Dat zeg ik niet, maar het is wel opvallend dat bij alle wedstrijden van de afgelopen tijd met Marokko (in elk geval in Nederland) de boel uit de hand loopt.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:34 schreef IHVK het volgende:
[..]
En Antillianen doen nooit wat.
Nederlanders ook niet trouwens. Feyenoord-hooligans zijn altijd heel tof.
Nee dat zeg je niet. Je zegt dat dit bij wedstrijden met Turkse teams ook wel eens is gebeurd en vervolgens zeg je dat het komt omdat het moslims zijn.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:35 schreef ChRoNiC het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, maar het is wel opvallend dat bij alle wedstrijden van de afgelopen tijd met Marokko (in elk geval in Nederland) de boel uit de hand loopt.
..........het zijn bepaalde mensen van Marrokaanse origine, die het verpesten voor de rest. Lijkt me simpel.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 22:40 schreef Camplo het volgende:
Wat een kutvolk is het toch ook.
En maar blijven ontkennen hè HANNEKE GROENTEKUT.
KUT Marokkanen weer![]()
Het zijn, indien gekloot, opvallend vaak Marokkanen.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:43 schreef marnixds het volgende:
[..]
..........het zijn bepaalde mensen van Marrokaanse origine, die het verpesten voor de rest. Lijkt me simpel.
Waarom denk je dat Engelsen altijd zwaar bewaakt en gecontroleerd worden? Waarom denk je dat Engelse voetbalhooligans worden uitgekotst?quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:44 schreef beijar het volgende:
maar
het is niet opvallend dat als bijv. engeland speelt in het buitenland er ook ineens alles uit de hand loopt?of kunnen die er ook niets aan doen vanwege hun eilandbloed?
typisc weer, de goede dingen zoals politieke debatten in buurthuizen waar veel mensen op afkomen, die komen nooit in het nieuws, alleen maar hoe slecht het gaat...quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:44 schreef ChRoNiC het volgende:
[..]
Het zijn, indien gekloot, opvallend vaak Marokkanen.
Ik heb stage gelopen in dublin... daar wil je echt geen ruzie met groepjes engelsen krijgenquote:Op woensdag 23 mei 2007 00:46 schreef Tuvai.net het volgende:
Engelsen kunnen er inderdaad ook wat van wat betreft voetbalrellen. Maar Engelsen zie ik hier nooit in groepsverband op straat zomaar mensen uitdagen, uitschelden, beroven en in elkaar slaan. Ik moet de eerste Engelsman nog tegenkomen die me lastig valt. En ook de eerste Duitser, en eerste belg, en de eerste Chinees. Bla bla.
Marokkanen echter... zum kotsen.
Dat is met al het nieuws.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:47 schreef beijar het volgende:
[..]
typisc weer, de goede dingen zoals politieke debatten in buurthuizen waar veel mensen op afkomen, die komen nooit in het nieuws, alleen maar hoe slecht het gaat...![]()
ik denk dat de 3e generatie een stuk beter ingeburgerd zal zijn eigenlijk ...quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:45 schreef SuperHarregarre het volgende:
Het enge is dus dat het voornamelijk de jeugd is, die dus later ook weer kinderen gaan opvoeden. Dat kan natuurlijk niet goed gaan.
Antillianen hebben die ook een voetbalelftal?quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:34 schreef IHVK het volgende:
[..]
En Antillianen doen nooit wat.
Nederlanders ook niet trouwens. Feyenoord-hooligans zijn altijd heel tof.
Er zijn alleen minder ado supporters dan allochtonen in nederlandquote:Op woensdag 23 mei 2007 00:49 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat is met al het nieuws.
Je hoort toch ook alleen van de rellen van ADO, niet van de gezellgheid in de kantine als het een keer goed gaat
tja, de media focust zich wel op wat marrokanen doen. Bijna nooit lees je berichten over kampers, zigeuners, etc.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:43 schreef marnixds het volgende:
[..]
..........het zijn bepaalde mensen van Marrokaanse origine, die het verpesten voor de rest. Lijkt me simpel.
geen.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:56 schreef Vandoooorrr het volgende:
Ik vraag me af wat de gevolgen zullen zijn voor onze Marrokaanse 'helden'...
Ook kampers, zigeuners, krakers, zwervers, tokkies, probleemwijken etc komen regelmatig langs hoor.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:59 schreef marnixds het volgende:
[..]
tja, de media focust zich wel op wat marrokanen doen. Bijna nooit lees je berichten over kampers, zigeuners, etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |