Absoluutquote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:36 schreef Roquefort het volgende:
Respect PAM!
Wowh... ze is al 15 jaar op de hoogte en neemt nog het besluit om kinderen in huis te nemen? Jeej... over een bord voor je hoofd hebben gesproken. En ja, relaties gaan hierdoor stuk ja. Mensen zien dingen nu eenmaal verschillend.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:25 schreef PAM78 het volgende:
Ik ben me heel erg bewust dat dit ten koste van mezelf zou kunnen gaan.
Maar daar moet ik ook wel weer over heen kunnen komen.
Zijn vrouw(laten we haar A. noemen) is op de hoogte. Al 15 jaar. Alleen word ik niet geloofd. Ruzie en bagger zijn er al in de familie.
De relatie van mijn moeder met haar zus(de moeder van A. dus) is dankzij dit ook al kapot.
En anders moet ik t alleen doen. Ik ben vastbesloten om het nu door te zetten. Hoe moeiiljk ook!!!
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 16:25 schreef PAM78 het volgende:
-verhaal-
Als je weet in hoeveel families het credo is "Not in my family"". Zulk soort dingen gebeuren altijd alleen maar in andere families en toch zeker niet oom dit of neef zo.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 19:26 schreef MNR het volgende:
[..]
Wowh... ze is al 15 jaar op de hoogte en neemt nog het besluit om kinderen in huis te nemen? Jeej... over een bord voor je hoofd hebben gesproken. En ja, relaties gaan hierdoor stuk ja. Mensen zien dingen nu eenmaal verschillend.
En je staat er nooit alleen voor, laat je dat ook nooit wijsmaken!
Succes!!![]()
Btw: respect voor je handelen
Ik heb me jarenlang afgevraagd waarom het mij moest overkomen....quote:Op woensdag 16 mei 2007 21:41 schreef PAM78 het volgende:
[..]
Tis gewoon niet eerlijk, ik heb niet de verantwoordelijkheid voor wat er gebeurd is. maar wel voor wat er nog zou kunnen gaan gebeuren.
Sterkte volgende week PAM, fijn ook dat je iemand hebt die je kan steunen. Hou je ons op de hoogte van evt. verdere ontwikkelingen?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:50 schreef PAM78 het volgende:
Volgende week dinsdag heb ik een intake gesprek op het politieburo. Dan gaan ze eerst eens even kijken wat er aan de hand, ze leggen mij een aantal dingen uit.
En als het dan allemaal meezit, kan ik daarna aangifte doen.
Ik heb gelukkig een (professioneel) iemand die achter me staat en waar mogelijk me ook wil bij staan. Dus er is opvang.
Ik heb het nog niet aan mijn ouders verteld, eerst wil ik wat zaken concreet hebben. Dan vertel ik het ze.
Ik vind t allemaal wel spannend worden nu. Maar ik blijf gewoon doorzetten.
Iedereen bedankt weer voor de reakties. Telkens als ik wat twijfel, open ik het topic en voel dan dat ik dit door moet zetten!
Succes en sterkte!quote:Op dinsdag 22 mei 2007 15:50 schreef PAM78 het volgende:
Volgende week dinsdag heb ik een intake gesprek op het politieburo. Dan gaan ze eerst eens even kijken wat er aan de hand, ze leggen mij een aantal dingen uit.
En als het dan allemaal meezit, kan ik daarna aangifte doen.
Ik heb gelukkig een (professioneel) iemand die achter me staat en waar mogelijk me ook wil bij staan. Dus er is opvang.
Ik heb het nog niet aan mijn ouders verteld, eerst wil ik wat zaken concreet hebben. Dan vertel ik het ze.
Ik vind t allemaal wel spannend worden nu. Maar ik blijf gewoon doorzetten.
Iedereen bedankt weer voor de reakties. Telkens als ik wat twijfel, open ik het topic en voel dan dat ik dit door moet zetten!
Heb je het topic ook gelezen, of er alleen in gereageerd?quote:Op dinsdag 22 mei 2007 16:20 schreef Camplo het volgende:
Echt zo'n typisch voorbeeld van bemoeizuchtige Nederlanders die weer gokken.
rot op verkapt pedoquote:Op dinsdag 22 mei 2007 17:07 schreef Camplo het volgende:
De !OP zegt genoeg.
Goede naam goede dit en dat... en dat geeft hij zoiets toe
Bye bye zwaai zwaai geloofwaardigheid.
Yeah right.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 20:51 schreef MNR het volgende:
Geef tegen die tijd een update. Hoor graag van je!
(volgens mij heeft Camplo een nega ervaring achter de rug?)
Wie A zegt, moet B zeggen..quote:Op dinsdag 22 mei 2007 16:20 schreef Camplo het volgende:
Echt zo'n typisch voorbeeld van bemoeizuchtige Nederlanders die weer gokken.
Als het verteld is voel je je vast een stuk opgeluchter. Dus geen gekrioel van 'kan ik het wel aan?' maar gewoon pompen.quote:Op woensdag 16 mei 2007 21:12 schreef PAM78 het volgende:
Dat zou betekenen dat ik weer met de billen bloot moet. Das kort gezegd niet prettig. En kan ik dat weer aan?
Dat, succes en sterkte morgen!quote:Op maandag 28 mei 2007 11:21 schreef MNR het volgende:
Veel succes morgen.
(zorg dat je verwachtingen reeel zijn)
Dat alleen is al haast onmogelijk omdat er geen contact is me de rest van de familie en er is een behoorlijke afstand tussen onze woonplaatsen.quote:Op maandag 28 mei 2007 15:21 schreef Laurrra het volgende:
Hmm.. ik zou het eigenlijk anders doen, ga je namelijk aangifte doen, dan doe je jezelf alleen maar veel pijn. Er valt toch niets meer te bewijzen omdat het al tijden geleden is. Bovendien wordt het jouw woord tegen het zijne, want er was niemand bij. Ik zou zorgen dat je meer contact krijgt met die nichtjes van 7 en 8, en ervoor zorgen dat ze je gaan vertrouwen. Misschien kun je na een tijdje is vragen of ze wel eens iets aan die man gemerkt hebben, of dat er wel is iets gebeurd is...
Ook wanneer dat eigen familie betreft?quote:Op woensdag 16 mei 2007 21:45 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik weet niet wat er precies gebeurd is. Ik weet ook niet wat het risico is dat hetzelfde nu ook gaat gebeuren. Ik weet wel dat als ik iets heel naars heb meegemaakt en ik zie kans om te voorkomen dat een ander het ook meemaakt, dat ik dan zeker iets zou willen doen.
Dat er allerlei familieverhoudingen, inclusief die verhoudingen tussen jou en familieleden waar je waarde aan hecht, kapot gaan of sterk onder druk komen te staan. De reikwijdte is wat groter dan dat het een willekeurig andere persoon betreft.quote:
Ga lekker zwemmen of doe iets anders van lichaamsbeweging. Baat het niet, dan schaadt het ook niet.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:24 schreef PAM78 het volgende:
Ik heb vanmiddag 2 uurtjes op bed gelegen, maar slapen, ho maar. Dat koppie bleef maar gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |