Maar waarom zijn het rechtsextremistische symbolen? Hitler was tenslotte zo links als maar zijn kan.quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:12 schreef spoor4 het volgende:
[..]
"Daarop prijkten symbolen als een hakenkruis, een white-powerteken en een SS-Toteskopf."
Als dat geen racistische symbolen zijn... wat dan wel?
Nu ben ik tegen tatoeages, maar het is een idee voor rechtsextremisten die geen jas mogen dragen met een hakenkruis. En wat willen ze dáár dan tegen doen?quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Waarom tatoeer je dan geen hakenkruis op je voorhoofd (voor zover je die niet al elders hebt laten tatoeeren)? Het is toch maar een symbool.
Doe toch niet zo hypocriet, zolang mensen wel met Mao, Stalin, cccp, hamers & sikkels en Che mogen rondlopen, waarom dit dan niet?quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
----------------
Eng precedent. De rechtspraak in dit land wordt hoe langer hoe rechtser, blijkbaar.
het gaat volgens mij niet om 'rechts' of 'links' maar juist erom dat bepaalde symbolen enkel in specifieke omstandigheden als 'beledigend' gezien dienen te worden en dat die 'omstandigheden' vooral niet te ruim gesteld moeten worden ...quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Eng precedent. De rechtspraak in dit land wordt hoe langer hoe rechtser, blijkbaar.
Er bestan juridisch gezien geen 'racistische symbolen' die bij voorbaat verboden zijn...quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:12 schreef spoor4 het volgende:
[..]
"Daarop prijkten symbolen als een hakenkruis, een white-powerteken en een SS-Toteskopf."
Als dat geen racistische symbolen zijn... wat dan wel?
Grijze Wolf-symbolen worden toch ook niet verboden? Daar stikt het van op de middelbare scholen in de Randstad.quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:12 schreef spoor4 het volgende:
[..]
"Daarop prijkten symbolen als een hakenkruis, een white-powerteken en een SS-Toteskopf."
Als dat geen racistische symbolen zijn... wat dan wel?
quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:20 schreef SeLang het volgende:
Het dragen van fascistische/ rascistische/ communistische symbolen is een vorm van vrijheid van meningsuiting en zou daarom sowieso niet verboden moeten zijn.
Hoe kom je hier nu weer bij? Joodse knokploegen in de regio Den Haag?quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:39 schreef RM-rf het volgende:
integendeel, naar ik meen is in die regio rondom Den haag de verbanden tussen rechts-extremsisten en juist Joodse knokpleoegen erg goed en doen bv Joden bij sommige evenementen de 'security'... kans is dat die drunense kaalkop opeens een gesprekje moet hebben met Uitsmijter David Ishmail Cohen voordat hij het clubhuis binnemag bijde voorbereiding van de anti-moslim demonstratie...
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:44 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Terecht. Als mafketels met Hezbollah vlaggen mogen lopen, mensen met Burqas en hoofddoeken en Djebbelas, CCCP tekens en Mao en Che op t-shirts mogen lopen dan moet dit ook mogen.
heb jij plannen ofzo?quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hoe kom je hier nu weer bij? Joodse knokploegen in de regio Den Haag?
Welke joden?
de laatste tijd wordt er niet zoveel meer over gehoord, maar de JDL-Holland was een tijdje in die regio actief, die was opgericht "om de Joden fysiek weerbaar te maken tegen mishandelingen door moslims in nederland". (JDL is een Internationale extremistische Joodse organisatie die bv 'zelfverdedigingscursussen voor Joden' organiseert)quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hoe kom je hier nu weer bij? Joodse knokploegen in de regio Den Haag?
Welke joden?
Omdat dat de gangbare definitie is. In plaats van links/rechts is een schaal met twee assen waarop persoonlijke vrijheid en economische vrijheid staan een beter alternatief.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:17 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
Maar waarom zijn het rechtsextremistische symbolen? Hitler was tenslotte zo links als maar zijn kan.
Je mag ook niet in je blote kont rondlopen. Waarom niet? Omdat het aanstootgevend zou zijn.quote:En waarom mag ik die symbolen niet dragen ? We leven toch in een vrij land ?
Davidssterren worden in NL meer geasocieerd met Ajax dus die gasten worden eerder door Feijenoord supporters in elkaar geslagenquote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:58 schreef RM-rf het volgende:
Ik vraag me eigenlijk wel af of bv een JDL-medestander opgepakt kan worden als deze opzichtig Joodse symbolische tekens naar een rechts-extremistische demonstratie gaat dragen...
Klinkt als een clubje mafkezen.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:58 schreef RM-rf het volgende:
[..]
de laatste tijd wordt er niet zoveel meer over gehoord, maar de JDL-Holland was een tijdje in die regio actief, die was opgericht "om de Joden fysiek weerbaar te maken tegen mishandelingen door moslims in nederland". (JDL is een Internationale extremistische Joodse organisatie die bv 'zelfverdedigingscursussen voor Joden' organiseert)
Ik geloof dat ondanks wat initiele positieve reacties , o.m. van Likoed Nederland; werd er ook snel afstand genomen, omdat ze wel degelijk contacten met extreem-rechtse organisaties aangingen (die daarover weer ruzie krijgen, dat is nogal een principiele vraag: of die bij demonstraties tegen Moslims en arabische Geweld steun willen van Joodse groepen).
Ik vraag me eigenlijk wel af of bv een JDL-medestander opgepakt kan worden als deze opzichtig Joodse symbolische tekens naar een rechts-extremistische demonstratie gaat dragen... natuurlijk kunnen de kaalkopjes zich wel een beetje beledigd voelen als iemand een davidster voor hun neus zwaait, zoiets van "dat karweitje hebben jullie ook al niet afgemaakt"...
Joh lul niet zo slap joh. Er zijn bijna geen joden in NL meer en laat staan dat die in een knokploeg hebben in de regio Den Haagquote:Op vrijdag 25 mei 2007 15:58 schreef RM-rf het volgende:
[..]
de laatste tijd wordt er niet zoveel meer over gehoord, maar de JDL-Holland was een tijdje in die regio actief, die was opgericht "om de Joden fysiek weerbaar te maken tegen mishandelingen door moslims in nederland". (JDL is een Internationale extremistische Joodse organisatie die bv 'zelfverdedigingscursussen voor Joden' organiseert)
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 20:45 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Joh lul niet zo slap joh. Er zijn bijna geen joden in NL meer en laat staan dat die in een knokploeg hebben in de regio Den Haag
CCCP is ook nooit een probleem...quote:Op donderdag 24 mei 2007 21:06 schreef MrX1982 het volgende:
Het lijkt me ook te vallen onder de vrijheid van meningsuiting. Je mag toch ook met een Che Guevara shirt lopen. Wat mij betreft is dat gewoon eender.
Zolang ze met hun idioten denkbeelden anderen niet fysiek lastig vallen zie ik hier het probleem niet van in.
Meer ruimte voor vrije meningsuiting.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Eng precedent. De rechtspraak in dit land wordt hoe langer hoe rechtser, blijkbaar.
Inderdaad, een vuile ideologische massamoordenaar.quote:Op zaterdag 26 mei 2007 00:30 schreef rood_verzet het volgende:
Ja want Che Guevara staat ook op gelijke voet met de nazi's.
Waarom zou ik mijn energie verspillen aan nutteloze nobodies zoals jijquote:Op zaterdag 26 mei 2007 00:53 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Inderdaad, een vuile ideologische massamoordenaar.
beetje jood is onderkoffer je weet tochquote:Op vrijdag 25 mei 2007 17:34 schreef SeLang het volgende:
[..]
Davidssterren worden in NL meer geasocieerd met Ajax dus die gasten worden eerder door Feijenoord supporters in elkaar geslagen
Dat slaat alleen ergens op als een hamer en sikkel wel verboden worden. En dat lijkt me niet.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
----------------
Eng precedent. De rechtspraak in dit land wordt hoe langer hoe rechtser, blijkbaar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |