Wat ik bedoel te zeggen dat je je kind dan maar liefst 13 uur alleen laat zonder eten en drinken.quote:Op donderdag 31 mei 2007 00:19 schreef moussie het volgende:
[..]
oh hemeltje, maar wat moet je dan als die tanden krijgt en de hele nacht huilt .. mijn schema, wat doe je ..
Nee, hier is geen sprake van vergeetachtigheid, maar van nalatigheid. Deze vrouw zou ik veel eerder veroordelen dan die andere vrouw.quote:Op donderdag 31 mei 2007 00:31 schreef milagro het volgende:
je zou bijna denken dat deze moeder inspiratie heeft opgedaan bij het geval in België.....
wel heel frappant dit.
nee, nee, milagro, zie je nu wel hoe makkelijk het je kan overkomen, ook jij kan je kind vergeten, hoor, dat bewijst dit wel.
nou, sorry, dit "bewijst" wmb juist het tegendeel.
te toevallig, of anders iig sprake van ernstige nalatigheid.
dit is geen normale vergeetachtigheid, wederom niet.
nou, kom maar op
Ik zou in elk geval beide gevallen onderzoeken.quote:Op donderdag 31 mei 2007 06:36 schreef Isegrim het volgende:
Deze vrouw zou ik veel eerder veroordelen dan die andere vrouw.
Dat acht ik vanzelfsprekend.quote:Op donderdag 31 mei 2007 07:10 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik zou in elk geval beide gevallen onderzoeken.
Tja, maar in het Belgische geval gebeurt dat dus niet. Aangezien ze zeker niet vervolgd gaat worden, acht men een nader onderzoek niet nodig.quote:
Tuurlijk, het is altijd een ongeluk. Niemand laat haar kind in een auto slapen met de bedoeling dat het doodgaat. Dat lijkt me logisch.quote:Op donderdag 31 mei 2007 18:15 schreef KinkyGiraf het volgende:
Ik ken het verhaal van de moeder in Baarle Nassau nu van zeer dichtbij en het was wel degelijk een verschrikkelijk ongeluk.
Voor zover ik het van een van de beste vriendinnen van de moeder heb begrepen, is zij door hectiek, een ander ritme dan anders 9zoals hierboven ook omschreven) etc vergeten de baby naar het kinderdagverblijf te brengen. Dus geen kwestie van "even kan geen kwaad" maar vergeten door een hoop zaken die speelden. Erg triest en de moeder is helemaal in paniek en in shock.quote:Op donderdag 31 mei 2007 19:03 schreef Gia het volgende:
[..]
Tuurlijk, het is altijd een ongeluk. Niemand laat haar kind in een auto slapen met de bedoeling dat het doodgaat. Dat lijkt me logisch.
'
Diegene op die Amerikaanse site, zie eerdere link, die zegt dat ze haar kind niet wilde wekken zal ook claimen dat het een ongeluk was.
Waar het om gaat is of het kind bewust 'even' in de auto is gelaten, omdat het zo lekker sliep, of dat de moeder echt 'vergeten' is dat het kind in de auto zit. En dan ook de hele dag het blijven vergeten.
Ik kan me, nogmaals, voorstellen dat je, in de hectiek, vergeet je baby weg te brengen. Kan me ook nog voorstellen dat je, gewoon naar je werk gaat en niet in de gaten hebt dat je baby nog in zijn stoeltje zit. Wat ik me niet kan voorstellen is, dat je door de dag heen niet tot het besef komt dat je iets vergeten bent, maar wat ook al weer. En dan uiteindelijk "oh, de baby!!"
Je kind uren in een auto achterlaten terwijl jij op je werk gaat lopen teuten is zorgzaamquote:Op donderdag 31 mei 2007 22:07 schreef J.j het volgende:
Kinkygiraf heeft gelijk.
Ik ken deze vrouw persoonlijk en is een van de zorgzaamste mensen die ik ken.
Daar ben ik dan ook absoluut géén voorstander vanquote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:36 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Nee, werken om nog meer spulletjes en prullaria te kunnen kopen terwijl je ook voor je kind kan zorgen, dát is zorgzaam.
En werken om de huur/hypotheek te betalen? Lekkere overdijving weer, elke moeder die werkt doet dit om plasma schermen en Nike schoenen te kunnen kopen natuurlijk.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:36 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Nee, werken om nog meer spulletjes en prullaria te kunnen kopen terwijl je ook voor je kind kan zorgen, dát is zorgzaam.
Praat die vader even een schuldgevoel aan zegquote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:46 schreef SunChaser het volgende:
Misschien was de taakverdeling wel niet helemaal evenwichtig. Moeder met baan en moet de kids naar de creche brengen e.d. Wie weet wat ze nog meer moest doen. En hoefde vader alleen naar zn werk.
Maar de moeder is geen probleem?quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:52 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Praat die vader even een schuldgevoel aan zeg
lopen teuten ? Waarom geef je het zo'n negatieve lading, dat arme mens is lerares en zit gewoon op haar werk, en daar horen langdurige vergaderingen nu eenmaal bij, zeker zo op het eind van het schooljaar ..quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:30 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je kind uren in een auto achterlaten terwijl jij op je werk gaat lopen teuten is zorgzaam
Als dat bij haar werk hoort dan zou ze juist heel alert moeten zijn en moeten zorgen dat ze alles goed gaat regelen nietwaar? Als ze haar eigen kind al vergeet dan hou ik mijn hart vast voor schoolreisjes waarbij madam de verantwoordleijkheid heeft voor 30 tot 90 kinderenquote:Op vrijdag 1 juni 2007 10:40 schreef moussie het volgende:
[..]
lopen teuten ? Waarom geef je het zo'n negatieve lading, dat arme mens is lerares en zit gewoon op haar werk, en daar horen langdurige vergaderingen nu eenmaal bij, zeker zo op het eind van het schooljaar ..
Je eigen invulling aan het verhaal geven heeft zeker geen zin.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:30 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je kind uren in een auto achterlaten terwijl jij op je werk gaat lopen teuten is zorgzaam
Ik denk dat dat komt omdat je je niet voor kunt stellen dat een moeder haar kind vergeet. Je hebt bepaalde verantwoordelijkheden en instincten waarbij het zo onwerkelijk dat iemand anders die niet heeft.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 10:47 schreef Jarno het volgende:
Waarom zijn sommige mensen er zo enorm op gebrand de moeder van alles en nog wat te verwijten en aan te praten?
Je zet nu shoppen en het cafe induiken op 1 lijn met werken. Je bent echt heel naar bezig vind ik. Continue je eigen invulling geven, een steekje hier, een opmerking daar. Het is allemaal rot genoeg lijkt me.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 10:56 schreef Loedertje het volgende:
Ik kan mij sowiso nie voorstellen dat mensen onbezorgd gaan feesten en babies/kindjes thuislaten zonder oppas, kindjes in de auto laten zitten om te schoppen of werken of kinderen meenemen naar volwassen festjes of het plaatselijke café omdat je zelf niet zo gemakszuchtig bent
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |