Dat fietsen zou dan wel weer die slechte calorieen opheffen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Lekker! Maar ik moet straks werken en even heen en weer fietsen gaat denk ik niet lukken
Cool! Wat voor kleur?quote:
hoiquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:36 schreef Chaotic het volgende:
Hi, ik ben sinds kort ook weer begonnen te lijnen. Volg de 10 weken slank plan.
Weeg 99 kilo, mijn streven is 70 kilo.
Nou het is niet zozeer een dieet maar meer het aanleren van een nieuw levensstijl.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:46 schreef octopussy het volgende:
[..]
hoi![]()
volg je het plan ook 10 weken of ga je daarna verder met een dieet? In 10 weken bijna 30 kilo afvallen is niet zo realistisch![]()
wat houd dat dieet eigenlijk in?
kan je dat niet beter over 2 dagen verspreiden?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:54 schreef Chaotic het volgende:
Om mezelf af en toe te kunne vewennen mag ik om de 2 weken 600 calorieen extra op 1 dag consumeren.
Klinkt goed in de oren.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:06 schreef Miss_S het volgende:
[..]
kan je dat niet beter over 2 dagen verspreiden?
600 extra lijkt me nogal veel kan je misschien dan beter in 2 keer doen geniet je er ook nog vaker van
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:59 schreef Fannetje het volgende:
In het Brabants Dagblad stond vandaag een artikel over overgewicht. Ik heb het zelf niet gelezen, maar mijn moeder vertelde me dat Brabanders qua overgewicht op de tweede plek staan (na Groningers). Het gemiddelde gewicht van een Brabantse vrouw is 88 kg. Best veel, vond ik
En waar maak ik me dan druk om? Ik ben helemaal niet te dik, ik ben gemiddeld
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:59 schreef Fannetje het volgende:
En waar maak ik me dan druk om? Ik ben helemaal niet te dik, ik ben gemiddeld
Hm, dat is balen, dat moest ik vorig jaar ookquote:Op zaterdag 19 mei 2007 20:12 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik ben bijna 11 kg zwaarder dan gemiddeld
![]()
Woog vanmorgen 98.8ik hoop maar dat er flink wat kilo's vocht bij zitten. 5 weken geleden woog ik nog 94kg.
![]()
Dat word dus nieuwe kleren kopen voor de vakantie, ik heb geen zomerkleding (meer) in deze megamaat.![]()
* kopje thee opdrinktquote:Op vrijdag 18 mei 2007 12:58 schreef Liejannuh het volgende:
* Liejannuh] geeft Faat een knuffel en zet een kopje thee voor haar.[/me]
quote:Op maandag 21 mei 2007 00:08 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat ik dat Special K dieet maar ga doen. Geen gedoe en ik zie een ultra-dunne vrouw en het duurt maar 2 weken om zomer-klaar te worden![]()
Ik dacht dat 't kraanwater zaterdag al weer schoon was? Stond volgens mij zo bij ons in de krant.quote:Op maandag 21 mei 2007 09:19 schreef Rewimo het volgende:
Hier struikel je bij binnenkomst over een groot rek met flesjes SpaWe mogen nog steeds geen kraanwater gebruiken. In de kantine zorgen ze voor koffie van doorgekookt water
Ik heb op een psychiatrische afdeling stage gelopen met legionella in het water, daar struikelde je ook over die flesjesquote:Op maandag 21 mei 2007 09:19 schreef Rewimo het volgende:
Hier struikel je bij binnenkomst over een groot rek met flesjes SpaWe mogen nog steeds geen kraanwater gebruiken. In de kantine zorgen ze voor koffie van doorgekookt water
Haha, ik zag die reclame gisteren ook voorbij komen en vroeg me af op wat voor doelgroep ze zichquote:Op maandag 21 mei 2007 00:08 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat ik dat Special K dieet maar ga doen. Geen gedoe en ik zie een ultra-dunne vrouw en het duurt maar 2 weken om zomer-klaar te worden![]()
Rewimo, ik geloof dat ik een hoop gemist heb. Ga je weg uit Haarlem?quote:Op zondag 20 mei 2007 13:36 schreef Rewimo het volgende:
Evenvanuit Roosendaal
Straks weer naar Haarlem met de trein. Voorlopig mijn neus vol van lange autoritten. Al moet ik dinsdag alweer naar Arnhem voor een sollicitatie.
cool!quote:Op maandag 21 mei 2007 10:56 schreef Faat het volgende:
[..]
Haha, ik zag die reclame gisteren ook voorbij komen en vroeg me af op wat voor doelgroep ze zich
nou precies aan het richten waren, omdat ze beweerden dat we binnen 2 weken in dat bikinibroekje
zou passen. Juist ja, dat ieniemienie schattige rode bikinibroekje ja. Ik wil ook!!!!!![]()
Voor degene die de reclame gemist hebben, het broekje zag er zo uit. In ongeveer deze maat:
[afbeelding]
Het enige dat we hoeven te doen is 2 x per dag een kom Special K vervangen voor een maaltijd![]()
Ow, dat had je nog niet meegekregen? Jaquote:Op maandag 21 mei 2007 10:57 schreef Faat het volgende:
Rewimo, ik geloof dat ik een hoop gemist heb. Ga je weg uit Haarlem?
Misschien als je alleen die twee kommen special K eet en verder niks?quote:Op maandag 21 mei 2007 11:03 schreef debuurvrouw het volgende:
nu past mijn teen er nét in gok ik, en over twee weken zie ik er dan zo uit...![]()
als ik nou al mijn maaltijden vervang, lukt het dan in een week?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |