quote:Doel: Agil Etemadi (sc Heerenveen), Kenneth Vermeer (Ajax).
Verdediging: Royston Drenthe (Feyenoord), Calvin Jong-A-Pin (sc Heerenveen), Arnold Kruiswijk (FC Groningen), Frank van der Struijk (Willem II), Dwight Tiendalli (Feyenoord), Ron Vlaar (Feyenoord), Gianni Zuiverloon (sc Heerenveen).
Middenveld: Kemy Agustien (Roda JC), Otman Bakkal (FC Twente), Haris Medunjanin (Sparta Rotterdam), Robbert Schilder (Heracles Almelo).
Aanval: Roy Beerens (NEC), Maceo Rigters (NAC Breda), Tim Vincken (Feyenoord).
quote:Op dinsdag 22 mei 2007 01:22 schreef -skippybal- het volgende:
Hey, een derby!! Altijd leuk!
Grapjasquote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:19 schreef koningdavid het volgende:
Ze missen vanavond dus:
De Ridder (Celta de Vigo)
Idd waardeloosquote:Op dinsdag 22 mei 2007 09:00 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Alweer niet? Pff wat een waardeloze zooi
Als je om 20.30 de tussenstand niet weet, is het eigenlijk toch gewoon een soort van 'live'. Ik snap het probleem niet.quote:
En Piet Velthuizen door een blesure , maar die had waarschijnlijk toch niet gekeeptquote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:19 schreef koningdavid het volgende:
Ze missen vanavond dus:
Emanuelson (Ajax)
Maduro (Ajax)
Babel (Ajax)
Waterman (AZ)
Donk (AZ)
Jenner (AZ)
Lens (AZ)
Aissati (nog geblesseerd) (FC Twente)
Koenders (RKC Waalwijk)
Janssen (RKC Waalwijk)
Krul (Newcastle United)
De Ridder (Celta de Vigo)
Pieters (FC Utrecht)
Bruins (Excelsior)
Live is live. Ze knippen nergens in. Alleen moet er integraal bij.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:05 schreef vitessezuid113 het volgende:
En dan gaan ze weer zeggen dat het ze het live uitzenden![]()
Volgensmij beginnen ze pas om 20.45 met het uitzenden , want eerst gaan ze nog ff voorbeschouwen , en laten ze nog iets zien van het ek-21 van gister ( de beker in de 4 steden )
DOND is het een van de weinige programma's van Tien met een vaste grote groep kijkers, net als DGK. Waarom zou je die grotere groep dan moeten benadelen ten koste van een kleinere groep voor een oefenwedstrijd?quote:Laten ze nou gewoon Deal of No Deal en De Gouden Kooi eerder uitzenden of later zodat we gewoon live het voetbal kunnen zien , Tien herhaalt toch al veel dus die programma's worden toch wel weer herhaald , snap niet waarom Tien het elke keer weer flikt om de wedstrijden van Jong Oranje met veel vertraging uit te zenden.
Dan zenden ze elke wedstrijd live uit en is het weer hallejula thank god for 10 bij iedereen. Dat is dan ook een EK. Geen oefenwedstrijd van 13 in een dozijn. De fout nu ligt net zo goed bij de KNVB als bij Tien hoor.quote:Dat moeten ze met het EK-21 echt niet doen( maar dan zullen ze wel weer weten hoe het wel moet )
Die jongens mogen niet zo laat opblijven van Foppe.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:32 schreef BliksemSchigt het volgende:
De KNVB had dan natuurlijk ook de aanvangtijd kunnen verlaten...
Te oud denk ik.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:16 schreef Tomatenboer het volgende:
Waar zijn Nicky Hofs en Romeo Castelen? Normaal zitten zij ook bij de selectie.
En je bedoelt...? Het is niet live want het wordt gewoon niet rechtstreeks uitgezonden, of wellicht heb ik een ander idee van live. Net als toen de NFL op Fox werd uitgezonden, zeiden ze ook dat het live was terwijl de uitslag al uren eerder op het internet te vinden was. Maar ik stoor me er niet aan, zolang ze maar niet melden dat het idd live wordt uitgezonden want dat is gewoonweg niet waar.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Live is live. Ze knippen nergens in. Alleen moet er integraal bij.
[..]
Geblesseerd.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 18:46 schreef Grimm het volgende:
Waar is Aissati?
Siquote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:10 schreef cultheld het volgende:
Achenteh en El Ahmadi rollen dit Oranje op.
El Ahmadi is enorm goed, ok. Maar is Achenteh ook zo goed dan?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:10 schreef cultheld het volgende:
Achenteh en El Ahmadi rollen dit Oranje op.
Achenteh is geniaal.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 19:00 schreef koningdavid het volgende:
[..]
El Ahmadi is enorm goed, ok. Maar is Achenteh ook zo goed dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |