Nou, gewoon, details...quote:
Ik woon in Zeist, is dat "ergens"?quote:Op donderdag 21 juni 2007 18:06 schreef Bibikuif22 het volgende:
Maneki.Neko jij woont toch in Den Haag? Vivi, ik weet niet waar jij woont maar ik kom nog wel eens ergensWeet niet of het een optie is??
Ik kom er weleens in de buurt (Ijsselstein) 1,5 week terug nog. Ik kan wel een leuk dagje IKEA Utrecht doen binnenkortquote:
Maxi cosi en dreami zijn te bevestigen met dezelfde adapters, bij quinny past wel alleen de echte maxi-cosi erop (dus geen bebe-relax autostoel ofzo). Heb deze wagen toevallig thuis gehad en weer verkocht, heb uiteindelijk een nieuwe speedy gekocht.quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:36 schreef DeLiedje het volgende:
Gezocht:
Adapters om een dreami en maxi cosi op een Quinny Freestyle uit eind 2004 te kunnen zetten...
Ik heb via marktplaats een Quinny Freestyle gekocht (bijna dan) maar de adapters ontbreken....
Misschien hier iemand die me kan helpen?
Edit: Klopt het dat dat twee verschillende adapters zijn? Een soort om de dreami te bevestigen en een ander soort om de maxi cosi te bevestigen?
Ik breng zondag avond mn Grizzly weer naar z'n mama, ik zou via Den Haag terug kunnen rijden en dan langs Zeist.quote:
goezo de liedje.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 18:27 schreef DeLiedje het volgende:
Ik heb inmiddels een Quinny Freestyle, een dreami voor erbij, én adapters gevondendus mijn berichtje van hierboven hoeft niet meer!
Imarktplaats!
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 10:37 schreef lady-wrb het volgende:
shit, ik heb net een maad geleden 4 tassen met kleding in die maat naar het blijf-huis gebracht.
ik kan wel zodra ik 116 heb, dat voor je bewaren. is dat een optie?
Als je eens wil kijken wat je hebt liggen, graag Bix! *quote:Op dinsdag 26 juni 2007 11:33 schreef bixister het volgende:
ik heb nog wel wat 104, al draagt piet ook nog wel 110. ik zal 't eens uitzoeken. was toch net bezig weer 't een en ander op marktplaats te zetten.
De actie is vandaag pas begonnenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:53 schreef jolene het volgende:
MeNicole, is dat niet een plaatselijke actie kan er niks over vinden.
En ik heb ook geen zegels gehad. Zal hier nog eens vragen.
Ook niet bij de vlos?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:58 schreef DeLiedje het volgende:
Iemand toevallig nog een AngelSound oid liggen die weg mag voor een schappelijk prijsje?
(Ben bijna 19 weken zwanger maar heb nog nooit het hartje van ons kindje gehoord... Ik wil!!)
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:24 schreef Moonah het volgende:
Pakje van Ducky Beau te koop. Ongedragen, met kaartje eraan. Maat 68.
[afbeelding]
Bruine zootjes. Ook ongedragen, met verpakking. Maat 11.
[afbeelding]
Nee... Heb wel 2x een echo gehad, en het hartje wel zien knipperen, maar nog niet gehoord en dat lijkt me zo speciaal.....quote:
Ik heb een angelsound (doe hem niet weg overigens) maar ding heeft me nog nooit teleurgesteld, doet het prima! Kan hem iedereen aanraden en is eenvoudig via i-net te bestellen. Was met 2 daagjes binnen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 12:02 schreef Neuk het volgende:
Ik hoop het ook voor je deLiedje maar de angelsound is echt geen wondermiddel... Die apparaten doen het vaak minder goed dan de apparaatski's bij de vk.
quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:19 schreef Moonah het volgende:![]()
Dat snap ik dus écht niet he? Dat mensen 98 (ACHTENNEGENTIG!!!
) euro neerleggen voor een bodywarmer die mss 3 maanden past.
Haha, zo kan ik idd ook vaak denken! Maar het was niet de bedoeling je ter verantwoording te roepen he? Ik was alleen zeeeer verbaasd!quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:24 schreef Vivi het volgende:
En als ik hem nu verkoop voor 25 kostte hij maar 25, - per maand
Over een week of 12 weet ik of ik een jongetje krijg die ik daar in kan proppenquote:Op woensdag 11 juli 2007 13:17 schreef Vivi het volgende:
Mooie Tommy Hilfiger bodywarmer, maat 68-74
Ziet er echt nieuw uit, nieuwprijs was 98 euro.
Nu voor E 25, --(plus verzendkosten).
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Zou ik ook doen hoor. Zonde om hem nu al weg te doen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:59 schreef bixister het volgende:
belana, niet toch even bewaren voor ezra dan?
dat is absoluut waar, daar hangt echt alleen maar goedkope troep.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:35 schreef bixister het volgende:
ik zag er bij de intertoys niet zoveel eerlijk gezegd. en wat ik wel zag vond ik niet zo mooi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |