Robert Cray - Right Next Doorquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:29 schreef Bolter het volgende:
Ik zoek een vrij bekend nummer dat vanmorgen op de Arbeidsvitaminen werd gedraait. Het is van de .... group. Gaat over een man die naar een burenruzie luistert, die vrouw is vreemd gegaan met hem. Maar ik kan 'm even niet terugvinden, ook niet via lyrics oid.
Aretha Franklin met 'I Say A Little Prayer' ?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:06 schreef yootje het volgende:
Ik zoek een nummer dat volgens mij door een (zwarte) jazzzangeres werd gezongen, en volgens mij komt er de zin "forever forever forever" (eventueel wat forevers er na) in voor. Heeft iemand enig diee?
Nagoom - Blingoquote:Op vrijdag 18 mei 2007 19:58 schreef Poogie het volgende:
ik zoek een trance/jump/bubblingachtig nummer, kwee zo snel nie welk genre het is. Maar er komen van die (soort) lingo piepjes in voor, moeilijk te omschrijven, maar klinkt wel lekker, iemand die de titel weet?
Haha ja sorry voor de velen posts maar ben echt al zo lang naar dit nummer op zoek... er moet toch wel IEMAND zijn op deze aardbol die het nummer kent? ( http://media.putfile.com/Song-help )quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:31 schreef BrandX het volgende:
[..]
heb nu een paar keer geluisterd (al je geposte keren) maar kan er simpelweg neit opkomen
![]()
Weet je nog wel de muziekstijl? Ik moest aan de 'man in black' denken:quote:Op vrijdag 18 mei 2007 22:49 schreef Deensgras25 het volgende:
Ik zoek een nummer van ik denk zo'n 6, 7, 8 jaar geleden, maar ik kan er naast zitten. Het enige dat ik er nog van weet is dat het van een zwarte vent is. En in de clip word volgens mij zijn vriendin neergeschoten maar hij kan het ook zelf geweest zijn. Verder weet ik niets mee geen melodie, geen tekst niets.
Bij voorbaat dank
Neej dat is em helaas niet, ik weet het niet meer precies, ik vond het toen leuk en ben benieuwd of ik het nog steeds wat vind. Het was volgens mij geen echte rap maar het had er wel wat van. Ik hoop dat ik jullie nu niet op het verkeerde been zet want ik ben er alles behalve zeker van.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 22:54 schreef Berkery het volgende:
[..]
Weet je nog wel de muziekstijl? Ik moest aan de 'man in black' denken:
Johnny Cash - Delia's Gone
Ik weet niet hoe je het doet maar dit is hem, goed gedaanquote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:12 schreef patricia_v het volgende:
[quote]Op vrijdag 18 mei 2007 22:54 schreef Berkery het volgende:
[..]
tq - bye bye baby
Bij mij komen 2 nummers naar boven:quote:Op vrijdag 18 mei 2007 22:49 schreef Deensgras25 het volgende:
Ik zoek een nummer van ik denk zo'n 6, 7, 8 jaar geleden, maar ik kan er naast zitten. Het enige dat ik er nog van weet is dat het van een zwarte vent is. En in de clip word volgens mij zijn vriendin neergeschoten maar hij kan het ook zelf geweest zijn. Verder weet ik niets mee geen melodie, geen tekst niets.
Bij voorbaat dank
Ja ik ook, had ff zon bui waarin ik wat nummers opzoek die ik vroeger leuk vond.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:21 schreef patricia_v het volgende:
ja vondt het vroeger een goed nummer
Ik heb hem al het was TQ met Bye Bye Babyquote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:22 schreef kvd het volgende:
[..]
Bij mij komen 2 nummers naar boven:
1: Keith Sweat - twisted (aan het eind hangt er een vrouw neergeschoten ergens aan een trap te bungelen)
2: R Kelly ft Ron Isley - Down low (nobody has to know)
Get ready - ga door??quote:Op zaterdag 19 mei 2007 07:46 schreef Stealth-B2 het volgende:
Ik zoek een tijdje naar een nummer. Het is Nederlandstalig gezongen. Door een man met alleen gitaar (no beat). Ik kon nog net horen dat de titel van dat nummer "(Ik wil je)Voor eens en altijd" heet. Op het eind herhaalt hij deze zin een paar keer. Dit nummer is ook op meerdere radiozenders te horen.
NIEMAND???
Blondie - One way or another?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:44 schreef Hijacking het volgende:
ik zoek een nummer uit volgens mij de jaren 70
het word gezongen door een blond mooi meisje ( volgens mij niet blondie maar sluit het niet uit )
ik dacht dat ze zong its one thing to the other in een snel tempo
Concertagenda ?quote:
o my god was het toch blondie bedankt kerelquote:Op zaterdag 19 mei 2007 10:34 schreef kaassouffle het volgende:
[..]
Blondie - One way or another?
http://www.youtube.com/watch?v=YvA1NCTZZPg
Heeyquote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:03 schreef morgane het volgende:
Hee, jij ook hier?Ik denk dat het speciaal voor dit filmpje is gemaakt. Hij maakt vooral nummers in opdracht geloof ik. Kan er op z'n site ( http://www.darre.nl ) verder niks over vinden, maar je zou 'm eens kunnen mailen via info@darre.nl. Wel mooie muziek idd
![]()
Ik hoef niet te leren, heb m'n examens pas volgend jaar. Bijna een heel schooljaar ziek geweest en dus jaartje overgedaan enzo, vandaarquote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:17 schreef lj_lightning het volgende:
[..]
Heey![]()
moet jij niet leren? :p (ik doe even aan sog ) Ehm jah ik zal hem eens een mailtje sturen kijken of dat wat wordt
wel tov liedje, beetje als Yann Tiersen - Comptine de un autre ete
Ik zoek verder![]()
Als ie nou wat beter op was genomen, kon je het ook beter horen...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:18 schreef jOPIUM het volgende:
Eey volk! Ik zoek echt al superrlang dit nummer en toevallig werdt hij weer een gedraaitmaar nu weet ik alsnog niet hoe hij heet .. wie o wie weet hoe hij heet ? http://www.zshare.net/audio/lijpesjit-wav.html
p.s Hij is heel zacht opgenomen dus geluid mag wat harder !![]()
Dat komt uit de musical 'Singin' in the rain'. Het liedje heet "Good morning" en wordt gezongen door Debbie Reynolds, maar ik weet niet helemaal zeker of het ook de versie is die in de reclame gebruikt wordt.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 23:15 schreef Eltonno het volgende:
Ik ben opzoek naar een nummer van de reclame van Tele 2. Op ster.nl kan ik niks vinden..
Het is die reclame over de afkickweken. En het enige wat ik van het liedje heb kunnen horen is een vrouw die good morning zingt..
"Fall" van Aux Raus.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 22:58 schreef koeii het volgende:
Lastige.
Zag een soort punkachtig nummer vandaag op tv met in de titel iets van aux of faux of faux pas, ik weet het niet precies meer en in de clip zie je allemaal van die mongolen beetje jumpen. De 'zanger' zelf is kaal en je ziet ook tractors en shit in beeld. Enig idee?
Na wat googelen blijkt ten eerste dat dat (waarschijnlijk) Good morning uit 'Singing in the Rain' is en ten tweede dat Viagra datzelfde deuntje heeft gebruikt in Amerikaanse commercials. Ik ben benieuwd of Tele2 dat wist...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 23:15 schreef Eltonno het volgende:
Ik ben opzoek naar een nummer van de reclame van Tele 2. Op ster.nl kan ik niks vinden..
Het is die reclame over de afkickweken. En het enige wat ik van het liedje heb kunnen horen is een vrouw die good morning zingt..
quote:Op zondag 20 mei 2007 00:46 schreef Croupouque het volgende:
Dat komt uit de musical 'Singin' in the rain'. Het liedje heet "Good morning" en wordt gezongen door Debbie Reynolds, maar ik weet niet helemaal zeker of het ook de versie is die in de reclame gebruikt wordt.
Die campagne met "Big Bill" en "Small Bill" komt daardoor meteen in een heel ander daglicht te staan.quote:Op zondag 20 mei 2007 00:57 schreef broer het volgende:
[..]
Na wat googelen blijkt ten eerste dat dat (waarschijnlijk) Good morning uit 'Singing in the Rain' is en ten tweede dat Viagra datzelfde deuntje heeft gebruikt in Amerikaanse commercials. Ik ben benieuwd of Tele2 dat wist...
Sorry, het is geheel toevallig de enige musical die ik leuk vind.quote:Op zondag 20 mei 2007 00:57 schreef broer het volgende:
[..]
(Heb ik daarvoor zo lang zitten googelen?)
Nou, goed dan. Zodra het antwoord op een vraag iets uit Jesus Christ Superstar is, troef ik jou af, oké?quote:Op zondag 20 mei 2007 01:00 schreef Croupouque het volgende:
Sorry, het is geheel toevallig de enige musical die ik leuk vind.
Dat is toch Masters At Work - Work ?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 19:44 schreef jOPIUM het volgende:
Ah iig al bedankt voor het luisteren!heb nu een wat betere versie erop gezet! begin is btw ff wat minder dus schik niet
http://www.zshare.net/audio/jodel2-wav.html
Van Ster.nl forum:quote:Op zaterdag 19 mei 2007 22:42 schreef Luco het volgende:
Ik zoek dus het volgende nummer...
Je hoort het op de achtergrond van de Robeco reclames. Iemand enig idee van wie dit is?
Wordt lastig ben ik bang..quote:Geplaatst op 17-5-2007 01:48 Toevallig werkt mijn vader bij Robeco en die vertelde mij dat er veel naar het muziekje van de zalm reclame wordt gevraagd. Ook vertelde hij mij dat het muziekje speciaal voor die reclame is gecomponeerd en dus nergens te vinden is. Heel mischien wordt het ooit nog op een cd gereleased maar dan alleen voor zaken relaties.
Vr. Groeten,
Peter
Lees de OP eens...quote:Op zondag 20 mei 2007 11:30 schreef Yildiz het volgende:
Ik zoek de video van Postman - You make me feel, de echte clip, geen live optreden
Hij staat nergens meer op youtube / google videoik heb zelfs op tmf.nl gekeken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |