Is hij niet een keer geband rond die tijd? Ik vraag me af of hij toen terug is gekomen.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:24 schreef Doderok het volgende:
Wat is er met McCarthy gebeurd? Zie net dat z'n laatste post dateert van 13 oktober 2006.![]()
Tsja, 100 dagen kabinet uit heien, parlement verveelt zich maar weet niks te bedenken, zelfs Wilders is uitgekakt. Rust, reinheid, regelmaat. Balkenende zal wel in z'n nopjes zijn.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:25 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ligt het aan mij of is er ook verdomd weinig politiek interessant nieuws?
Als je in de index kijkt, staat ook vol met "theoretische" discussies.
Het kabinet doet natuurlijk ook niks, op wat proefballonnen na. Het is wachten op Prinsjesdag.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:25 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ligt het aan mij of is er ook verdomd weinig politiek interessant nieuws?
Als je in de index kijkt, staat ook vol met "theoretische" discussies.
quote:Op zondag 13 mei 2007 21:35 schreef sigme het volgende:
Rust, reinheid, regelmaat. Balkenende zal wel in z'n nopjes zijn.
Dat kan tenminste geen kwaad. Ik heb liever dat Bos naar de hoeren gaat, dan dat hij begrotingen gaat maken.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:37 schreef Finder_elf_towns het volgende:
100 dagen "onder de mensen". Hopelijk doen ze niet hetzelfde wat managers van verzekeringsmaatschappijen doen tijdens "trainingen": champagne drinken en lokale schonen uitnodigen.
Vind je dat fijn of zo?quote:Op zondag 13 mei 2007 21:41 schreef Doderok het volgende:
Oh, PJORourke, je hebt mijn dag goed gemaakt, wist nog niet dat Oriana Fallaci dood was.![]()
Wat is er eigenlijk gebeurd met Miss Karel?quote:
Dus jij vind het wel prima dat rabiaat anti-rechtse intellectuelen overlijden aan kanker?quote:Op zondag 13 mei 2007 21:41 schreef Doderok het volgende:
Oh, PJORourke, je hebt mijn dag goed gemaakt, wist nog niet dat Oriana Fallaci dood was.![]()
Ben er niet rouwig om, voormalige europeanen die vanuit de VS onrust stoken zijn wat mij betreft verraders.quote:
Geen idee, dat zullen jullie beter weten dan ik, hier in België heb ik ze al lang niet meer op tv gezien.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:42 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Wat is er eigenlijk gebeurd met Miss Karel?
Is ze nog ergens op tv te bewonderen?
Heeft niets met hun politieke kleur te maken, als ze meer de belangen van de VS en Israël dienen dan van hun eigen land dan mogen ze wat mij betreft doodvallen.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:49 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Dus jij vind het wel prima dat rabiaat anti-rechtse intellectuelen overlijden aan kanker?
Ik werk undercover. Ooit komt de dag dat wij over straat marcheren en de Nieuwe Heilstaat uitroepen. We zullen worden verwelkomd met bloemen en gezien worden als bevrijders. Houd moed, broeder.quote:Op zondag 13 mei 2007 20:15 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Mensen die hun bestaansrecht ontlenen aan hun werk.!
Wat ben jij diep gezonken zeg, verworden tot hoer van het rechtsextremistisch grootkapitaal, jaknikker onder opgedofte elitaire kaalkopjes, sigarenknipper van xenofobe slavendrijvers in maatpak compleet met beknopte stok en monocle, lijfknecht van feodale klimaatveranderingontkennende viagraslikkende machtswellustelingen die zich vergrijpen aan minderjarige thaise jongetjes in meisjeskleren.
Wat is er nog over van de charismatische, exemplarisch principiele salonsocialist, schrik van de onbeslagen ten ijs-komers, held der onderdukte, uitgemolken arbeiders, de kampioen-redenaar in rood, de massa ver vooruit, aansporend, voortleidend, -trekkend of zelfs, wanneer ze hopeloos verslagen en zwaar gewond op het strijdveld der politieke discussie dreigden te blijven liggen, -dragend, troostend, bemoedigend, inspirerend... Om na Wim Kok ook nog jou te moeten verliezen... Jij Brutus, Judas, wolf in schaapskleren, met een dolk in de rug breng je eigenhandig het linkse ideaal en onze utopische socialistische heilstaat de doodsteek toe!
Deze mooie woorden doen mij goed, wij zullen victorie en hosana kraaien.quote:Op zondag 13 mei 2007 22:07 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik werk undercover. Ooit komt de dag dat wij over straat marcheren en de Nieuwe Heilstaat uitroepen. We zullen worden verwelkomd met bloemen en gezien worden als bevrijders. Houd moed, broeder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |