Nee, die hebben weer eens server-problemen. Je bent (nog nietquote:Op vrijdag 1 juni 2007 16:47 schreef hello_goodbye het volgende:
He Mindgames, kan jij op 'dat andere forum'? Ik kom er de hele dag al op: vraag me af of ze me gebanned hebben...
pff big deal! Oke, ik zou pepper ook wel willen zien in een box ala Pet Sounds (die ik gisterennacht nog helemaal uitgezeten heb.Ha!) maar ik ben veel blijer met een nieuwe Macca plaat. Briljant dat ie deze VANDAAG uitbrengt. Weg met die ouwe meuk! Don't life in the past...quote:Op vrijdag 1 juni 2007 13:05 schreef mindgames het volgende:
[..]
[afbeelding]
Oh boy, oh boy!!! Zoals elke respectabele platenmaatschappij die goed voor zijn catalogus zorgt, heeft ook Apple een 40-jarige verjaardag super deluxe-boxset uitgebracht! Wat een grote verrassing! Wel 4 CD's in een boxset vol met unieke foto's en namaak-memorabilia! Er zit zelfs een mini-singletje van 'Strawberry Fields Forever' / 'Penny Lane' bij met een nieuwe stereo-remix én de originele mono- en stereo-mix! Op CD 1 staat de nieuwe stereo-remix, wat een verademing! 'A Day In The Life' blaast je opnieuw weg in deze mix, en 'Good Morning, Good Morning' zonder gekke stereo-balans is ook te gek. Op CD 2 staat de originele mono-mix in de perfecte kwaliteit. Disc 3 is de langverwachte DVD, met een korte documentaire over Sgt. Pepper. Maar het belangrijkste is natuurlijk de 5.1-mix die daar op te horen is! Wow, wow, wow! Wat een geluid! Disc 4 is de grootste verrassing. Al die nieuwe outtakes van de bekende nummers, ik weet niet waar ik moet beginnen! Bla bla bla. Bla bla. Bla bla.
Bla.
Bla.
Bla.
En toen werd ik wakker. Sjonge jonge, het was wel weer te verwachten van Apple. Ik heb mijn geld ingezet op 1 juni 2017. De copyright-rechten verlopen die dag in Engeland, maar daar denkt Apple vast niet aan.
Kut-Apple. The Doors wordt voor de 8ste keer uitgebracht, The Beach Boys hebben een respectvolle behandeling gekregen, The Kinks hebben hun platen geremasterd, zo ook The Byrds, Simon & Garfunkel noem maar op. The Rolling Stones zijn zelfs op SACD uit. Bob Dylan komt dit jaar voor de 3de keer geremasterd opnieuw uit... Maar The Beatles...
* mindgames zet de Dr. Ebbetts mono-versie op
leuk en interessantquote:Op vrijdag 1 juni 2007 18:23 schreef satecl het volgende:
Geef mij maar lekker die ouwe meuk !!
Op Radio 2 trouwens een Special over Sgt. Peppers![]()
Hier te beluisteren:quote:Op vrijdag 1 juni 2007 18:23 schreef satecl het volgende:
Geef mij maar lekker die ouwe meuk !!
Op Radio 2 trouwens een Special over Sgt. Peppers![]()
quote:De Sgt. Pepper Special is nu terug te beluisteren als podcast. En, speciaal voor internet is er een extra uurtje aan toegevoegd. In dit uurtje kunt u de meest bijzondere uitvoeringen beluisteren gespeeld door andere artiesten.
Je mag ons voortaan best even tippen hoorquote:Op zaterdag 2 juni 2007 02:44 schreef Frozen het volgende:
Ben net terug uit Atlantis in Alkmaar: daar traden de FabMore op die intergraal Sgt. Pepper speelden.
Was echt geweldig! Die band is ontzettend strak en je ziet dat ze er echt veel plezier in beleven om de nummers te spelen.
Helaas was er voor Sgt. Pepper bij elk nummer een gastzanger, de een nog slechter dan de andere... Zangers die het een leuk idee vonden, maar hun tekst van een blaadje zongen.
na de pauze heeft de band nog een uurtje klassiekers gespeeld waaruit bleek dat ze echt een coverband van formaat zijn, zeker voor een (semi?) hobbyband. Snoeihard, strak en trouw aan de originele versies. En, de stemmen klonken ook erg mooi bij elkaar. Vooral de stem van de ritmegitarist klonk erg goed.
Het was ook een mooi idee, om bij het 40 jarige feest Sgt. Pepper helemaal uit te voeren. Wie weet op hoeveel plaatsen in de wereld dit op hetzelfde moment gebeurde...
Hou ze in de gaten, want ik was echt prettig verrast!
Inderdaad! Zulk soort cover zijn er later ook duizenden keren gemaakt. Die uil en die pauw en zo... YIKES! Pepper's cover is zo uniek, die kan je niet namaken (ook al hebben ze dat natuurlijk wel geprobeerd).quote:Op vrijdag 1 juni 2007 23:20 schreef Thelonious het volgende:
Walgelijke kitsch.
Heel erg gedateerd in tegenstelling tot de gekozen ontwerpen.
http://www.stuff.co.nz/4082074a4500.htmlquote:Beatles fans will probably have to wait until next year before they can buy the Fab Four's tunes from online retailers such as Apple's iTunes store, George Harrison's widow says.
Goeie!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:11 schreef satecl het volgende:
Wat vinden jullie van deze versie van A Day In The Life... Ik vind hem echt geweldig, en dan vooral de drums !!
Zijn er ook DvD's van die gasten, ik vind ze wel heel erg goed namelijkquote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:49 schreef MuadDib het volgende:
Yellow Matter Custard, ik heb nog een (dubbel)cd van dat optreden. Dát was nog eens een Beatles-coverband!
Zo meteen om 21:00 uur op BBC Radio 2, zie mijn post hierboven.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 16:42 schreef Blinker het volgende:
Wanneer komt de uitzending van BBC dan met Kaiser chiefs e.d.?
Iemand enig idee?
Yepquote:Op zaterdag 2 juni 2007 17:20 schreef satecl het volgende:
Zijn er ook DvD's van die gasten, ik vind ze wel heel erg goed namelijk
Je hebt helemaal gelijk. Juist om die reden is het schandalig dat Apple nog nooit een degelijk product op de markt heeft gebracht. Het werk is al gedaan, ze hoeven het alleen nog maar uit te brengen. Zijn we daar van af, en kunnen we verder! Dáárom vind ik het zo'n 'big deal'. Ik vind het ook een goed punt van McCartney op zijn nieuwe plaat te promoten ipv door te gaan op het verleden. Maar dan kunnen 'de fans' toch nog wel een goede remaster verdienen..quote:Op vrijdag 1 juni 2007 18:07 schreef TheGrandWazoo het volgende:
pff big deal! Oke, ik zou pepper ook wel willen zien in een box ala Pet Sounds (die ik gisterennacht nog helemaal uitgezeten heb.Ha!) maar ik ben veel blijer met een nieuwe Macca plaat. Briljant dat ie deze VANDAAG uitbrengt. Weg met die ouwe meuk! Don't life in the past...
Wel toffe nieuwe producten in die winkel... Maar mono-versies van de oude CD stereo-versie op de site...quote:Op vrijdag 1 juni 2007 18:38 schreef hello_goodbye het volgende:
Ha, toch nog IETS:
http://www.thebeatles.com
Na het introfilmpje krijg je dit (klik hier als je geen zin hebt in het introfilpje):
http://www.thebeatles.com/sgtpepper/
Ik heb weer erg moeten glimlachen om enthousiaste Azing met zijn 8ste Russische persing op rood vinyl en de zeldzaamste Brazilaanse Sgt. Pepper-persing in kartonnen hoesquote:Op vrijdag 1 juni 2007 22:33 schreef spacemangraig het volgende:
Zometeen bij NOVA.
Ja, gelegenheidsband (?) 'Yellow Matter Custard' heeft een paar hele mooie uitvoeringen van Beatles-nummers gedaan. Zeer de moeite waard.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 14:40 schreef TheGrandWazoo het volgende:
hahahaha, ja hállo! Dat zijn mega muzikanten die je daar ziet hoor! De drummer van Dream Theater bijvoorbeeld en de zanger van Spock's Beard. De groten der aarde wat mij betreft
Het is niet te gelovenquote:Op zaterdag 2 juni 2007 15:51 schreef hello_goodbye het volgende:
Ik vind trouwens dat Pauls stem op MAF nogal ehm... processed klinkt. Op de meeste nummers lijkt z'n stem nogal 'geflanged', alsof 'ie in een hele kleine kelder aan het zingen is. Of ligt dat aan mij...?
Nou ja, het klinkt ook zo op de nummers die in de Air Studios of in Abbey Road zijn opgenomen. En dat dubbele effect is inderdaad weer iets anders dat het mechanische AutoTune-effect.quote:Op zaterdag 2 juni 2007 18:41 schreef hello_goodbye het volgende:
Gelukkig, ik ben dus niet de enige.Maar ik vind het wel jammer, moet ik zeggen... Hier en daar kan het wel goed werken, maar ik vind het teveel gedaan aan daardoor mis ik een bepaald soort echtheid, zal ik maar zeggen... Het doet me niet aan autotune denken, eerlijk gezegd: valse noten corrigeren kan makkelijk zonder dat de stem dubbel klinkt. Maar het lijkt me toch meer een soort van effect om z'n stem wat vaster of voller te laten klinken, hetgeen inderdaad helemaal niet nodig is. Soms past de stem eigenlijk niet bij de rest van de begeleiding. Ik kan me niet voorstellen dat gewoon de akoestiek in die kelderstudio te slecht was...!
Maar ja, voor de rest is het alsnog een lekker album, hoor.
Er zijn 3 versies:quote:Op zaterdag 2 juni 2007 22:18 schreef Honky het volgende:
Ik snap het niet? Welke versies van MAF zijn er nu? Is er wel een met een dvd? Wat zijn de verschillen en prijzen?
Wat zijn die bonus-tracks? Andere nummers of geremixte versies of outtakes oid?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 23:20 schreef webfreak het volgende:
Deluxe Limited Edition 23 euro
Gewone CD + Bonus-CD (met interviews en 3 bonustracks)
Mooi kartonnen hoesje van DVD-formaat (let op: het is GEEN DVD.)
Ik vind het ook jammer, dat oude vind ik juist erg mooi klinken, bijvoorbeeld bij een nummer als Jenny Wren. Het klinkt zo mooi kwetsbaar danquote:Op zaterdag 2 juni 2007 18:41 schreef hello_goodbye het volgende:
Gelukkig, ik ben dus niet de enige.Maar ik vind het wel jammer, moet ik zeggen... Hier en daar kan het wel goed werken, maar ik vind het teveel gedaan aan daardoor mis ik een bepaald soort echtheid, zal ik maar zeggen... Het doet me niet aan autotune denken, eerlijk gezegd: valse noten corrigeren kan makkelijk zonder dat de stem dubbel klinkt. Maar het lijkt me toch meer een soort van effect om z'n stem wat vaster of voller te laten klinken, hetgeen inderdaad helemaal niet nodig is. Soms past de stem eigenlijk niet bij de rest van de begeleiding. Ik kan me niet voorstellen dat gewoon de akoestiek in die kelderstudio te slecht was...!
Maar ja, voor de rest is het alsnog een lekker album, hoor.
Het zijn 3 liedjes, en 1 interview:quote:Op zondag 3 juni 2007 11:02 schreef MuadDib het volgende:
[..]
Wat zijn die bonus-tracks? Andere nummers of geremixte versies of outtakes oid?
Kartonnen hoesje van DVD-formaat. Past dus niet in een fatsoenlijk CD-opbergrek? En is erg kwetsbaar?quote:Op zaterdag 2 juni 2007 23:20 schreef webfreak het volgende:
Deluxe Limited Edition 23 euro
Gewone CD + Bonus-CD (met interviews en 3 bonustracks)
Mooi kartonnen hoesje van DVD-formaat (let op: het is GEEN DVD.)
Ik heb gekeken, was heel leuk!quote:Op zaterdag 2 juni 2007 19:22 schreef spacemangraig het volgende:
Vanavond BBC2 23.45 docu over het aankomende Sgt. Pepper coveralbum.
Klopt, ja!quote:Op zondag 3 juni 2007 13:01 schreef Rasing het volgende:
[..]
Kartonnen hoesje van DVD-formaat. Past dus niet in een fatsoenlijk CD-opbergrek? En is erg kwetsbaar?
Volgens een artikel gaat het gerucht dat U2 'A Day In The Life' doet, maar er nog niets zeker is omdat de tracks op dit moment nog niet klaar zijn. 'Within You, Without You' doet Oasis, in ieder geval, volgens datzelfde artikel. Mark Knopfler zag het niet zo zitten om zijn kostbare originele 4 track-recorder, waar Sgt. Pepper op opgenomen is, over te laten vliegen naar Engeland. Om die reden hebben ze de (identieke) machine van Lenny Kravitz gebruikt. Al dacht ik dat Lenny Kravitz dé originele had...?quote:Op zondag 3 juni 2007 16:37 schreef spacemangraig het volgende:
Vraag me trouwens af wie de twee meest experimentele nummers Within you.. en A day in the life voor hun rekening nemen.
Wow, da's goed nieuwsquote:Op zondag 3 juni 2007 17:03 schreef mindgames het volgende:
[..]
Volgens een artikel gaat het gerucht dat U2 'A Day In The Life' doet,
Nou, ze speelden met veel plezier, respect en liefde voor de muziek, daar gaat het voor mij omquote:Op zondag 3 juni 2007 16:37 schreef spacemangraig het volgende:
Ik vind het allemaal een beetje de verkeerde bands die meewerken aan de cover Pepper. Gehypte bandjes als Kaiser Chiefs en Razorlight, die verschrikkelijke Bryan Adams, Stereophonics en Travis zijn ook al jaren niet meer relevant als ze dat al ooit waren..
Ik vind de originelen mooi en zie een met respect gemaakte cover als een eerbetoon.quote:Op zondag 3 juni 2007 18:16 schreef hello_goodbye het volgende:
Covers interesseren me TOTAAL NIET! Ik zou never NOOIT niet een cd kopen met covers van The Beatles. Wat heb je daar nou aan als je het origineel hebt? Het interesseert me echt helemaal niet... Ik snap er de lol ook niet van...
Jammer dat Oasis nou net het nummer covert dat ik het slechtste vind van Sgt. Pepper. Hoe cover je zoiets trouwens? Niet bepaald het meest standaard popdeuntje.quote:Op zondag 3 juni 2007 17:03 schreef mindgames het volgende:
[..]
Volgens een artikel gaat het gerucht dat U2 'A Day In The Life' doet, maar er nog niets zeker is omdat de tracks op dit moment nog niet klaar zijn. 'Within You, Without You' doet Oasis, in ieder geval, volgens datzelfde artikel. Mark Knopfler zag het niet zo zitten om zijn kostbare originele 4 track-recorder, waar Sgt. Pepper op opgenomen is, over te laten vliegen naar Engeland. Om die reden hebben ze de (identieke) machine van Lenny Kravitz gebruikt. Al dacht ik dat Lenny Kravitz dé originele had...?
Eens. Bovendien kan er altijd nog eens een cover opduiken die wel erg lekker klinkt. Alles wat niks is laat je gewoon links liggen, wellicht zit er nog wat goeds tussen dat wel de moeite waard is.quote:Op zondag 3 juni 2007 18:20 schreef Madam_Romella het volgende:
[..]
Ik vind de originelen mooi en zie een met respect gemaakte cover als een eerbetoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |