Ik las 'ergens' dat je al veel hebt gelurkt hier op Fok! voordat je besloot je in het strijdgewoel te mengen.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:13 schreef even-vlug-reageren het volgende:
[..]
Nog zo'n pathetisch gevalletje, maar wees niet bang, in de buurt zal je toch niet komen hoor.
Ik ben alweer weg, iets te veel testosteron hier.
Ik ben bekend met hoe Fok werkt, dat is ook een van de redenen dat ik me pas recent heb geregistreerd, maar sommige onderwerpen behoeven geen sarcasme.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:18 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
Ik las 'ergens' dat je al veel hebt gelurkt hier op Fok! voordat je besloot je in het strijdgewoel te mengen.
Je zou op z'n minst voorbereid kunnen zijn op enig sarcasme![]()
OK, ik ga er vanuit dat sex binnen een relatie leuk is en dat het van twee kanten komt (consensual). Anders heb je in zo'n relatie, buiten die potentiele verkrachting, waar -onder meer- jij al vanuit gaat, nog veel meer probs.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:23 schreef even-vlug-reageren het volgende:
[..]
Ik ben bekend met hoe Fok werkt, dat is ook een van de redenen dat ik me pas recent heb geregistreerd, maar sommige onderwerpen behoeven geen sarcasme.
Aan de andere kant dient er in een relatie respect te zijn voor de ander zijn (haar) gevoelens en ik snap ook niet wat er zo geil aan is om iemand tegen haar zin te forceren tot sex. Is dat een machtspelletje of iets?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:32 schreef DumDaDum het volgende:
[..]
OK, ik ga er vanuit dat sex binnen een relatie leuk is en dat het van twee kanten komt (consensual). Anders heb je in zo'n relatie, buiten die potentiele verkrachting, waar -onder meer- jij al vanuit gaat, nog veel meer probs.
Zie verder ook mijn reactie OT hierboven ^
Ik vind het soms spannend (niet het forceren dus, maar het sexen in ongebruikelijke situaties)quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:36 schreef even-vlug-reageren het volgende:
[..]
Aan de andere kant dient er in een relatie respect te zijn voor de ander zijn (haar) gevoelens en ik snap ook niet wat er zo geil aan is om iemand tegen haar zin te forceren tot sex. Is dat een machtspelletje of iets?
En ontmaagding dan?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 17:28 schreef Oproerkraaier het volgende:
[..]
Ja. Als de vrouw het niet fijn vind is het verkrachting...
dat zijn geen grappen.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:48 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Niet met opzet, maar wel eens achteraf te horen gekregen dat 'ze eigenlijk geen zin had'..
voelde me wel beledigd, laat het dan van te voren weten, en doe niet net alsof, om me dan achteraf nog een schuldgevoel te geven
quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:52 schreef Augustus_Thijs het volgende:
ja, vertel mij wat..
en dan ook nog vertellen van 'ja maar ik liet het toch blijken enzo, waarom ging je dan door'..
ja krijg nou wat, k vroeg dr al 10x of ze echt wel wilde en dan antwoord ze met ja.. en dan achteraf dit..
ach ja, vergeten en verder gaan maar he
De wet zegt letterlijk dat als je in de echt verbonden bent dat er geen sprake kan zijn van verkrachting.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:30 schreef dvdk het volgende:
Ik vraag me af heb je ooit je partner wel eens tegen zijn/haar zin genomen?
Dus dat ie echt zegt "ik heb geen zin" maar dat je toch vrolijk doorgaat?
Hoe was dat bevallen?
En m'n 2de vraag, staat dat dan gelijk aan verkrachten, of dat dan weer niet, omdat je een relatie hebt met elkaar.
blijkbaar.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:26 schreef DDBtje het volgende:
Jij hebt vast een ander wetboek dan ik?
Aldus.quote:Hij die door geweld of bedreiging met geweld ene vrouw dwingt -buiten echt- vleeslijke gemeenschap met hem te hebben, wordt als schuldig aan verkrachting gestraft.
Ja, want wij vrouwen bedoelen nooit wat anders dan wat we zeggenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:04 schreef even-vlug-reageren het volgende:
Praat dan niet so dom over een negatieve Nee. Tenzij je het van tevoren afspreekt of iets dergelijks maar dat is dan meer een fantasierollenspelletje wat je speelt, maar anders is het gewoon Nee en dus verkrachting.
Nee, ik heb er geen een, en ik zit ook niet op PMs van de stoere jochies die nog niet eens droog zijn achter de oren.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:29 schreef TubewayDigital het volgende:
even-vlug-reageren moet ondertussen aardig wat PMs hebben gehad of zie ik het verkeerd![]()
Nou, mijn nee is gewoon nee, als ik over de gulp van mijn vriendje zit te aaien zal er geen nee uit mijn mond komen.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:20 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ja, want wij vrouwen bedoelen nooit wat anders dan wat we zeggen![]()
Er is een wereld van verschil tussen de ene nee en de andere nee. Sommige mannen gaan meer hun best doen van een plagerige nee. En dat ga ik echt niet van te voren afspreken hoor 'schatje, als ik nee zeg en er lief bij lach en over je gulp zit te aaien, dan bedoel ik eigenlijk ja'![]()
Dus toch een ander wetboek...die van mij (die uit 2007 dus, maar na mijn weten niet iets nieuws) zegt heel wat anders:quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:32 schreef NEGERZOEN het volgende:
Wetboek van Strafrecht, artikel 242
[..]
Aldus.
En hoe jij je seksualiteit / relaties ervaart is niet de Universele Waarheid die voor Alle Vrouwen geldt. Dus je hoeft die kerels niet zo af te gaan zitten kammen, want wat zij zeggen klopt voor veel vrouwen gewoon wel en zegt dus niets over hun moraliteit en criminele aanleg.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:29 schreef even-vlug-reageren het volgende:
Nou, mijn nee is gewoon nee, als ik over de gulp van mijn vriendje zit te aaien zal er geen nee uit mijn mond komen.
Ik reageer niet tegen iemand die plagerig nee zegt en een sexueel spelletje met vriendje speelt, maar tegen de wat andere interpretatie van iemand tegen zijn wil in misbruiken. Ik denk dat de jongetjes zelf wel weten wat de limiet is.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:32 schreef Dipkip het volgende:
[..]
En hoe jij je seksualiteit / relaties ervaart is niet de Universele Waarheid die voor Alle Vrouwen geldt. Dus je hoeft die kerels niet zo af te gaan zitten kammen, want wat zij zeggen klopt voor veel vrouwen gewoon wel en zegt dus niets over hun moraliteit en criminele aanleg.
Sommige vrouwen plagen graag, kennen het effect daarvan op mannen. Probeer het eens, het kan best eens leuk zijn ergens een beetje omheen te draaien en niet gewoon als een tochtige koe te loeien of ie dr wel of niet op mag.
ik denk het ook maar we zitten jou een beetje uit de tent te lokkenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 22:36 schreef even-vlug-reageren het volgende:
Ik denk dat de jongetjes zelf wel weten wat de limiet is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |