Betalen voor een rookhok ?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 20:48 schreef unagii het volgende:
. Verder heeft Johannesburg een kickass rookhol met relaxte stoelen en bediening zonder dat je je helemaal gek betaalt.
Vond je KLIA mooi. Ik vond het echt niets, niets te doen niets te zien. Tuurlijk zag het er strak uit maar vond Singapore veel gaver en mooier, als ik weer naar Australië ga zou ik eerst gaan kijken naar de mogelijkheid via Singapore.quote:# Iets over de luchthavens?
Mjah Schiphol, wat kan je daar nog over zeggen? KLIA was echt een openbaring, schitterende luchthaven en alles is heel strak geregeld. Shuttle van het ene deel naar het andere is ook best geinig en alles is gewoon heel schoon, modern en heel (dat soort vervoer bijv. zou bij ons nog geen dag intact blijven). Ngurah Rai is weer hele andere koek, eerste aanblik: oud en armoedig vergeken met KLIA en Schiphol. Wel grappig dat de landingsbaan "in zee" is gebouwd. De rijen voor de visa doen oost europees aan en het personeel op de luchthaven hoeft niet te solliciteren voor een prodent reclame. Het verschil tussen Maleisie en Indonesie is enorm als je afgaat op de luchthavens.
Nee, niet betalen voor het rookhok. Ik bedoel dat er bediening was en je geen belachelijke prijzen voor een biertje betaaldequote:
Ik vond KLIA inderdaad heel mooi.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:24 schreef Dos37 het volgende:
Vond je KLIA mooi. Ik vond het echt niets, niets te doen niets te zien. Tuurlijk zag het er strak uit maar vond Singapore veel gaver en mooier, als ik weer naar Australië ga zou ik eerst gaan kijken naar de mogelijkheid via Singapore.
Nog nooit met Arkefly gevlogen, maar hou maar vast rekening met vertragingquote:Op vrijdag 19 oktober 2007 10:54 schreef Vat0s-L0c0s het volgende:
Iemand ervaringen met ArkeFly met een 767 naar Curacao?
Waarom?quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 11:01 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
[..]
Nog nooit met Arkefly gevlogen, maar hou maar vast rekening met vertraging
Niet om je bang te maken. Maar hun toestellen staan regelmatig stuk aan de grond, waardoor het hele schema in de soep loopt.quote:
Het is niet zozeer dat hun toestellen vaker kapot gaan dan bij andere maatschappijen, echter als er wat gebeurd, hebben ze te weinig toestellen om de problemen op te vangen en zijn de gevolgen groter...quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 11:19 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
[..]
Niet om je bang te maken. Maar hun toestellen staan regelmatig stuk aan de grond, waardoor het hele schema in de soep loopt.
Volgens mij iets meer beenruimte en een dvd speler. Kan er naast zitten hoor.quote:Op vrijdag 19 oktober 2007 19:54 schreef Vat0s-L0c0s het volgende:
Toch niet die optie met de KLM genomen. We gaan nu met Martinair (767-300). Ze vroeg of we economy of comfort class wilde vliegen. Het verschil was 49 euro per persoon. Er is geboekt voor de economy class maar ik kan het altijd nog upgraden.
Wat houd dat verschil bij Martinair in?
Schijnt dat je daarvoor veel geld kan terugvragen!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 20:48 schreef unagii het volgende:
Entertainment?
In tegenstelling tot het eten heel goed, zo'n ding in de stoel voor je met een behoorlijk aanbod aan films enzo. Helaas presteerde de walvis die naast me zat op de terugweg het haar scherm alsmede die van mij en mijn buurman te slopen.
Waarvoor.. Dat het scherm het niet deed? Ik heb nlk heen en terug daar last van gehad naar Jordanie..quote:Op donderdag 15 november 2007 23:43 schreef WebForce het volgende:
[..]
Schijnt dat je daarvoor veel geld kan terugvragen!
Iemand vertelde mij dat hij $150 had gekregen in de vorm van een check! Maar dat zal aan de vliegmaatschappij liggenquote:Op vrijdag 16 november 2007 10:56 schreef Thetallguy het volgende:
voucher van $50 dollar te besteden bij een volgende vlucht krijg je dan weleens ofzo
Ik las vandaag iets in een Noorse krant dat er een proefproject aan de gang is in Praag, en indien dat geslaagd is, wordt het ook in Noorwegen ingevoerd. Dan mag je inderdaad gewoon je vloeistoffen meenemen, want de scanner 'ziet' gewoon de gevaarlijke vloeistoffen.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/1025675/2/100#54853397]maandag 26 november 2007
De vloeistofregels zijn klaarblijkelijk veranderd, ten eerste werd er zowel op Schiphol als Praag niet gevraagd om de vloeistoffen apart aan te leveren, mocht gewoon in de tas blijven, konden meerdere mensen het flesje water in Amsterdam gewoon in het bakje leggen en werd gechecked en kon mee aan boord woden genomen.
Niet dat ik de vloeistofregels iets vindt toevoegen aan de veiligheid overigens, het geeft alleen wat extra inhoud aan het bericht dat ik las op luchtvaartnieuws dat de nieuwe EU security regels niet overal even strict worden nageleefd.
quote:Op maandag 26 november 2007 20:27 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ik las vandaag iets in een Noorse krant dat er een proefproject aan de gang is in Praag, en indien dat geslaagd is, wordt het ook in Noorwegen ingevoerd. Dan mag je inderdaad gewoon je vloeistoffen meenemen, want de scanner 'ziet' gewoon de gevaarlijke vloeistoffen.
Zal zo eens kijken of ik de bron nog kan vinden.
quote:[b]Op dinsdag 4 december 2007 22:52 (voor de oplettende lezer, ja ik zei iets positiefs over SAS...)
Op de clickairsite kan je tijdens het boeken ook je stoelplaats aangeven, dit is gratis voor de normale stoelen, en er zijn een paar stoelen die extra kosten, voorin, bij de nooduitgang, en voorin aan het gangpad.quote:Op vrijdag 18 januari 2008 23:13 schreef arrebar het volgende:
Maatschappij?
Clickair
Traject?
Amsterdam - Sevilla en terug
Clickair brengt je van a naar b zonder teveel franje. Online inchecken en een stoel reserveren kost niks extra (alleen mogelijk als je via Iberia boekt). Bagage meenemen kost ook niks extra's. (desondanks vlogen we slechts mt handbagage.). Wel is het niet al te duidelijk als je via de iberia site boekt dat je bij en budgetmaatschappij komt,en ik kan me voorstellen dat sommigen zich daar niet bewust van zijn.
aha, ik zag nergens de online checkin op de clickair site dus ik ging er vanuit dat dat niet ging maar wel dus.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 08:34 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Op de clickairsite kan je tijdens het boeken ook je stoelplaats aangeven, dit is gratis voor de normale stoelen, en er zijn een paar stoelen die extra kosten, voorin, bij de nooduitgang, en voorin aan het gangpad.
Op het moment dat je hebt geboekt ben je gelijk 'ingechecked'.
Wel is het inderdaad zo dat Clickair codeshare vliegt voor Iberia, en je daardoor best bekocht kan voelen als je opeens de clickairkist ziet staan in de sardinecan uitvoering qua beenruimte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |