Bij mij niet. Ik krijg alleen maar blanke wijfen die een veel te grote neger lul zitten te pijpen in een penis enlargement mailtjes, viagra mailtjes en de standaard crap mailtjes met niks er inquote:Op woensdag 30 mei 2007 21:38 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Standaard spam
Zie ik vele van langskomen per dag helaas
webmaster@quote:Op donderdag 31 mei 2007 10:17 schreef Sjowhan het volgende:
info@, postmaster@ zijn veel gebruikte emailadressen
Standaard adressen helaas..quote:Op donderdag 31 mei 2007 10:31 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
webmaster@
billing@
sales@
abuse@
support@
help@
admin@
Word ook vaak op gespammed.
Lucky youquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:09 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Standaard adressen helaas..
Nog 3 uurtjes, en dan borrelen. Morgenavond barbeque, zaterdagochtend sporten, en -avond bardienst & feest.
Leuk einde van de week
Ik heb maandag ook nog vrijquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:22 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Jij hebt ook wel lang weekend eik(vr t/m ma.ochtend)
ik heb al weekend vanaf vorige week vrijdag middagquote:Op donderdag 31 mei 2007 14:22 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Jij hebt ook wel lang weekend eik(vr t/m ma.ochtend)
* mschol heeft deze week echt lang weekend:quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:22 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Jij hebt ook wel lang weekend eik(vr t/m ma.ochtend)
Het is niet de bedoeling dat iemand hier jou een torrent gaat geven zodat je wat kan gaan downloaden.quote:Op donderdag 31 mei 2007 15:26 schreef smulder1991 het volgende:
heeee mensen ik had een vraagje! ik hoop dat ik in het goeie forum zit hiervoor.
maar ik snap niet zoveel van torrents.
I'm with stupid!quote:Op donderdag 31 mei 2007 20:42 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Het is niet de bedoeling dat iemand hier jou een torrent gaat geven zodat je wat kan gaan downloaden.
Das illegaal.
Wanneer je een client zoekt dan kan ik je utorrent aanraden.
Kan je heel goed legale torrents mee binnen slurpen.
quote:
De PR afdeling draait op volle toerenquote:Voor een ongeëvenaarde panoramische breedbeeldervaring kiest u de SyncMaster 205BW.
quote:
Tof! Wel tof streetview trouwensquote:Op vrijdag 1 juni 2007 18:46 schreef mschol het volgende:
[afbeelding]
http://blog.wired.com/27bstroke6/2007/05/request_for_urb.html
ja tof, maar zorg dan wel dat je niemand op de foto neemt (mensen dus)quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:30 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Tof! Wel tof streetview trouwens! Zou gaaf zijn als het ook in naar Nederland word gehaalt.
quote:Op vrijdag 1 juni 2007 15:03 schreef Jo0Lz het volgende:Jo!
@ Godlike:
Zed: Bring out the Gimp.
Maynard: But the Gimp's sleeping.
Zed: Well, I guess you're gonna have to go wake him up now, won't you?.
Meesterlijke dialogen in die film.
[..]
[afbeelding]
Hoeveel schilt het kwa geld?quote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:36 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hey mensen!
ik wil graag een nieuwe processor voor mijn AM2 socket
Nu vroeg ik me af...kan ik beter een Athlon X2 5600+ kopen of een 6000+ ...het scheelt 200 mhz in kloksnelheid (2x2.8 of 2x3.0ghz) maar een 6000+ verbruikt veel meer stroom... welke processor zouden jullie kopen?
Mee eens, aan de andere kant ken je het voorbeeld van de maps foto's waar er in naakt zichtbaar was die aan het zonnen was. Ze zouden wel detectie kunnen in bouwen dat er geen naakt (geblurred) en geen gezichten zichtbaar zijn. Je zit wel met het probleem dat je nooit ergens foto's van kan maken (zeker niet met drukke plekken) met de garantie dat er niemand opstaat. Zou wel beter zijn als ze iedereen netjes onherkenbaar maaktenquote:Op vrijdag 1 juni 2007 19:33 schreef mschol het volgende:
[..]
ja tof, maar zorg dan wel dat je niemand op de foto neemt (mensen dus)
dat vind ik wel iet wat te gevoelig..
Sjow vliegt over het scherm heenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 08:34 schreef Sjowhan het volgende:
Me muis is binnengekomen. Net aangesloten en de oude muis vaarwel gezegd.
Wat een verandering, nu al!
van welke naar welke muis?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 08:34 schreef Sjowhan het volgende:
Me muis is binnengekomen. Net aangesloten en de oude muis vaarwel gezegd.
Wat een verandering, nu al!
Op zijn minst Fundamentals dan, maar ik heb nog minder geheugen dan ik voor dat nodig hebquote:Op zaterdag 2 juni 2007 23:46 schreef Netsplitter het volgende:
XP Pro.
Kaal installeren, wel connectiemogelijkheid aanzetten uiteraard.
Dat is toch al standaard bij Windows inbegrepenquote:Op zondag 3 juni 2007 11:24 schreef JortK het volgende:
Volgens mij de lichste Windows en gewoon mstsc.exe op je laptop zetten moet toch voldoende zijn?
Ja kan wel kloppen inderdaad... de mogelijkheid om je computer open te zetten voor externe verbindingen zit dan niet in alle versies...quote:Op zondag 3 juni 2007 11:29 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Dat is toch al standaard bij Windows inbegrepen
Als hij echt enkel de laptop wilt gebruiken voor RDC, is een small-installatie van win2000 al voldoende. Weinig poespas en graphics.
Ja... maar als je alleen sessies wilt afspelen en niet aan wil maken zul je VMware player moeten hebbenquote:Op zondag 3 juni 2007 16:19 schreef mschol het volgende:
eff snel vraagje:
heeft VMware Workstation alleen een betaalde versie
ik moet een machine aanmaken.,..quote:Op zondag 3 juni 2007 16:24 schreef JortK het volgende:
[..]
Ja... maar als je alleen sessies wilt afspelen en niet aan wil maken zul je VMware player moeten hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |