ik denk wel dat het buitenspel was. want je ziet de bal na de voorzet niet meer zo hoog opstuiteren, terwijl dat eigenlijk wel hoortquote:Op zondag 27 mei 2007 17:51 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Hangt er vanaf of Huntelaar hem raakte. Zo ja, wel...zo nee, niet. Maar dat is dus niet duidelijk.
Perez heb ik amper gezien, hij speelde niet echt denderend, vond ik.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:50 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wat een geniale uitslag! Wie wil HTC nu nog weg hebben?
Perez!
Ach, als hij hem wel raakte.....dan was het buitenspel, so be it. Zulk soort scheidsrechterlijke dwalingen leveren tenminste altijd wel lekker gefrustreerde reacties altijd opquote:Op zondag 27 mei 2007 17:51 schreef Houniet het volgende:
ik denk wel dat het buitenspel was. want je ziet de bal na de voorzet niet meer zo hoog opstuiteren, terwijl dat eigenlijk wel hoort
Volgens de diverse interviewers niet.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:49 schreef BB-boy het volgende:
Was het nou wel of geen buitenspel?
Maakt niet uit, ik hoop voor hem dat hij een vaste plek krijgt volgend jaar om zich voor eens en altijd te bewijzen! Forza AJAX!!!quote:Op zondag 27 mei 2007 17:52 schreef rompompom het volgende:
[..]
Perez heb ik amper gezien, hij speelde niet echt denderend, vond ik.
hij heeft het verdiendquote:
Uiteraard maar het was vrij extreem. Anyway, geweldigquote:Op zondag 27 mei 2007 17:46 schreef denthemen het volgende:
[..]
Dat van die dagjesmensen was op je vingers na te tellen hé
Edje wat een geweldige voetballer, met zijn kracht en doorzettingsvermogen. Als je zag hoe de mul hem zo hard en verkeerd gaf en Davids het nog kon reddenquote:
die conferenties kan je volgens mij altijd terug kijken op 10. maar dat weet ik niet zekerquote:Op zondag 27 mei 2007 17:59 schreef andre347 het volgende:
Kunnen we de persconferentie ergens nog zien, of moeten we wachten totdat het 8, 9 uur is totdat er een sv op Tien komt?
Je geeft zelf al het antwoordquote:Op zondag 27 mei 2007 17:50 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wat een geniale uitslag! Wie wil HTC nu nog weg hebben?
Perez!
Ik zou er geen probleem mee hebben hoor.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:50 schreef Pizzakoppo het volgende:
Wat een geniale uitslag! Wie wil HTC nu nog weg hebben?
Perez!
Hij kan het natuurlijk niet hebben dat hij uitgelult wordt door een lulletje als Frits.quote:Op zondag 27 mei 2007 18:08 schreef patrickt37 het volgende:
Wat een enorme slechte verliezer die v. Gaal. Die persconferentie sloeg weer totaal nergens op.
De arbitrage is nooit in hun voordeel, tot Frits hem naar het Wegereef doelpunt vroeg. Toen was v. Gaal echt gefrustreerd.![]()
![]()
![]()
Als het goed is wel.quote:Op zondag 27 mei 2007 18:14 schreef BB-boy het volgende:
[afbeelding]
Komt Japie vanavond nog bij Studio Voetbal?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |