hoop het nieuetquote:Op zondag 20 mei 2007 20:56 schreef De_Ananas het volgende:
Niet zwanger denk ik
Galgenwaard!quote:Op zondag 20 mei 2007 21:33 schreef PietjePuk007 het volgende:
In welk stadion zijn de opnames?
Ik dacht al snel een utrecht-logo voorbij te zien komen (toen de trainer voor 't laatst het veld op liep).quote:Op zondag 20 mei 2007 21:34 schreef thaduck het volgende:
Galgenwaard!
Uhu, samen met Solange goed gecast als man/vrouwquote:Op zondag 20 mei 2007 21:56 schreef Michellee het volgende:
Ik begin Italo steeds meer de leukste van de serie te vinden!
Klopt, zie je wel meer in de seriequote:Op zondag 20 mei 2007 21:37 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik dacht al snel een utrecht-logo voorbij te zien komen (toen de trainer voor 't laatst het veld op liep).
idd geweldigquote:Op zondag 20 mei 2007 21:53 schreef RedFever007 het volgende:
Dat shot met die supporters op de trap ook maar weer even hergebruikt
Verder erg matige aflevering
Italo was trouwens wel geniaal met dat paspoort
"Ik ga naar Milaan? dacht het niet"
![]()
had hem alleen nog maar bij de blokker zien liggen bij de ingang , dus ik dacht ff vlug kijken wat ie kost ,en daar was ie 30 euro , maar als ie er ook al voor 20 is moet ik mischien nog maar verder kijken.quote:Op zondag 20 mei 2007 20:23 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb hem al gezien viir 20 euro![]()
En bij de free issie volgens mij 25
Ik ga hem wel kopen.... moet zo weg namelijk.... videorecorder is stuk... en wil de aflevering wel zienDus dan maar de box kopen
tja, je zag het aankomen. Wilde hier nog posten: 'hij zal wel zelfmoord plegen' en ja hoorquote:Op maandag 21 mei 2007 00:24 schreef the_legend_killer het volgende:
wtf dat einde.
Kon je toch meer mee doen met dat alles.
Wedden van wel?quote:Op zondag 20 mei 2007 22:37 schreef r_tax het volgende:
Superserie!
volgende week laatste aflevering van het seizoen![]()
Benieuwd wie de nieuwe trainer wordt, want die komt er neem ik aan maar hoop niet jeffery!
Volgens mij heeft die moeder vorige week gezegd dat ze het samen wel weer redden.quote:Op maandag 21 mei 2007 09:43 schreef RaymanNL het volgende:
Het valt me wel op dat er in de serie constant onderwerpen verduisteren. Zoals die moeder van Italo, die was toch daar in huis? Die zie ik ook ineens niet meerEn zo weet ik nog wel meer dingen
Kijk jij het ookquote:Op maandag 21 mei 2007 10:07 schreef TilburgCasual het volgende:
heb weer genoten hehe![]()
die Italo is echt de held van de serie hehe
Naar Italie?? Dacht het niet
Mel had de onderste twee treden van de trap ingesmeerd met een een of ander spul waardoor Jeffrey uitgleed, duidelijk te zien ook dat ie pijn hadquote:Op maandag 21 mei 2007 13:01 schreef ivetje het volgende:
Die moeder heeft idd gezegt dat ze weer naar huis ging. Maar vind zelf ook dat de serie wel heel snel gaat hoor op sommige momenten. Ineens was die hond weer terug etc. Jeffrey gaat ineens niet meer naar weet ik waar het was en heeft z'n poot gebroken. Dat was ook niet heel duidelijk te zien, maar hij loopt ineens met een kruk dus het zal wel![]()
Volgens mij is dat betaald met het geld dat de bruilot opleverde. Rechten daarvan waren exclusief verkochtquote:Die gok-schuld van Danny is in rook opgegaan volgens mij
nou zo voorspelbaar was het niet dat die coach daar hing te hangenquote:En het blijft voorspelbaar...renske die die neger telkens ziet, danny die niet bij d'r weg durft te gaan, trainer die aan de doelpaal hangt...heel voorspelbaar. Maar het blijft leuk
quote:Op maandag 21 mei 2007 13:08 schreef RedFever007 het volgende:
Volgens mij is dat betaald met het geld dat de bruilot opleverde. Rechten daarvan waren exclusief verkocht
Dat van die trap wist ik wel en dat ie viel en pijn had ook. Maar zo liggen ze wekelijks op het voetbalveld te piepen, dus wil nog niet zeggen dat z'n poot is gebrokenquote:Op maandag 21 mei 2007 13:08 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Mel had de onderste twee treden van de trap ingesmeerd met een een of ander spul waardoor Jeffrey uitgleed, duidelijk te zien ook dat ie pijn had
[..]
Volgens mij is dat betaald met het geld dat de bruilot opleverde. Rechten daarvan waren exclusief verkocht
[..]
nou zo voorspelbaar was het niet dat die coach daar hing te hangenIk zag het niet aankomen in eerste instantie. Pas toen die chick haar fiets op de grond gooide wist ik het "Daar hangt Arjan" maar daarvoor was het niet aannemlijk dat hij zich zou ophangen aan de lat.
Dat met die negert was wel voorspelbaar ja. Overigens vind ik die renske echt helemaal niks
En er komt dus geen nieuw seizoenquote:Op maandag 21 mei 2007 13:27 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Jeffrey wordt de nieuwe trainer. Leontine gaat met de dochter van de trainert naar Spanje. Igtalo en Solange gaan uit elkaar. Renske en Danny leven nog lang en gelukkig.
Niks, aantal FOK!ers dachten dat Renske zwanger zou zijn van haar "Chippendeel". Nu zeggen aantal dat de serie voorspelbaar is maar ik vind van nietquote:
alemaal niet waar... kijk aflevering 10 maar..quote:Op maandag 21 mei 2007 13:27 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Jeffrey wordt de nieuwe trainer. Leontine gaat met de dochter van de trainert naar Spanje. Igtalo en Solange gaan uit elkaar. Renske en Danny leven nog lang en gelukkig.
dat dacht ik ookquote:Op maandag 21 mei 2007 21:46 schreef the_legend_killer het volgende:
Toen Jaimy die fiets liet vallen toen dacht ik eerst de trainer als vrouw op het veld zou staan.
Welke broer van Danny? Die bij z'n vrijgezellenfeestje was toch een vriend uit brabantquote:Op maandag 21 mei 2007 18:06 schreef J_TM het volgende:
de broer van Danny is Milan I,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |