Vreemd @ sugarfactoryquote:Op donderdag 24 mei 2007 14:25 schreef superhero87 het volgende:
Vanavond uit , waarnaartoe? daar moet ik nog even over nadenken![]()
Wat is minimalquote:Op donderdag 24 mei 2007 16:48 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
nee niet vandaag. is een leuk minimalfeestje dat iedere donderdag wordt gehouden
minimaltechno.quote:
Krakers... Rotvolk... Ze hebben ook altijd van die typische bakfietsen met zo'n stinkende hond erop.quote:Op donderdag 24 mei 2007 00:32 schreef Principessa het volgende:
[..]
Morgen maar eens kijken...
Waar ik wel eens een beetje boos van word, zijn die krakers die het nodig vinden om straatstenen uit de straat te halen om naar mensen te gooien die het niet zo met hen eens zijn. Ik bedoel: koop je eigen gooi-en smijtartikelen...!
uit medelijden en sow verdienen ze daar ook wat...quote:Op vrijdag 25 mei 2007 09:43 schreef 2Mini het volgende:
Kan iemand mij de reclame uitleggen..
http://duurzaam-amsterdam.nl/
Waarom werd de reclame dan in Rotterdam () opgenomen?
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:33 schreef Detroit het volgende:
[..]
Krakers... Rotvolk... Ze hebben ook altijd van die typische bakfietsen met zo'n stinkende hond erop..
quote:Op zondag 3 juni 2007 17:37 schreef BonJovi het volgende:
Jimjim1983 ben best wel benieuwd hoe je praat, en of je zo een mooie accent hebt.
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 16:33 schreef Detroit het volgende:
[..]
Krakers... Rotvolk... Ze hebben ook altijd van die typische bakfietsen met zo'n stinkende hond erop..
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 22:23 schreef jimjim1983 het volgende:
van mij mogen bakfietsen verboden worden.
of mensen moeten eerst een cursus krijgen voordat ze erop mogen fietsen.
Dat had ik ook! Halen ze die dingen soms weg ofzoquote:Op vrijdag 8 juni 2007 00:27 schreef Principessa het volgende:
Mijn fiets was weg trouwens, toen ik hem afgelopen woensdagnacht uit de fietsflat wilde halen..![]()
Woensdagavond? Ik denk wel dat ze die dingen weghalen, anders stonden ze er nog hèquote:Op vrijdag 8 juni 2007 00:46 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Dat had ik ook! Halen ze die dingen soms weg ofzo
Ik ookquote:
damn dat is wel heel erg.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:24 schreef Lotjeb het volgende:
[..]
Ik ook![]()
En ik moet zo 8 uur voor mijn studie naar het ziekenhuis... was daar gister 28 graden! Ik wil niet weten hoe het daar vandaag is....![]()
Ik ga waarschijnlijk naar Utrecht... uithofquote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:29 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
damn dat is wel heel erg.
ik studeer btw volgend jaar misschien in hilversum en niet meer in amsterdamhilversum zuigt.
utrecht is nog wel ok hoorquote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:39 schreef Lotjeb het volgende:
[..]
Ik ga waarschijnlijk naar Utrecht... uithofGelukkig maar een dag in de week en kan ik verder lekker in Amsterdam blijven!
Pfew... zelf typen levert zweetaanvallen op...![]()
Uithof daarentegen wil je niet dood gevonden worden. Utrecht verder, I like [maar ik ben er dan ook geborenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:10 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
utrecht is nog wel ok hooren 1 dag in de week is niet zo erg, ik moet (als ik aangenomen wordt) 5 dagen in de week
maar nooit dat ik in hilversum ga wonen.
[over-bol-aai-smiley]quote:Op dinsdag 12 juni 2007 00:19 schreef lienelien het volgende:
Oja, recht onder mij zijn mannetjes het asfalt van de weg aan het freezen en andere takkeherrie aan het maken. En dat van 19u00 t/m 6u 's ochtends, 4 dagen lang. Vaarwel nachtrust. En ik heb tentamens nu, komt heul fijn uit dus![]()
leuk is dat, vooral als ze hun radio aan hebben staanquote:Op dinsdag 12 juni 2007 00:19 schreef lienelien het volgende:
Oja, recht onder mij zijn mannetjes het asfalt van de weg aan het freezen en andere takkeherrie aan het maken. En dat van 19u00 t/m 6u 's ochtends, 4 dagen lang. Vaarwel nachtrust. En ik heb tentamens nu, komt heul fijn uit dus![]()
Bulldozers, asfalteermachines (quote:Op dinsdag 12 juni 2007 12:37 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
leuk is dat, vooral als ze hun radio aan hebben staan![]()
quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:15 schreef lienelien het volgende:
Opmerking van de nacht: 'waar ken ik me natte zak late?'![]()
mannetje: ja, ehh, wat ehh, aardig van jullie!quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:19 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
![]()
![]()
heb je ze gevraagd of ze iets stiller wilden zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |