abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49286992


Welkom bij alweer het Zevenhonderd-een-en-vijftigste deel van de Algemene Kennis Quiz.
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.



Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

De 10 AKQ geboden
1. Gij zult oppergod Laffer niet boos maken
2. Gij zult geen andere grootheden vereren dan Uzelve, maar alleen hem aanbidden en boven alles beminnen
3. Gij zult de naam van de Schepper, MaJo, niet zonder eerbied gebruiken.
4. Gij zult zich niet laten flashen
5. Gij zult niet opzoeken
6. Gij zult een antwoord per keer geven
7. Gij zult beslissingen van de vragensteller eerbiedigen
8. Gij zult een nieuw topic openen als het oude vol is ende gij de laatste poster zijt.
9. Gij zult de punten van het vorige topic tellen en aanpassen.
10. Gij zult naar Eisbar van Grauzone luisteren en het erkennen als heilig AKQ-lied.
En het 11e gebod (ja, dat is er ook nog)
11. Gij zult uw antwoord nimmer editten.

Goede en nieuwe vragen
De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Een antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär . Daarna mag je meedoen.

Slowchat
Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ Slowchat #130 Over leeslijsten en brood met speculaas

Ranglijst
Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

Ranglijst is geüpdatet t/m deel 753
ElizabethR - 7 punten
PhysicsRules - 7 punten
Wickedangel - 6 punten
erkel - 5 punten
geertp - 4 punten
RoofingBurner - 4 punten
Yurithemaster - 4 punten
Mister1977 - 3 punten
Sanger - 3 punten
ScottTracy - 3 punten
ChillyWilly - 2 punten
Cootz - 2 punten
Mark_V - 2 punten
Berkery - 1 punt
ChrisJX - 1 punt
EricusMaximus - 1punt
Flitspaal - 1 punt
Jefferd - 1 punt
LuctoretEmergo - 1 punt
MadMaster - 1 punt
Majo - 1 punt
methan - 1 punt
plasterk - 1 punt
Robbiev85 - 1 punt
SaskiaR - 1 punt
Superharregarre - 1 punt
TheSilentEnigma - 1 punt
Tong80 - 1 punt
Yankee - 1 punt

betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
betekent een nieuwe speler in de ranglijst

Voorgaande delen:
Algemene Kennis Quiz
Algemene Kennis Quiz Deel 100 !!!
Algemene Kennis Quiz deel 200
Algemene Kennis Quiz Deel 300
Algemene Kennis Quiz Deel 400
Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
Algemene Kennis Quiz Deel 600
Algemene Kennis Quiz Deel 700
Algemene Kennis Quiz Deel 710
Algemene Kennis Quiz Deel 720
Algemene Kennis Quiz Deel 730
Algemene Kennis Quiz deel 740
Algemene Kennis Quiz deel 750
Algemene Kennis Quiz Deel 751
Algemene Kennis Quiz Deel 752
Algemene Kennis Quiz deel 753

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!


AKQ SC Meet

De volgende AKQ SC meet is op zaterdag 26 mei in Enschede. We beginnen in de middag al! Voor meer informatie: neem contact op met Neleos of Hawaii_Tim.

Wie komen er:

Neleos
Hawaii_Tim
Yurithemaster
SaskiaR

[ Bericht 99% gewijzigd door wyccie op 11-05-2007 23:56:19 ]
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:39:53 #2
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49287044
Moet ik even voor je tellen wyccie, dan kun jij rustig oppen
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49287059
Dan begin ik vast met een vraag:
Wat is de Adelskalenderen? En noem de top 3 (M én V). (volgorde niet boeiend)
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49287095
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:39 schreef ElizabethR het volgende:
Moet ik even voor je tellen wyccie, dan kun jij rustig oppen
Lief, maar hoeft niet.
Ik moet er weer even inkomen, met de OP maken, tellen etc.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:42:08 #5
75556 erkel
back from Dagestan
pi_49287132
Hoi
Weisst
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:42:34 #6
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287146
Ik denk Cramer Verheijen en Bos

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:42:44 #7
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49287155
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:42 schreef erkel het volgende:
Hoi
Pipeloi
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49287160
Ik heb geen flauw idee, maar tvp om 't antwoord te weten zometeen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_49287166
dat is de ranglijst van schaatsers als hun tijden van alle afstanden bij elkaar geteld worden.

m: hedrick, kramer, davis
v: wüst, klassen, friesinger
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:43:06 #10
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287177
Of zit Koss er nog tussen ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:43:26 #11
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49287188
Da's vast een sportvraag, ik heb er nog nooit van gehoord
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:43:32 #12
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287193
Oh shit ja die kut Amerikanen.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_49287234
Zit Hedrick daar echt bij? Ik vind 'm nou niet echt sterk schaatsen t.o.v. Davis en Kramer.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:44:51 #14
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287245
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:43 schreef ElizabethR het volgende:
Da's vast een sportvraag, ik heb er nog nooit van gehoord
Een sportvraag is een vraag over het begrip sport. Sport is waar mensen zich wederzijds bewijsen. Vroeger heette dat oorlog tegenwoordig sport.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:45:34 #15
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49287274
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:44 schreef tong80 het volgende:
Een sportvraag is een vraag over het begrip sport. Sport is waar mensen zich wederzijds bewijsen. Vroeger heette dat oorlog tegenwoordig sport.

Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:45:39 #16
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287278
GVD Tong wat ben je wer irritant adrem

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_49287300
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:42 schreef Homdeck het volgende:
dat is de ranglijst van schaatsers als hun tijden van alle afstanden bij elkaar geteld worden.

m: hedrick, kramer, davis
v: wüst, klassen, friesinger
Goed, op Wüst na. Ik zoek dus nog één naam

Hedrick heeft in het olympisch jaar wereldrecordtijden gereden, dus tja... dan sta je er wel in...
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49287315
groves?
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:46:40 #19
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49287320
Van Gennip?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:47:38 #20
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:47:41 #21
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287361
Nieman ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:48:08 #22
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49287386
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:45 schreef tong80 het volgende:
GVD Tong wat ben je wer irritant adrem

Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49287395
Die Italiaanse?
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:49:00 #24
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287420
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:48 schreef ElizabethR het volgende:

[..]



Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_49287461
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:47 schreef Yurithemaster het volgende:
pechstein?
Juist, ook wereldrecordhoudster geweest trouwens... In maart raakte ze d'r wereldrecord op de 5 kilometer kwijt na 5 jaar eenzaam aan de top gestaan te hebben.

Yurithemaster +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49287476
Simionato, die bedoelde ik.

Niet dus.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:50:41 #27
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49287486
Annie Borckink?
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_49287500
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
pi_49287510
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:50 schreef Berkery het volgende:
Annie Borckink?
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
pi_49287602
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:50 schreef Berkery het volgende:
Annie Borckink?
Wie?? Google. Oh, lol
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:53:18 #31
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287608
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:51 schreef Homdeck het volgende:

[..]

Ken je Anni Borkinck ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 vrijdag 11 mei 2007 @ 23:54:02 #32
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287637
Die heeft meer gepresteerd met haar dikke reet dan Homdeck

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_49287669
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:53 schreef tong80 het volgende:

[..]

Ken je Anni Borkinck ?

ja duh

When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:55:41 #34
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49287710
Ik vermoed dat Tong nu bezig is met een Annie Borckink-topic
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_49287722
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:54 schreef tong80 het volgende:
Die heeft meer gepresteerd met haar dikke reet dan Homdeck

oh pardon. wordt je jeugdidool belachelijk gemaakt?
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:56:19 #36
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49287740
Krijg nou wat!! Ik Google op Annie Borkinck, krijg ik in de vijfde rij mijn 'moeder' te zien
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:57:33 #37
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49287795
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:50 schreef Cootz het volgende:
Yurithemaster +1
Jeej

Welke datum werd de bastille bestormd
pi_49287808
OP bijgewerkt en geteld.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:57:52 #39
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49287809
14 juli.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49287815
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:55 schreef Berkery het volgende:
Ik vermoed dat Tong nu bezig is met een Annie Borckink-topic
slapende, honden, dinges..
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49287819
14 juli 1789
pi_49287827
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:57 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Jeej

Welke datum werd de bastille bestormd
14 juli 1783?
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:58:21 #43
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49287832
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:56 schreef ElizabethR het volgende:
Krijg nou wat!! Ik Google op Annie Borkinck, krijg ik in de vijfde rij mijn 'moeder' te zien
Dat is toch ook sterk! En vreemd
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:58:43 #44
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49287845
In ieder geval op 14 juli, nou nog effe het jaar
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:59:16 #45
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49287872
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:58 schreef Wickedangel het volgende:

[..]

Dat is toch ook sterk! En vreemd
Ja dat vond ik nou ook!!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:59:47 #46
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49287899
Ja, het jaar was ik even vergeten. In dubbele zin.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  vrijdag 11 mei 2007 @ 23:59:52 #47
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49287907
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:58 schreef wyccie het volgende:
14 juli 1789
Wyccie+1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
Wyccie 1
pi_49287913
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:58 schreef Cootz het volgende:

[..]

14 juli 1783?
Mja, ik zat er maar 6 jaar naast
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 00:00:43 #49
7889 tong80
Spleenheup
pi_49287955
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 23:55 schreef Homdeck het volgende:

[..]

oh pardon. wordt je jeugdidool belachelijk gemaakt?
Heb je haar billen wel goed bekeken ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_49287956
Wat een kennis.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_49288017
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:00 schreef tong80 het volgende:

[..]

Heb je haar billen wel goed bekeken ?

ik geef de voorkeur aan de billen van christine aaftink
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 00:03:26 #52
7889 tong80
Spleenheup
pi_49288062
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:02 schreef Homdeck het volgende:

[..]

ik geef de voorkeur aan de billen van christine aaftink
Lemay

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_49288065
Ezelsbruggetje om het te onthouden:......7, 8, 9....

Wie zoek ik?



  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:04:14 #54
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288089
Lenie 't Hart??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288115
Lenie 't Hart
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:05:16 #56
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288137
Wat een geinige vraag
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49288153
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:04 schreef ElizabethR het volgende:
Lenie 't Hart??
Ja, wat een vraag he?
ElizabethR +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
Wyccie 1
ElizabethR 1
pi_49288171
Ben Little Britain kijken
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
pi_49288179
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:05 schreef Wickedangel het volgende:
Wat een geinige vraag

Sorry, weinig inspiratie.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:07:08 #60
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288210
Heel leuk verzonnen wyccie Lekker rebusje. Nog niet eerder gezien hier!

Leo Baekeland, een Amerikaanse uitvinder van Belgische afkomst deed aan het begin van de twintigste eeuw een uitvinding. Welke??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:07:12 #61
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49288211
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:06 schreef Homdeck het volgende:
Ben Little Britain kijken
The computer says 'no'
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_49288223
Bakeliet, de telefoon
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:07:33 #63
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288226
Bakeliet?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49288243
Dus gewoon de stof Bakeliet dus. Waar die ouderwetse zwarte telefoons van gemaakt zijn, bedoel ik.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:08:09 #65
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288247
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:06 schreef wyccie het volgende:

Sorry, weinig inspiratie.
Ik vond 'm dus echt leuk.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:08:28 #66
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288259
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:07 schreef wyccie het volgende:
Bakeliet, de telefoon


wyccie +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
Wyccie 2
ElizabethR 1
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288297
En van die pannenhandvaten, toch?
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49288345
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:09 schreef Cootz het volgende:
En van die pannenhandvaten, toch?
Toepassingen

* Tussenlaag in geleiders (als isolatie bijvoorbeeld bij de stroomleidingen boven de treinsporen);
* hittebestendige handvatten (bijv. bij pannen) <---

Ja, dus.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:10:40 #69
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49288347
Zo'n oude bakelieten telefoon lijkt me gaaf om te hebben, ik denk alleen niet dat de telecombedrijven er erg blij mee zullen zijn.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:11:14 #70
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288376
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:10 schreef Berkery het volgende:
Zo'n oude bakelieten telefoon lijkt me gaaf om te hebben, ik denk alleen niet dat de telecombedrijven er erg blij mee zullen zijn.
Ik hád er een
Uiteindelijk weggesodemieterd, denk ik.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:11:41 #71
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288391
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:09 schreef Cootz het volgende:
En van die pannenhandvaten, toch?
Zoveel!! Ik heb er zout en pepervaatjes van, scheermesjes, radio, thermoskan, kandelaars, fototoestel, asbak, perforator, noem maar op!! Het is leuk spul, heeft een specifieke geur als je erover wrijft ook. Als ik een rommelmarkt afstruin ga ik altijd voor antiek emaille en bakeliet. Loop ik aldoor te snuffelen aan voorwerpen die van bakeliet zouden kunnen zijn
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288403
quote:
& Co., een Amerikaans juweliersbedrijf dat onder andere lampen maakte met de koperfolietechniek
Wat is
pi_49288422
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:11 schreef ElizabethR het volgende:
Zoveel!! Ik heb er zout en pepervaatjes van, scheermesjes, radio, thermoskan, kandelaars, fototoestel, asbak, perforator, noem maar op!! Het is leuk spul, heeft een specifieke geur als je erover wrijft ook. Als ik een rommelmarkt afstruin ga ik altijd voor antiek emaille en bakeliet. Loop ik aldoor te snuffelen aan voorwerpen die van bakeliet zouden kunnen zijn
Haha, heb je een foto van je interieur?
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:13:07 #74
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288439
Tiffany?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:13:08 #75
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288441
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:11 schreef Wickedangel het volgende:

[..]

Ik hád er een
Uiteindelijk weggesodemieterd, denk ik.
Dit is de mijne

Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:13:46 #76
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288464
Wauw, wat een mooie, Elizabeth!
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:14:19 #77
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49288484
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:13 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Dit is de mijne

[afbeelding]
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_49288526
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:13 schreef Wickedangel het volgende:
Tiffany?


Wickedangel +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
Wyccie 2
ElizabethR 1
Wickedangel 1
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:16:17 #79
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288542
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:12 schreef wyccie het volgende:

[..]

Haha, heb je een foto van je interieur?






En dat staat allemaal ergens hier

Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:18:32 #80
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288617
Vervolgvraag.

Audrey Hepburn in welke film naar een boek van wie?

Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49288638
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:16 schreef ElizabethR het volgende:

[..]



[afbeelding]

[afbeelding]

En dat staat allemaal ergens hier

[afbeelding]
Ah, rood! Mooi!
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:19:11 #82
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288646
Breakfast at Tiffany's
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288651
Breakfast at Tiffany's, Truman Capote.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:19:29 #84
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49288662
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:19:52 #86
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288667
Kut vergeten schrijver te noemen en die weet ik ook
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:20:27 #87
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288685
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:19 schreef wyccie het volgende:
Breakfast at Tiffany's, Truman Capote.


Audrey .....
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288693
Kut vergeten na te denken.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:21:07 #89
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288709
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:19 schreef wyccie het volgende:
Breakfast at Tiffany's, Truman Capote.
wyccie +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 1
Wickedangel 1
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 00:22:26 #90
7889 tong80
Spleenheup
pi_49288749
Weltrusten

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:22:54 #91
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288757
Trusten Tong

Zo vroeg al? Je bent net wakker??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288761
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:20 schreef Cootz het volgende:
Kut vergeten na te denken.


Wat is de echte naam van Elvis Costello?
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:23:33 #93
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288774
Declan MacManus.
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:23:47 #94
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288786
Trusten, Tong
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49288819
MacManus, voornaam weet ik niet
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49288837
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:23 schreef Wickedangel het volgende:
Declan MacManus.

Wickedangel +1

Twijfelde nog of ik het niet andersom moest vragen
Ik zag gisteren een foto van 'm, en dacht bij mezelf. "Hee, dat is Declan MacManus, maar wat was z'n artiestennaam ook al weer?"

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 1
Wickedangel 2
pi_49288842
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:22 schreef tong80 het volgende:
Weltrusten

  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:25:42 #98
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288854
Declan Patrick MacManus
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288875
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:25 schreef ElizabethR het volgende:
Declan Patrick MacManus
Ow, we gaan vandaag heel erg hard! Sorry
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:26:23 #100
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49288878
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:25 schreef wyccie het volgende:
Ik zag gisteren een foto van 'm, en dacht bij mezelf. "Hee, dat is Declan MacManus, maar wat was z'n artiestennaam ook al weer?"
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:26:38 #101
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49288884
Ja geeft niet, mijn internet doet weer eens traag
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49288901
Oh ja, Declan... MacManus wist ik omdat ik dacht dat het zo'n naam van een clan was... maar z'n voornaam is dus ook van de clan
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49288917
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:27 schreef Cootz het volgende:
Oh ja, Declan... MacManus wist ik omdat ik dacht dat het zo'n naam van een clan was... maar z'n voornaam is dus ook van de clan
Dat is ook een mooi ezelsbruggetje!
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:31:13 #104
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289013
Elvis Costello had ooit een korte affaire met deze supergroupie. Wie?

Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:31:30 #105
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49289019
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:10 schreef Berkery het volgende:
Zo'n oude bakelieten telefoon lijkt me gaaf om te hebben, ik denk alleen niet dat de telecombedrijven er erg blij mee zullen zijn.
Dat zal die bedrijven worst wezen.

Ik heb al jaren een Diavox als huistoestel, een T65 op de slaapkamer, een W65 in de keuken en een bakelieten wandtoestel in de gang. En die werken prima.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
pi_49289066
Ze komt me zo bekend voor.....maar.....niks....
pi_49289096
God hoe heet dat mens... ze heeft er zelfs nog een boek over geschreven
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:34:22 #108
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289116
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:33 schreef Cootz het volgende:
God hoe heet dat mens... ze heeft er zelfs nog een boek over geschreven
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:35:02 #109
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289147
Bebe Buell

Echt een supergroupie
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289171
juist, ook zo'n mooie naam
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:36:35 #111
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289194
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:35 schreef ElizabethR het volgende:
Bebe Buell


Elizabeth +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 2
Wickedangel 2
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:37:43 #112
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289228
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:35 schreef Cootz het volgende:
juist, ook zo'n mooie naam
Juist.... Zou Mick Jagger nou ook gedacht hebben toen ie haar nam: 'Daar heeft David Bowie ook in liggen roeren...'

Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289278
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:37 schreef ElizabethR het volgende:
Juist.... Zou Mick Jagger nou ook gedacht hebben toen ie haar nam: 'Daar heeft David Bowie ook in liggen roeren...'

En Todd Rundgren, Steve Tyler en nog een dozijn meer, lees ik net op Wiki.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:40:01 #114
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289290
Ja, je bent groupie of je bent 't niet
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:40:12 #115
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289292
Welke 'Fool' bedacht de term 'clownpower'??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:40:50 #116
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289313
Jango Edward(s)?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49289323
Het meest bizarre is nog wel dat Liv Tyler d'r dochter is
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:41:54 #118
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289342
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:40 schreef Wickedangel het volgende:
Jango Edward(s)?


you are right again!!!

Wickedangel +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 2
Wickedangel 3
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:42:37 #119
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289367
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:41 schreef Cootz het volgende:
Het meest bizarre is nog wel dat Liv Tyler d'r dochter is
Kun je ook wel zien. Maar wie is de papa???
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289390
haha, dat is ook zo'n mooi verhaal... maar goed, we zijn al een paar vragen verder inmiddels

Het wordt tijd dat ik eens een puntje ga halen weer... Ik post me suf in dit topic, maar zonder resultaat...
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:44:49 #121
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289429
Welke beroemde Amerikaanse componist wordt vandaag 79?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:46:47 #122
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289477
Yeah, the look of love.....

Mr Burt Bacharach!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289489
Philip Glass?
pi_49289502
De amerikaanse Bach... Bacharach dus

[edit] kut, weer te laat.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:47:50 #125
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289510
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:46 schreef ElizabethR het volgende:
Yeah, the look of love.....

Mr Burt Bacharach!
Dit is niet leuk meer

Elizabeth +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 3
Wickedangel 3
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
pi_49289525
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:47 schreef Wickedangel het volgende:

[..]

Dit is niet leuk meer
Agrees.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:48:40 #127
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289528
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:47 schreef Wickedangel het volgende:

[..]

Dit is niet leuk meer
Inderdaad niet, nu heb ik al die zoetsappige Dionne Warwick liedjes in mijn hoofd. te beginnen met 'the way to San Jose.......
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:49:37 #128
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289557
Je moet juist aan Dusty Springfield denken, Elizabeth
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:50:34 #129
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289584
Wie zong het nummer 'That's what friends are for' als eerste??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289620
Rod Stewart?
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:51:53 #131
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289628
Whitney Houston?
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:53:04 #132
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289665
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:51 schreef Cootz het volgende:
Rod Stewart?
Niet leuk meer hoor

Cootz +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 3
Wickedangel 3
Cootz 1

Weet je toevallig ook nog voor welke film??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:53:50 #133
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289685
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:53 schreef ElizabethR het volgende:
Niet leuk meer hoor
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:53:56 #134
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49289688
tvp
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:55:02 #135
131644 Wickedangel
Na mij de zondvloed
pi_49289719
Ik ga pitten, veel plezier
Erst kommt das Fressen und dann kommt die Moral
  zaterdag 12 mei 2007 @ 00:55:28 #136
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289736
Weltrusten Wicky Het was me weer een genoegen!!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289785
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:53 schreef ElizabethR het volgende:
Weet je toevallig ook nog voor welke film??
Nee, sorry... ken het niet direct van de film...

Volgende vraag:
Waar staat deze tempel?

Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:02:30 #138
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:03:26 #139
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289921
Griekenland? Het lijkt me namelijk geen oosterse tempel
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:05:59 #140
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49289978
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 00:57 schreef Cootz het volgende:

[..]

Nee, sorry... ken het niet direct van de film...
Was trouwens 'Night Shift'
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
pi_49289985
Hint: De onderstaande is een andere tempel van The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints



Die andere staat in hun 'hoofdstad'.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:07:54 #142
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290026
Ow, in Amerika dus, hmmmm
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:11:12 #143
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290095
Sorry, ik weet niet waar de Mormonen allemaal rondhangen in Amerika, dus ook niet waar die kerk staat.

Ik ga nog even een wijntje pakken
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:12:21 #144
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:15:02 #145
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290175
Salt lake city
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
pi_49290277


Consigliere +1

Punten deel 754
Yurithemaster 1
wyccie 3
ElizabethR 3
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 1


En ik ga ook maffen nu
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:24:39 #147
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290386
Slaap lekker Cootz
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:27:42 #148
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290443
vraag komt eraan
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:27:58 #149
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290449
if anyone likes one more?
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:28:04 #150
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290451
Nieuwe vraag graag consigliere
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:30:10 #151
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290504
Van welke Engelse band zijn deze singles?

If Everybody Looked The Same (1999)
At The River (1999)
I See You Baby (1999)
Superstylin' (2001)
My Friend (2001)
Purple Haze (2002)
Easy (2003)
But I Feel Good (2003)
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:32:27 #152
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:32:31 #153
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290540
Groove Armada
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:33:30 #154
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290554
Goed zo Yuri
Ik ga even twee honden uitlaten, zo terug
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:35:17 #155
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290581
Yuri +1

Punten deel 754
Yurithemaster 2
wyccie 3
ElizabethR 3
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 1
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:41:36 #156
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49290723
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 01:35 schreef Consigliere het volgende:
Yuri +1
Wat is de grootste uitgever van computerspellen ter wereld
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:42:50 #157
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49290751
Uitgaven? Als in "hoeveelheid geld"?
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:43:48 #158
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290775
uitgever zeker
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:44:51 #159
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:45:40 #160
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290827
Davilex zeker niet ! .. A2 racer, Amsterdoomned
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:46:42 #161
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290850
Nee serieus.. Atari?
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:47:28 #162
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49290864
Sierra? (bestaat dat eigenlijk nog)
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:48:05 #163
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49290885
Electronic Arts ??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:49:32 #164
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:50:01 #165
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49290930
nintendo
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:50:15 #166
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49290935
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 01:48 schreef ElizabethR het volgende:
Electronic Arts ??
ElizabethR+1

Punten deel 754
Yurithemaster 2
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 1
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:53:43 #167
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291020
Populair spel van Electronic arts:

The player starts out having limited resources and a few peasants to control, due to the fact that the player was exiled by the king in the game. After building an empire and increasing resources, the player can challenge Dark Lord Sabellian, who attacks the surrounding area

Welk spel??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:54:21 #168
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291038
warcraft
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 01:56:34 #169
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291096
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 01:54 schreef Consigliere het volgende:
warcraft
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:04:29 #170
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291255
Oke, ik ga slapen, staat ie morgen nog
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:06:13 #171
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:08:09 #172
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291310
Oke, uitgebracht in 1997
Veelgebruikte kreet door de peasants was 'the plague, the plague'
En: 'Ooooh, it's chilly tonight...'
En: 'Come on, cattle'
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:10:50 #173
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:12:20 #174
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291376
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:10 schreef Yurithemaster het volgende:
beast and buhmpkins ofzoiets?


Beasts and Bumpkins

Yuri +1

Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 1
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:17:10 #175
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49291447
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:12 schreef ElizabethR het volgende:
Yuri +1
Jeej

Dacht dat niemand anders het spel kende(heb het hier ergens liggen)

Verder nog iemand aanwezig?
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:17:55 #176
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291464
Ja ik dus
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:18:40 #177
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:19:54 #178
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291497
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:18 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Jij ging naar bed zei je
Omdat er niemand meer reageerde
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:20:36 #179
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49291513
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:19 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Omdat er niemand meer reageerde
Ik ga voor 1 iemand geen nieuwe vraag stellen hoor
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:22:24 #180
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291538
Waarom niet? ALs ik hem niet weet staat ie gewoon morgen nog namelijk.
Moet je sport vragen
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:24:15 #181
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291572
Ik moet pissen stel maar een sportvraag

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:24:49 #182
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291581
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:24 schreef tong80 het volgende:
Ik moet pissen stel maar een sportvraag

eens
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:25:54 #183
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291595
Kijk Yuri, al drie man!!!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:27:30 #184
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291617
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:25 schreef ElizabethR het volgende:
Kijk Yuri, al drie man!!!
Na Yuri Gagarin gingen drie Amerikanen de ruimte in. Wie Yuri ? Waren drie man.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:28:16 #185
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:29:17 #186
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291647


Pissen verfrist je mind Tong!!!
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:31:28 #187
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49291686
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:27 schreef tong80 het volgende:

[..]

Na Yuri Gagarin gingen drie Amerikanen de ruimte in. Wie Yuri ? Waren drie man.

Lance, Louis en neil armstrong natuurlijk
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:32:13 #188
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291700
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:28 schreef Yurithemaster het volgende:
Wie speelde er in de eerste UEFA Cup Seizoen *1971/1972)
FC den Haag en PSV ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:35:10 #189
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291746
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:32 schreef tong80 het volgende:

[..]

FC den Haag en PSV ?

FC Utrecht en PSV
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:35:27 #190
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49291752
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:32 schreef tong80 het volgende:

[..]

FC den Haag en PSV ?

Tong+1

Wou eigenlijk horen wie er in de finale speelden maar aangezien ik dat was vergeten erbij te zetten is dit antwoord is ook goed


Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 1
Tong80 1
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:35:44 #191
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291759
Volgens mij heb ik het goed hoor

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:36:27 #192
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291770
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:35 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij heb ik het goed hoor

jij lopende voetbal encyclopdie
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:36:35 #193
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291771
Wie is topscorer allertijden in europa namens Feijenoord ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:39:06 #194
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291823
Dennis Bergkamp
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:39:34 #195
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291827
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:39 schreef ElizabethR het volgende:
Dennis Bergkamp
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:39:47 #196
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291830
Die heeft nooit de kans gehad bij de Rotterdammers te spelen.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:39:57 #197
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291834
Houtman?
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:39:57 #198
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:40:08 #199
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291841
Ik speelde een beetje in op FC den Haag.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:41:52 #200
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291869
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:39 schreef tong80 het volgende:
Die heeft nooit de kans gehad bij de Rotterdammers te spelen.

Weet ik veel:? Ik ben al blij dat ik een topscorer ken
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:42:35 #201
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291882
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:41 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Weet ik veel:? Ik ben al blij dat ik een topscorer ken
Hij is dit jaar gedegradeert

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:43:03 #202
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291890
Kuit??
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:43:20 #203
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291893
Schoenmakers
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:44:42 #204
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291913
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:43 schreef Consigliere het volgende:
Schoenmakers
Idd zonder S



Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:45:20 #205
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291924
Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 6

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:46:15 #206
166273 Consigliere
Welke kleur traktor hedde gij?
pi_49291944
gaat slapen dus.. passt de vraag door
Il Capo di Tutti Capi
Fok!'s Raadheer
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:47:11 #207
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49291958
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:45 schreef tong80 het volgende:
Punten deel 754

Tong80 6

Yeah right


Tong80 1
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:47:51 #208
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291967
Wie is mister ADO/FC den Haag ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:48:08 #209
7889 tong80
Spleenheup
pi_49291974
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:47 schreef ElizabethR het volgende:

[..]

Yeah right


Tong80 1


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:51:42 #210
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:52:34 #211
7889 tong80
Spleenheup
pi_49292028
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 02:51 schreef Yurithemaster het volgende:

[..]

Waarom tong
Is een eitje hoor

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 02:54:10 #212
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49292047
Afijn, dit voetbalgeweld kan ik niet aan

Toedels
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 02:55:52 #213
7889 tong80
Spleenheup
pi_49292072
Sorry ER Het gaat om een vroeg gestorven Den Haag Feijenoord speler.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 zaterdag 12 mei 2007 @ 03:04:08 #214
7889 tong80
Spleenheup
pi_49292166
A..... M.....

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 07:56:22 #215
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49293513
moge...ben nog zooo moe...
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49293659
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 03:04 schreef tong80 het volgende:
A..... M.....

Aad Mansveld
Hier zet ik niets neer!
pi_49293662
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 07:56 schreef ChopperMick het volgende:
moge...ben nog zooo moe...
Hier zet ik niets neer!
  zaterdag 12 mei 2007 @ 10:59:56 #218
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49295053
nieuwe vraag dan maar?

wat waren voorheen de merknamen van wat nu "M&M's" en "Twix" zijn?
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49295094
M&M weet ik niet. Twix was Raiders
Vrienden: zij die je verleden kennen, in je toekomst geloven en je vandaag accepteren zoals je bent
  zaterdag 12 mei 2007 @ 11:07:36 #220
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49295183
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 11:03 schreef dartfanaat het volgende:
M&M weet ik niet. Twix was Raiders
Raiders is goed
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 11:08:34 #221
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49295204
M&M's waren ...... en als ik het me goed herinner waren er alleen bruine.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49295611
Smarties?

Môgge trouwens
pi_49296248
mars?
Hier zet ik niets neer!
pi_49296492
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 03:04 schreef tong80 het volgende:
A..... M.....

Aad Mansveld?
pi_49296520
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 12:15 schreef Neleos het volgende:

[..]

Aad Mansveld?
Oh, dat was al gezegd.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:17:46 #226
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49296569
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 11:08 schreef ChopperMick het volgende:
M&M's waren ...... en als ik het me goed herinner waren er alleen bruine.
M&M's waren Treets (met pinda) en Bonito's (choco met laagje suiker)
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:27:05 #227
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49296839
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 12:17 schreef Daffodil31LE het volgende:

[..]

M&M's waren Treets (met pinda) en Bonito's (choco met laagje suiker)
en die is helemaal goed!

Daffodil3LE +1
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:29:48 #228
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49296910
Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:36:41 #229
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49297101


Wie is dit en wie is verantwoordelijk voor zijn stem?
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
pi_49297134
Hier zet ik niets neer!
pi_49297213
Versie 7 beta van Robin uit Bassie en Adriaan
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:40:38 #232
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49297214
Mmm, Battlestar Gallactica. Da's lang geleden.
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:44:32 #233
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49297312
Nee, niet Robin. En ook niet uit Battlestar Galactica.

Er staan overigens twee robots op die foto. Dat ronde ding op z'n borst is ook een robot, maar die zoek ik niet.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:55:12 #234
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49297539
tweekie uit BUck Rogers natuurlijk. bidi-bidi-bidi, watch out Buck!
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:55:34 #235
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49297546
wie zijn stem doet????
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 12:57:36 #236
46794 Berkery
Fat bastard
pi_49297590
Oja Buck Rogers. Net zolang geleden
No Dukes of Hazzard in the classroom
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:01:15 #237
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49297691
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 12:55 schreef ChopperMick het volgende:
wie zijn stem doet????
Ja. Wie doet Twiki's (want dat had je al goed) stem? Buiten deze stem deed deze persoon enkel getekende figuren.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:12:22 #238
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49297912
Over vijf minuten geen antwood = punt voor Mick-zonder-kop.
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:12:23 #239
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49297914
wordt eer een oh ja verhaal... Zal de man wel zijn die al die Looney Tunes figuurtjes deed, heb een keer wat over gezien op tv. Briljante vent die gewoon in z'n eentje hele gesprekken kon doen met verschillende figuren. Maar z'n naam, dat wordt die oh ja....
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:16:33 #240
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49297995
die, ja
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:25:47 #241
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49298186
Mel Blanc. Rings a bell?

ChopperMick

Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
ChopperMick 1
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:31:08 #242
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49298306
ring ring, jawel hoor....OH JA!

Wie legde de eerste verkeersdrempel aan in Nederland?
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49298403
Maij-Weggen? Of is dat eerder?
pi_49298407
Minister drs N. Smit-Kroes van verkeer en waterstaat?
Soaves ne vent, smurges absent.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:35:51 #245
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49298418
eerder en geen minister
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49298421
Hanja Maij-Weggen?
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49298447
beatrix?
Hier zet ik niets neer!
pi_49298456
Koningin Wilhelmina
Soaves ne vent, smurges absent.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:39:52 #249
14142 Daffodil31LE
Pienter Pookje
pi_49298514
Een anoniem gebleven wegenwerker?
Haha, U schakelt nog. Test een DAF !
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:43:48 #250
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49298596
Bea en Wilhelmina zitten in de buurt, in dit geval gaat het om een mannelijk lid van deze beruchte familie.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49298604
Claus?
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:45:31 #252
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49298627
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 13:44 schreef ChrisJX het volgende:
Claus?
ChrisJX +1

De eerste verkeersdrempel in Nederland is aangelegd door Prins Claus.
Claus was het begin jaren zeventig zo zat dat Prins Bernhard met een rotvaart over de oprijlaan van paleis Soestdijk racete, dat hij persoonlijk met straatklinkers op de oprijlaan een hindernis aanbracht die ervoor moest zorgen dat Bernhard zijn snelheid matigde.

Go Claus!
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49298636
Prins Bernhard
Soaves ne vent, smurges absent.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 13:46:09 #254
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49298646
Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
ChopperMick 1
ChrisJX 1
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49300609
Ik ben er weer Was ff boodschappen doen, sorry.
pi_49300657
She likes me for me
Not because I look like Tyson Beckford
With the charm of Robert Redford
Oozing out my ears
But what she sees
Are my faults and indecisions
My insecure conditions
And the tears upon the pillow that I shed


Welk lied van wie?
pi_49301335
Ben er weer ff vandoor, laat hem maar open staan
pi_49301604
Het nummer heet Hey Leonardo... maar van wie?? Kan er ff nog niet opkomen.
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49302101
Blessed Union of Souls - Hey Leonardo
Soaves ne vent, smurges absent.
pi_49302239
Opent winamp.. ja die! ChrisJX mag zelf de puntjes uitdelen, maar als jij nou alvast een nieuwe vraag stelt, geertp...
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49302300
hehe, zal es even nadenken.
Soaves ne vent, smurges absent.
pi_49302313
weet je wat, stel jij maar een vraag, want ik moet gaan. kan dus de punten niet meer uitdelen.
Soaves ne vent, smurges absent.
pi_49302407
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 16:14 schreef geertp het volgende:
Blessed Union of Souls - Hey Leonardo
geertp +1

Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
ChopperMick 1
ChrisJX 1
geertp 1
pi_49302576
Dan stel ik maar een vraag... dacht mocht van geertp So now for something completely different...

Als je de snelweg A1 (Amsterdam - Oldenzaal/Duitse Grens) volledig afrijdt kom je 8 knooppunten tegen. Namen van knooppunten en nummers van kruisende snelwegen graag.

Bij nader inzien, 5 van de 8 vind ik ook wel genoeg
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49302964
Pfft, ik ga wel met de trein
  zaterdag 12 mei 2007 @ 16:46:58 #266
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303037
A27,A28,A50 en A35 in elk geval maar namen????? Succes! Ik ben weg.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 16:48:38 #267
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303080
Oh ja de A6 natuurlijk en aan het begin de A9 en de A2 nog.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 16:49:47 #268
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303113
Kom dus maar tot 7 maar ik zal er wel één vergeten zijn aan het eind want daar kom ik nooit.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49303193
De A2 is fout, en met de A35 zijn er twee knooppunten. Wie komt er met namen?
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 16:53:22 #270
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303223
krijg dit niet uit mijn hoofd, zeer onhebbelijk! Diemen, Eemnes en Hoevelaken (links af!) en dan houdt het echt op qua namen! (maar ik blijf nu wel even hangen voor het juiste antwoord)
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 16:54:19 #271
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303251
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 16:52 schreef Cootz het volgende:
De A2 is fout, en met de A35 zijn er twee knooppunten. Wie komt er met namen?
dan is de A2 de A10
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 16:55:07 #272
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303272
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 16:54 schreef ChopperMick het volgende:

[..]

dan is de A2 de A10
weet ik ook de naam van, volgens mij is dat Watergraafsmeer.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49303417
Dan ben je er bijna:
A10 - Watergraafsmeer
A9 - Diemen
A6 - ??
A27 - Eemnes
A28 - Hoevelaken
A50 - ??
A35 - ??
A35 - ??

Nog 1 naam...
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:02:57 #274
152047 Yurithemaster
Winter is coming
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:05:30 #275
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303560
A6-Muiden???
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:10:09 #276
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_49303703
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 17:00 schreef Cootz het volgende:
Dan ben je er bijna:
A10 - Watergraafsmeer
A9 - Diemen
A6 - ??
A27 - Eemnes
A28 - Hoevelaken
A50 - ??
A35 - ??
A35 - ??

Nog 1 naam...
A6 - Almere
A50 - Barneveld
A35 - Hengelo
A35 - Enschede

pi_49303725
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 17:05 schreef ChopperMick het volgende:
A6-Muiden???
Muiderberg, maar vooruit, je krijgt het puntje. dan kan ik nu ook ff wat anders gaan doen zonder het spelverloop te verpesten...

Je kon ook nog Beekbergen (A50), Azelo (A35) en Buren (A35) noemen trouwens.

ChopperMick +1

Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
ChopperMick 2
ChrisJX 1
geertp 1
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:14:28 #278
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49303826
Laatste 3 zeiden me niets...

Naar welk beroemd gezicht is ET gemodelleerd?
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:19:28 #279
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:20:35 #280
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49304030
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 17:19 schreef MadMaster het volgende:
Michael Jackson
dat is precies anders om, die heeft zijn kop naar ET gemodelleerd...
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:21:05 #281
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_49304047
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 17:20 schreef ChopperMick het volgende:

[..]

dat is precies anders om, die heeft zijn kop naar ET gemodelleerd...
Kip-Ei discussie...
pi_49304145
Ik heb wel eens gehoord dat die naar de gelijkenis van Albert Einstein gemaakt is, maar misschien is dat een urban myth..
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:25:31 #283
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49304207
Vonhinten +1

Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
ChopperMick 2
ChrisJX 1
geertp 1
Vonhinten 1

De film ET van regisseur Steven Spielberg is een van de grootste successen uit de filmgeschiedenis. ET werd door Spielberg zelf ontworpen door de ogen en het voorhoofd van Albert Einstein over het voorhoofd van een baby te plakken.

Voor het (toentertijd immense) bedrag van twee miljoen dollar (bijna een kwart van het gehele budget van de film) blies de Italiaanse ontwerper Carlo Rambaldi, eerder verantwoordelijk voor de alien in Ridley Scotts gelijknamige thriller uit 1979, het buitenaardse creatuur vervolgens leven in.

Volgens broojeaap.nl helemaal waar
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49304235
Rofl! Vraag onderweg...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:27:51 #285
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_49304272
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 17:25 schreef ChopperMick het volgende:

Volgens broojeaap.nl helemaal waar
Volgens mijn bron (http://space.cweb.nl/article.html?id=814) niet:

10-04-2007: E.T. in de Space expo in Noordwijk

Afgelopen donderdag waren wij bij de opening van de tentoonstelling door de ‘vader’ van het kleine verdwaalde ruimtewezentje, bekent van de Steven Spielberg film E.T uit 1982. Carlo Rambaldi creëerde in 1982 het buitenaards wezen voor de kaskraker E.T. the Extra-Terrestrial en het mechaniek voor de hoofden in de film Alien.
...
Hierna maakte Carlo Rambaldi een tekening van E.T. the Extra-Terrestrial en vertelde daarbij dat het gezicht van E.T. is gebaseerd op het gezicht van een hond.
pi_49304279
Omdat ik zo ga koken, een kookvraagje!

_______, in the Western sense, is a Japanese cooking sauce for fish or meat. The meat is cut or sliced, then broiled or grilled in a sweet soy sauce marinade.

Welke Japanse saus zoek ik?
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:28:56 #287
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_49304378
Dat is Indonesisch..
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:32:15 #289
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49304432
MadMaster zin om een vraag te stellen? Denk dat ik het antwoord weet maar moet weg.
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:32:46 #290
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:33:08 #291
116541 ChopperMick
houdt z'n hoofd er bij
pi_49304464
probleem opgelost! Doei
NEKSCHOT!
Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
pi_49304516
Teriyaki

MM +1

Punten deel 754
Yurithemaster 3
wyccie 3
ElizabethR 4
Wickedangel 3
Cootz 1
Consigliere 2
Tong80 1
Daffodil3LE 1
ChopperMick 2
ChrisJX 1
geertp 1
VonHinten 1
MadMaster 1
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:42:20 #293
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:55:20 #294
152047 Yurithemaster
Winter is coming
pi_49305221
Bier?
Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
pi_49305245
gokje op koffie
Single ply roofing, pay less, worthless.
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:57:52 #297
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  zaterdag 12 mei 2007 @ 17:59:23 #298
6644 ElizabethR
Bangers & Mash
pi_49305309
Brandnetelsoep of spinazie, of als remedie tegen reuma wordt een aftreksel gemaakt. Verder wordt het ook in shampoo ebruikt als glansmiddel
Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
  zaterdag 12 mei 2007 @ 18:03:20 #299
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_49305403
quote:
Op zaterdag 12 mei 2007 17:59 schreef ElizabethR het volgende:
Brandnetelsoep of spinazie, of als remedie tegen reuma wordt een aftreksel gemaakt. Verder wordt het ook in shampoo ebruikt als glansmiddel
Precies, maar dan anders...
pi_49305430
Aloë Vera
  zaterdag 12 mei 2007 @ 18:05:16 #301
81329 MadMaster
Schots en scheef...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')