Behalve die momenten heeft hij amper kansen gekregen. En je doet net of het een keertje of 3 is voorgekomen. Die man is haast effectiever dan de hele eredevisie bijelkaar. Als je Perez in het veld brengt is hij beslissend. Of hij nou twintig, of 10 minuten mee mag doen. Een schande dat hij nooit de kans kreeg en nu nog steeds niet lijkt te krijgen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 01:22 schreef dantes_inferno86 het volgende:
Gelukkig zien ze bij Ajax in dat Perez niet geschikt is als opvolger van Sneijder. Anders zouden we er behoorlijk op achteruit gaan. Behalve de momenten dat hij inviel wanneer Ajax opportunistischer ging spelen en hij daarvan kon proviteren heeft hij weinig laten zien.
Ach gut,quote:En dan dat overdreven geklap tijdens de wissel van Perez. Zolang heeft hij nog nooit naar ons geklapt. Wat een Teringjood!
Goede speler, maar die komt natuurlijk nooit naar Ajax.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 08:12 schreef Wooldoor het volgende:
Maar als Sneijder weggaat en Perez volgens ten Cate niet in aanmerking komt voor de nummer 10 positie zouden jullie Aisattie geen goed alternatief vinden? Die jongen wilt zijn contract bij psv nog niet verlengen omdat hij geen garantie krijgt dat hij vaak kan spelen. Ik denk dat hij een zeer goede optie zou kunnen zijn.
Aissati is een hele goede en creatieve voetballer.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 08:12 schreef Wooldoor het volgende:
Maar als Sneijder weggaat en Perez volgens ten Cate niet in aanmerking komt voor de nummer 10 positie zouden jullie Aisattie geen goed alternatief vinden? Die jongen wilt zijn contract bij psv nog niet verlengen omdat hij geen garantie krijgt dat hij vaak kan spelen. Ik denk dat hij een zeer goede optie zou kunnen zijn.
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 08:37 schreef Cordoba32 het volgende:
aisatti/Perez ik zie een ruil...
Het zou echt zonde zjin van zo'n klasse spelerquote:Staande ovatie voor Perez
Officieel is Kenneth Perez nog niet vertrokken bij Ajax, maar de voetballer zwaaide zondagmiddag uitgebreid naar het Amsterdamse publiek.
Perez werd in de slotfase vervangen na een verdienstelijk optreden. De aanvaller wil het liefst vertrekken bij Ajax, na een seizoen waarin hij nooit zeker was van een basisplaats.
Gistermiddag verzorgde Perez een voetbalclinic, die hem door Ajax was opgelegd toen hij in december een grensrechter uitschold voor ‘kankerneger’. De Ajax-selectie sloot gisteravond het seizoen feestelijk af met een diner.
Gaat dus nooit gebeuren. Aissati is 'kroonjuweel' van PSV. Die laten ze nooit naar de concurrentie vertrekken.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 08:37 schreef Cordoba32 het volgende:
aisatti/Perez ik zie een ruil...
ehh, Donk heeft gewoon gelijk in deze, was een zeer kinderachtige reactie van Huntelaar.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 09:50 schreef Noshiba het volgende:
Muahahaha dat is pas kinderachtig, een beetje achteraf nadat je verloren heb door dat doelpunt iemand anders voor kleine jongetjes uitmaken!
A) Als hij het vooraf al zou zeggen, zou het helemaal nergens op slaan.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 09:50 schreef Noshiba het volgende:
Donk: 'Het zijn maar kleine jongetjes'
dinsdag 29 mei, door SV, Amsterdam, 08:31u, GPD
AZ-verdediger Ryan Donk werd zondag na zijn naar eigen zeggen onbewuste overtreding op Huntelaar teruggepakt door de Ajax-spits en Perez bij het doelpunt van de Amsterdammers.
Perez en Huntelaar juichten opzichtig voor de jonge verdediger. 'Ryan hoeft daarvoor niet meer te worden gestraft', zei Huntelaar droogjes. 'Hij is nu al genoeg gestraft'.
Donk zelf vindt de actie van de Ajacieden kinderachtig. 'Zwak dat-ie dat doet. En van Perez had ik het al helemaal niet verwacht. Ik heb er om gelachen. Zo zie je dat het maar kleine jongetjes zijn', aldus Donk.
www.ajaxshowtime.com
Muahahaha dat is pas kinderachtig, een beetje achteraf nadat je verloren heb door dat doelpunt iemand anders voor kleine jongetjes uitmaken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |