KAK HET IS GOORquote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:03 schreef Gellius het volgende:
Had je een vlammend protest tegen de mensheid op je muur gekalkt, pope?
Ik PM je wel even, JAM.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:08 schreef JAM het volgende:
In ieder geval, wat moet ik me voorstellen bij dat vertalen, Frollo?
Ik heb laatst gedroomd dat je beneden aan mijn raam stond met een doos kookboeken, die ik één voor één in een mandje omhoog hees, popequote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:12 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
[..]
KAK HET IS GOOR
KAK GENOEG /JA DAN
Is het jullie ook opgevallen dat ik sinds een aantal dagen in een verdomd goede bui lijk te zijn? Mij wel. Ik zou bijna denken dat ik in een goede bui ben. Haha.
Nou, dan heb je ook iets om aan te werken.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:59 schreef Frollo het volgende:
O ja, nog bedankt voor jullie reactie van daarnet, Erik en Pope.
Jullie hebben gelijk: het was niet dat koppelteken waar ik over viel, maar meer het slechte gevoel dat ik van die jongen zijn taalgebruik kreeg. Dat is alleen zo lastig uit te leggen.
Lastig, maar je zou het wel kunnen.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:59 schreef Frollo het volgende:
O ja, nog bedankt voor jullie reactie van daarnet, Erik en Pope.
Jullie hebben gelijk: het was niet dat koppelteken waar ik over viel, maar meer het slechte gevoel dat ik van die jongen zijn taalgebruik kreeg. Dat is alleen zo lastig uit te leggen.
quote:"Ethical Issues in Engineering and Science: a View from Japan"
by Dr. Fudano, Director of the Applied Ethics Center for Engineering and Science at Kanazawa Institute of Technology (KIT)
When? Wednesday, 16 May, 10.00 hrs
Where? Munich PschorrHöfe 8661, simultaneous live broadcasting to The Hague Shell Auditorium and Berlin Halle West with possibility to ask questions on all sites
Moderator and contact: Mr. Argirios Bailas, Director L&D
This lecture forms part of the series exploring "Science and Ethics: Are they connected?"
Abstract
"Ethical Issues in Engineering and Science: a View from Japan"
The speaker will first provide a brief historical overview on the relationship between science/engineering and ethics in modern Japan. Then, the "ethics boom" since the mid-1990s in Japan will be discussed with emphasis on the recent development of various ethics-related programs (including ethics education and training programs at college level as well as in industry) in relation with science and engineering ethics. Japanese engineering educators' reaction to the international movement toward the recognition of substantial equivalency of accredited engineering programs will be examined with reference to the establishment of the Japanese Accreditation Board for Engineering Education (JABEE). The speaker will also share his experiences in drafting a number of codes of ethics for engineers and scientists including the current Code of Conduct for Scientists (and engineers) of the Science Council of Japan (SCJ), which was formally promulgated by the SCJ last year, and explore the necessity and possibility of a global code of conduct for scientists and engineers.
Nou ja zeg!quote:Op dinsdag 15 mei 2007 13:36 schreef JAM het volgende:
Ik ben weer terug bij het EPO, in een nèt iets andere functie dan die ik twee weken daarvoor had. Vandaar dat ik ook wat minder klaag nu, over m'n werk. 't Is wel OK.
quote:
O, dan wil ik ook.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:35 schreef broer het volgende:
Is het De Dag van de Open Sollicitaties bij Frollo? Dan meld ik me ook aan.
O ja. Bij mij gaat het alleen om de derde jaarlijkse vakantie.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:47 schreef broer het volgende:
[..]
Tsss... Beetje mijn broodwinning vernaggelen.![]()
Vernachelen?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:49 schreef broer het volgende:
Zo. Ik heb mijn kans óók verspeeld.
Wat heb je in de aanbieding?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:49 schreef Frollo het volgende:
Is dat serieus, broer en Lienekien?
Dat was het niet, omdat ik enkel schrijf en niet vertaal. Maar als je serieus op zoek bent...quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:49 schreef Frollo het volgende:
Is dat serieus, broer en Lienekien?
Jij gaat wél door naar de volgende ronde.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:50 schreef Lienekien het volgende:
Vernachelen?
Nah, niet echt.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:54 schreef broer het volgende:
[..]
Dat was het niet, omdat ik enkel schrijf en niet vertaal. Maar als je serieus op zoek bent...
Ah zo, Tja, ik ben me er van bewust dat het geen "perfect" plaatje is. Maar de sfeer komt goed over en daar gaat het me vooral over.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:46 schreef De-oneven-2 het volgende:
Nou nee, die 'flits' is gewoon iets te nadrukkelijk aanwezig voor mijn gevoel.
De kunstacademie geeft geen opdrachtenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:52 schreef Tha_Erik het volgende:
Nee. Want ik heb niet iemand nodig die zegt wat voor creatiefs ik moet gaan doen. Ik voel me bij de creatieve vaken ookal te beperkt door de opdrachten. Bovendien wil ik in mijn eigen tempo mijn creativiteit tot uiting laten komen. Is dat een maand niks, maakt niet uit. Maar bij een opleiding ben je zo gebonden aan tijd en opdracht. En dat zoek ik niet.
Dit blijft een hobby. Wellicht dat hetin de toekomst nog verandert ofzo, maar vooralsnog blijft het een grote hobby.
Zij is deskundige op het gebied van her - en afkomst van woorden en uitdrukkingen? Goed, dan zal ik het haar morgen nog eens vragen.quote:Op woensdag 16 mei 2007 00:42 schreef wyccie het volgende:
Ik denk dat Lienekien al is gaan slapen, bofneger.
Lienekien weet veel van taal en wat ze niet weet kan ze heel goed opzoeken.quote:Op woensdag 16 mei 2007 00:53 schreef bofneger het volgende:
[..]
Zij is deskundige op het gebied van her - en afkomst van woorden en uitdrukkingen? Goed, dan zal ik het haar morgen nog eens vragen.
Ik ga dan nu, als een tevreden man, mijn kussen opzoeken en hopelijk geconfronteerd worden met spannende jongensdromen.
Veel plezier nog
quote:Hallo, ik ben Paul (de Vries). Ik heb al eens een keer eerder iets ingestuurd en dat hebben jullie toen gedrukt in nummer 92. Hoe zich dat nu verhield tot die verhalenwedstrijd weet ik niet en dat kan me ook niet zoveel schelen. Als jullie dit verhaal ook willen drukken, zonder dat ik er vijfhonderd euro voor krijg, ben ik al hartstikke blij. Als jullie me er vijfhonderd euro voor willen geven ben ik nog een stuk blijer.
Ik heb twee jaar niets meer geschreven. Ik ben gisteren begonnen. M'n vader belde me op en zei: 'Zeg, jongen, ga jij nu nog eens meedoen aan die verhalenwedstrijd?'. M'n vader is een lul. Als hij het me een week eerder had verteld, van die deadline, had ik een veel mooier verhaal getikt. Toen heb ik snel een kratje Jupiler gekocht en ben ik gaan tikken. Ik heb opgeschreven waarom ik twee jaar niets heb geschreven. Het is een heel saai verhaal, het gaat godverdomme helemaal nergens over en er gebeurt vrijwel geen ene reet, waarvoor excuus. Vooral het einde is zwak. Ik heb 1. en 2. geschreven toen ik dronken achter m'n laptop zat, maar toen had ik nog lang niet genoeg woorden om rond die 3500 te komen. 3. en 4. heb ik de dag daarop, vijftien mei, in de tijd van de baas geschreven, met een kater, oververmoeid, kiespijn (ik heb een gapend gat in m'n verstandskies en m'n tandarts zit tot de 11de juni vol.) Ik had er toen ook eigenlijk geen zin/vertrouwen meer in. Ik heb dat stuk afgeraffeld. Het is allemaal veel te kort en te 'spontaan'. Ongeloofwaardig. Dat jullie niet denken dat ik dat niet van weet. Ik zou het wel geloofwaardig kunnen maken, maar daar zou ik meer tijd nodig voor moeten hebben. Dat zullen jullie ook wel merken. Ik zat nog steeds niet aan die 3500 woorden.
Ik had het nog wel iets kunnen bijschaven, maar ik moest die dag om acht uur bij de kapper zijn. Ik ging om half zes weg van kantoor, ik at om zes uur een hapje Chinees op de Gedempte Burgwal, om zeven uur dronk ik een kopje koffie bij Pavlov, om acht uur was ik bij m'n kapster, om negen uur stond ik bij Sarah op de stoep en om tien uur begon het optreden, ook in Pavlov. Dat heb ik nu nog niet gedaan, maar dat doe ik straks dus.
Ik had er even over nagedacht om een verhaal te schrijven over een zigeunerfamilie ten tijden van DER/DIE/DAS ZWEITE WELTKRIEG die zich als chimpansees vermomden en in de dierentuin gingen wonen om zo uit handen van de bezetter te blijven, of een verhaal over een man die ging inbreken een Katholiek, Iers meisjesweeshuis (die meisjes mogen maar een keer per week in bad en maar een keer per week schoon ondergoed) om daar die vuile onderbroekjes te stelen, ze naar Japan te smokkelen en ze door te verkopen aan eenzame, oudere, verdrietige Japanse mannen die graag aan die onderbroekjes snuffelen terwijl ze masturberen, maar dat doe ik wel een andere keer. Als jullie daar heil in zien, thans meer heil dan in onderstaand verhaal, laat me dat dan weten. Dan doe ik dat.
Ik heb het geen titel gegeven. Ik dacht ik noem het: 'Korte autobiografie van een moordenaar.' of 'De bank.', maar dat is òf een weggevertje, of te kaal. Verzinnen jullie maar iets. 'Titelloos' vind ik ook weer naar.
Het spijt me jullie tijd te hebben verdaan.
Ja, pfuuh, dat weet ik ook wel, maar over een half jaar wordt het pas helemaal hip-and-happening. MARK MY WORDS.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:37 schreef Gellius het volgende:
Marjane Satrapi, dat was twee, drie jaar geleden man! Best goed trouwens.
Nee, dat wil ik ook niet meer. Ik wil m'n verloofde neuken en Jackie McLean draaien. Aan de andere kant, ze bieden vijfhonderd euro. Aan de andere kant, wat ik in die drie uur tijd heb geschreven vind ik dan wel bar slecht, maar er staan zinnen in die de afgelopen vijftig jaar niemand heeft mogen overtreffen. Een stuk of drie. De rest is geneuzel.quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:11 schreef broer het volgende:
Waarom maak je je er zo druk over? Je wilde toch niet meer schrijven?
Ik kan in het idioomwoordenboek niet vinden waar de uitdrukking vandaan komt. Maar het gaat hier om staal in de zin van 'proef, blijk', waarbij Van Dale ook vermeldt dat het meestal in verkleinvorm wordt gebruikt. Het gaat dus niet om staal in de zin van het harde metaal, maar om staal in de zin van een model of monster, wat meestal een klein deel is van een geheel (bijv. een lapje stof).quote:Op woensdag 16 mei 2007 00:37 schreef bofneger het volgende:
Weet iemand waar de uitdrukking "een sterk staaltje" vandaan komt?
Ik vind het een vreemde uitdrukking. Waarom zou je iets dat sterk is weer moeten afzwakken door er een verkleinwoordje van te maken?
Ik heb laast in een F&F-topic een overzichtje voorbij zien komen over welke combinaties in principe eerder succes kunnen bieden dan andere. Maar daarin stond een combinatie die hier goed is gegaan als 'gaat nooit goed'. Enfin, dan nog zijn het gemiddelden en die bieden nooit enige garantie.quote:Op woensdag 16 mei 2007 01:32 schreef broer het volgende:
Ik roep ook de hulp van Lienekien in. Mijn kat is vier jaar oud, gecastreerd mannetje, vreselijk aanhankelijk (aandachttrekkerig) en bovendien stresserig beest. Hij had ooit een broertje, maar die is weg. Nu kreeg ik vandaag een heel jong katje (geslacht weet ik niet) 'aangeboden' en ik twijfel. Hoe zou een kat die ik net beschreef reageren op de komst van een jong katje? Kunnen ze ooit vriendjes worden of zullen ze elkaar hoogstens tolereren?
Ja, ja, ik weet het, dit moet in één of ander kattentopic, maar dit is net zo gemakkelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |