesproken (en die zou je toch van tevoren moeten weten, lijkt me, en wat zouden die dan moeten zijn...) denk ik dat Jaaps gedachtengang wel klopt (alleen denk ik niet dat de drie dwarsliggers net moeten doen of ze met de rest meestemmen, maar gewoon meerderheid beslist).quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tenzij er sancties (voor de groep) volgen zolang ze het niet unaniem eens worden... het spel moet gespeeld worden, dus met elkaar onderhandelen tot de neuzen allemaal dezelfde kant op staan (Istanbul)
Het verhaal van het paspoort wat niet kon geregeld worden voor de trip is dus onzin? Dit vertelde hij nl vanmorgen aan Brian.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:23 schreef 2live het volgende:
jaap stemt voor huub, als huub net doet alsof hij lieke meeneemt, en bij eric net doet alsof hij hem er niet uitstemt. En vervolgens dus Jaap meeneemt. Totale oorlog vlgs. Jaap.
Het verhaal van Huub is vreemder. Die gaat zondag naar Life & Cooking. De opnames worden live uitgezonden, vanaf 17.00 uur, en de trip is dit weekend. Lijkt me duidelijk wie er gaat en dat is Huub dus niet.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:49 schreef Clank het volgende:
[..]
Het verhaal van het paspoort wat niet kon geregeld worden voor de trip is dus onzin? Dit vertelde hij nl vanmorgen aan Brian.
Destijds lag Nicolaas dwars, en die kreeg het immers ook, in het verleden is gebleken dat de dwarsliggers de unanieme stemmingen altijd wonnen....quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:46 schreef demins het volgende:
[..]
Precies! Maar omdat niemand nog over sancties heeft gesproken (en die zou je toch van tevoren moeten weten, lijkt me, en wat zouden die dan moeten zijn...) denk ik dat Jaaps gedachtengang wel klopt (alleen denk ik niet dat de drie dwarsliggers net moeten doen of ze met de rest meestemmen, maar gewoon meerderheid beslist).
L&C komt dit weekend live vanuit Istanbul??quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:52 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het verhaal van Huub is vreemder. Die gaat zondag naar Life & Cooking. De opnames worden live uitgezonden, vanaf 17.00 uur, en de trip is dit weekend. Lijkt me duidelijk wie er gaat en dat is Huub dus niet.
Dat vertelde Japio. Die is nog wel eens loslippig.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:54 schreef SIRA het volgende:
is het wel zeker dat de trip dit weekend is dan ?
Het is nog niet zeker of Huub gaat , hij heeft zelf ook gezegt tegen Carlo: het kan zijn dat ik niet kan wegens een stemming .quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:52 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het verhaal van Huub is vreemder. Die gaat zondag naar Life & Cooking. De opnames worden live uitgezonden, vanaf 17.00 uur, en de trip is dit weekend. Lijkt me duidelijk wie er gaat en dat is Huub dus niet.
Ik wacht wel af, speculaasjes hier zijn altijd dubieus.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:55 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
[..]
Het is nog niet zeker of Huub gaat , hij heeft zelf ook gezegt tegen Carlo: het kan zijn dat ik niet kan wegens een stemming .
Waarom staat het al vast dat Huub naar L&C gaat? Wie heeft dat bepaald?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:52 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het verhaal van Huub is vreemder. Die gaat zondag naar Life & Cooking. De opnames worden live uitgezonden, vanaf 17.00 uur, en de trip is dit weekend. Lijkt me duidelijk wie er gaat en dat is Huub dus niet.
Ik word ook wel eens voor een feestje uitgenodigd waar ik niet van plan ben heen te gaan!quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:59 schreef SIRA het volgende:
Huub en Natasje hebben vanmiddag met Carlo gesproken en zijn beide uitgenodigd
Dan zeg je ook dat je dat weekend in Istanbul zit??quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:03 schreef demins het volgende:
[..]
Ik word ook wel eens voor een feestje uitgenodigd waar ik niet van plan ben heen te gaan!
Ik verantwoord me niet, in de hoop nooit meer te worden uitgenodigd!quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan zeg je ook dat je dat weekend in Istanbul zit??
Normaal duurt het 5 dagen maar een optie dit versnelt te doen is er...quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:49 schreef Clank het volgende:
[..]
Het verhaal van het paspoort wat niet kon geregeld worden voor de trip is dus onzin? Dit vertelde hij nl vanmorgen aan Brian.
Carlo heeft Huub aa de telefoon gehad en hem uitgenodigd voor as zondag. Dus het telefoontje is door de redaktie doorgeschakeld en zij hebben het hiermee dan ook bepaald lijkt me.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:58 schreef demins het volgende:
[..]
Waarom staat het al vast dat Huub naar L&C gaat? Wie heeft dat bepaald?
Het is natuurlijk gewoon wondvocht, maar je hebt nou al zo vaak "lekkende tieten" gehoord dat je bijna zou denken dat die implantaten lekken....quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:08 schreef SIRA het volgende:
ik word ook een beetje ziek van die lekkende tieten verhalen van Natasja
en de schreeuw om aandacht met d'r "voor de zekerheid maar een antibiotica kuurtje"...
Wondvocht of lekkende implantaten, die tieten worden steeds kleiner!quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is natuurlijk gewoon wondvocht, maar je hebt nou al zo vaak "lekkende tieten" gehoord dat je bijna zou denken dat die implantaten lekken....
Die implantaten zijn een lichaamsvreemd iets... het lichaam zal er alles aan doen ze weg te werken, ik vermoed dat ze met een week of 3 in dr kont zittenquote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:14 schreef demins het volgende:
[..]
Wondvocht of lekkende implantaten, die tieten worden steeds kleiner!![]()
Ik betrapte me op de gedachte 'vies, walgelijk kutwijf met je kutpens, je bent een lachertje'.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:21 schreef Villalux het volgende:
is Natas zwanger? borsten zijn opgezet en heeft een buikje!![]()
Als ze het daar durven uizenden...quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:20 schreef Ning het volgende:
http://www.nu.nl/news/109(...)Tien_is_rond%27.html
Gouden kooi naar rtl 5?
Dus jij rekent dat vette platte geluid niet onder de aandoeningen?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:29 schreef Peter6000 het volgende:
Het valse egoïstische monster zit in een stoel te peinzen.
Fijn dat ze ff geen geluid produceert, en jammer dat ze geen hele erge aandoening aan haar stembanden heeft.
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:29 schreef Peter6000 het volgende:
Het valse egoïstische monster zit in een stoel te peinzen.
Fijn dat ze ff geen geluid produceert, en jammer dat ze geen hele erge aandoening aan haar stembanden heeft.
Dat stemmenbureau iig wel, daar is ze ook al niet meer welkom ivm - niet competent.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Dus jij rekent dat vette platte geluid niet onder de aandoeningen?
Voor een Soa-test.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:33 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Huub en Lieke gaan dadelijk naar de afspraak bij de huisarts
Die hebben ze zelf enkele weken geleden aangevraagd omdat ze liever zonder condoom vrijenquote:
En na Huub z'n 2-daagse trip naar Istanbul kunnen ze het weer eerst 3 maanden safe doen... dan nieuwe test.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:35 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Die hebben ze zelf enkele weken geleden aangevraagd omdat ze liever zonder condoom vrijen
Zo zie je maar dat niet elke aandoening fysiek is: Natasia's stem lijdt aan een totaal gebrek aan klassequote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:33 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Dat stemmenbureau iig wel, daar is ze ook al niet meer welkom ivm - niet competent.
En Natasia in de beveiliging, ik geloof geloof nooit dat ze daartoe in staat is.
IK hoop dat Huub hem intrekt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:46 schreef SiRojK het volgende:
Amanda is weer goedkoop bezig.. Ze wil Huub terugpakken voor 1 opmerking door die stemmingsronding te stoppen door Eric NIET weg te stemmen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |