Doet men wel vaker met lastige minderhedenquote:Op zondag 13 mei 2007 15:09 schreef Ning het volgende:
[..]
Vraag me af waarom ze Erik zo in bescherming nemen.
Nou...niet zo overdreven...er was drank in het spel...was een leuk spelleje..als nico was gaan flippen...was hij ook een sukkel geweest...toch..wel.ennuh nu zegt brian wens alle moeders van NL..quote:Op zondag 13 mei 2007 15:00 schreef Borga het volgende:
[..]
Zullen we alvast een stille tocht houden voor Errrric....Hebben we dat al gehad
![]()
euh.. Jaap gemist? Zit al een tijdje in de kooi, 2.00 lang, 300 kilo.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:06 schreef Gigageil het volgende:
Echt niemand komt op het idee Natasia te pesten door expres een klerezooi en ranzige knoeipartijen te veroorzaken.......dom dom dom.........ze zou gek worden....![]()
Het wordt wel verdomd krapjes onder dat vloerkleed waar alles wordt ondergeschoven.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:05 schreef mootie het volgende:
Volgens Natasja mag er niet meer gesproken worden over het Natrashadebacle.
Stel je voor: die ellenlange verhalen waar geen touw aan is vast te knopen en dat dat twintig keer achter elkaar op het luidste volume.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:16 schreef mootie het volgende:
Brian gaat Natasja niet opvolgen....... Dat zou ook wel heel raar zijn toch?
HEAR HEARquote:Op zondag 13 mei 2007 15:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het wordt wel verdomd krapjes onder dat vloerkleed waar alles wordt ondergeschoven.
Misschien dat Debs Pannekoek dan ook een keer wakker wordt?quote:Op zondag 13 mei 2007 15:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Stel je voor: die ellenlange verhalen waar geen touw aan is vast te knopen en dat dat twintig keer achter elkaar op het luidste volume.
Ik vind het wel een grappig filmpje!quote:Op zondag 13 mei 2007 15:09 schreef Ning het volgende:
[..]
Vraag me af waarom ze Erik zo in bescherming nemen.
Ik ben bang dat die Flens dan twintig keer achter elkaar gillend en uiteraard spuitend klaarkomt.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:18 schreef FdW het volgende:
Misschien dat Debs Pannekoek dan ook een keer wakker wordt?![]()
Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...quote:Op zondag 13 mei 2007 15:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Stel je voor: die ellenlange verhalen waar geen touw aan is vast te knopen en dat dat twintig keer achter elkaar op het luidste volume.
quote:Op zondag 13 mei 2007 15:20 schreef FuTilE het volgende:
Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!...Jij bent een gerealiseerde geluidsdrager waarvan niemand de horizon van het einde kan bevroeden!
Een reden te meer, maar dan wel Real Life Live breedbeeld, zoals Sjon het graag wil.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben bang dat die Flens dan twintig keer achter elkaar gillend en uiteraard spuitend klaarkomt.
Jawel, maar is nog niet erg genoeg.....en alleen Jaap werkt ook niet......de ergenis reageert ze op hem af en de rest laat het aan Jaap over maar zouden zelf ook een zwijnestal kunnen veroorzaken.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:15 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
euh.. Jaap gemist? Zit al een tijdje in de kooi, 2.00 lang, 300 kilo.
Over vloerkleed gesproken......waar is dat rode kleed onder de eettafel gebleven? Ziet er kaal uit zo......quote:Op zondag 13 mei 2007 15:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het wordt wel verdomd krapjes onder dat vloerkleed waar alles wordt ondergeschoven.
Plus dat daar veel meer onder past wat het DGKdaglicht niet kan verdragen.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:27 schreef Gigageil het volgende:
Neem dan een groter kleed, waar alle stoelpoten op kunnen staan.![]()
Gelukkig valt het niet zo opquote:Op zondag 13 mei 2007 15:30 schreef mootie het volgende:
Echt te triest voor woorden.... zodra Nicolaas ter sprake komt switchen de streams.....![]()
t Zal toch niet?quote:Op zondag 13 mei 2007 15:30 schreef Dark het volgende:
Komt de moeder van Brian vanmiddag?
Ik zie brood op de plank voor de hier aanwezige journalisten, een dagelijkse column in een van de landelijke dagbladen over het integere spel dat gespeeld wordt. Suck6quote:Op zondag 13 mei 2007 15:30 schreef mootie het volgende:
Echt te triest voor woorden.... zodra Nicolaas ter sprake komt switchen de streams.....![]()
Waarschijnlijk is The Mother From Hell de enige beschikbare moeder op dit moment.quote:
De enige krant die in DK is geďnteresseerd is De Telegraaf en ook die is op de hand van Flens.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:34 schreef FdW het volgende:
Ik zie brood op de plank voor de hier aanwezige journalisten, een dagelijkse column in een van de landelijke dagbladen over het integere spel dat gespeeld wordt. Suck6![]()
Ik denk dat degenen die vanaf het begin het programma hebben gevolgd voldoende materiaal hebben om een ander landelijk dagblad te interesseren.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
De enige krant die in DK is geďnteresseerd is De Telegraaf en ook die is op de hand van Flens.
En om nu voor een Dag of Spits te gaan schrijven ...
Zwaar gestoord die gozer.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:37 schreef ericahysterica het volgende:
even een berichtje van onze japio: lees en huiver
Geachte lezer,
Dit verhaal speelt zich af op de camping. 'S avonds kwam juf Judith gezellig langs om liedjes te zingen. De gitaarleraar van Brian begeleidde haar.
knip
Ik dacht dat Roderick Vos best een okaye designer was, maar die stoelen zijn gewoon een 1 op 1 rip off van de Vlinderstoelen van Arne Jacobsen.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:39 schreef Dark het volgende:
De dure stoelen van ontwerper Roderick Vos zijn al vernaggelt door knoopjes van spijkerbroeken!
Masturbeerroom is toch wel erg zwak uitgedrukt.quote:Op zondag 13 mei 2007 15:40 schreef beequeen het volgende:
Eric's kleding is uit de masturbeerroom verdwenen. Privé-eigendom dus. Nielsje weer bezig geweest?
Of Flens...quote:Op zondag 13 mei 2007 15:40 schreef beequeen het volgende:
Eric's kleding is uit de masturbeerroom verdwenen. Privé-eigendom dus. Nielsje weer bezig geweest?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |