Jep, alles doen we zelf. De eerste zware klus is het elektra. Aangezien dat nooit vernieuwd is moet het hele huis op de kop gezet wordenquote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:54 schreef Vonkenboer het volgende:
Ey een nieuw topic(Ik heb weer een kippenslachterij keuken gespot
)
Ben benieuwd naar de het verloop van het project; gaan jullie alles zelf doen ?![]()
Wel ervaring op dat vlak of ? En hoe wil je de plafonds laten zitten en toch het electra aanpassen ?quote:Op zaterdag 26 mei 2007 09:09 schreef Hitpoint het volgende:
[..]
Jep, alles doen we zelf. De eerste zware klus is het elektra. Aangezien dat nooit vernieuwd is moet het hele huis op de kop gezet worden![]()
@ Richi29
Wees gerust de sierplafonds blijven zitten![]()
Ervaring heb ik zelf niet zo heel veel, dit is voor mij ook een leerproces. Maar mijn vader daarintegen is in het verre verleden elecktro monteur cq. elektricien geweest. Vandaar de we bij zijn oude werk alle materialen zoals groepenkast, inbouwdozen en koper voor weinig geld kunnen krijgen.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 10:02 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Wel ervaring op dat vlak of ? En hoe wil je de plafonds laten zitten en toch het electra aanpassen ?
Hoe is de elektrische installatie momenteel ?![]()
De verkopers moesten hun huis enigzins noodgedwongen verkopen omdat de man een zenuwonsteking kreeg en daardoor in een rolstoel terecht is gekomen. Gelukkig is het huis al helemaal leeggehaald En de vrouw had als hobby tuinieren vandaar dat de tuin er zo goed bij ligt.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 11:05 schreef Adelante het volgende:
leuk huisje
de huidige inrichting radicaal verbranden graag, tuintje is prima aangelegd en de badkamer bevat wel de meest vreemde accesoires. vraag me ineens heel erg af waar die stoel met dat gat voor is in de zitting
De hypotheek wordt door Florius verstrekt.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 08:35 schreef Diaan73 het volgende:
Ow Hitpoint dat is balen zeg.... had je dat niet gecheckt op de @home site? Ik heb het wel gedaan en het zou wel mogelijk zijn. Ik heb geen idee hoeveel dat gaat kosten. Sorry.
En wat balen dat de gelden nog niet bij de notaris waren... hopelijk gaat het vandaag wel door. Die stomme financiële instellingen ook.. welke heb je trouwens?
Die maken nu zoveel reclame toch? Mijn collega had deze ook en had alles een jaar vantevoren geregeld en nog was het geld niet op tijd bij de notaris.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:10 schreef Hitpoint het volgende:
[..]
De hypotheek wordt door Florius verstrekt.
Net een belletje van de notaris gehad wegens drukte passeerdatum verschoven naar as. vrijdag de 13e om 11 uur. Damn!! Waarom nou op een ongeluksdag
Er zijn meerdere dingen waarin zij heel slordig zijn geweest. Daarom stuur ik nog wel een klachtenbrief over de gang van zaken bij Florius, maar eerst de sleutelquote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:18 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Die maken nu zoveel reclame toch? Mijn collega had deze ook en had alles een jaar vantevoren geregeld en nog was het geld niet op tijd bij de notaris.
Ow dat is echt K*T zeg.Voor wanneer moe(s)ten jullie passeren?
Groot gelijk die klachtenbrief. Het is alleen zo vervelend allemaal en je bent ook zo afhankelijk van ze.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 14:23 schreef Hitpoint het volgende:
[..]
Er zijn meerdere dingen waarin zij heel slordig zijn geweest. Daarom stuur ik nog wel een klachtenbrief over de gang van zaken bij Florius, maar eerst de sleutel
Passeerdatum zoals die in de koopakte stond was 9 juli, de verkopers waren gelukkig al tijdig geinformeerd en konden er wel mee leven.
Ach misschien heeft het allemaal wel zo moeten zijn, joh. En past die datum en tijd helemaal bij julliequote:Het is niet alleen vrijdag de 13e maar ook om 11 uur, en laat 11 nou net een gekkengetal zijn. Ach ja we zien wel wat het ons gaat brengen
Zeker de electra is de zwaarste klus.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 09:09 schreef Hitpoint het volgende:
[..]
Jep, alles doen we zelf. De eerste zware klus is het elektra. Aangezien dat nooit vernieuwd is moet het hele huis op de kop gezet worden![]()
@ Richi29
Wees gerust de sierplafonds blijven zitten![]()
Ja, dat zijn kutklusjes voor de makelaar, die zal zich er wel gauw met een jantje van L van af maken.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 22:00 schreef Hitpoint het volgende:
Twee probleempjes ontdekt tijdens het breken vandaag, Ten eerste was een glas en lood raam van de werkkamer kapot. Deze was nog heel tijdens de bezichtiging. En het ergste is dat de plek waar een kast stond in de woonkamer de muur last heeft van optrekkend vocht en niet zo'n beetje ook.
Meteen makelaar gebeld en die komt morgen polshoogte nemen.
De tuin is ff door mijn moeder en schoonmoeder bijgesnoeid en zit er weer netjes uit.
Morgenavond de foto's!!
Hoezo? Vertel...quote:Op zaterdag 14 juli 2007 00:17 schreef henkway het volgende:
[..]
...
En suite deuren herstellen in oude staat, zou ik nog ff drie jaar over nadenken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |