Zwaar kut. Ben zwaar overprikkeld en kan de prikkels niet reguleren. Tot overmaat van ramp ook nog eens iets met het UWV waar ik tegenop zie. Ga zo maar weer eens een "happypil" nemenquote:Op maandag 19 november 2007 02:10 schreef NiteSpeed het volgende:
En hoe doen de autistjes het ondertussen? Ik snap dat communicatie een heibel vlak is, maar 123 dagen geen één berichtje in dit topic is wel erg triest.
In ieder geval, ik ben eindelijk begonnen met HBO na jaren een kutschoolcarriere meegemaakt te hebben, en binnenkort ga ik het keuzevak Zwemmen met Autisten doen. Blijkbaar moet ik dan autistische kindjes gaan helpen met zwemmen of met recreatie. Lijkt me wel leuk voor mijn eigen ontwikkeling, om met die kinderen te gaan werken.
Die link doet het niet, is één of andere hosting provider.quote:Op maandag 19 november 2007 10:42 schreef Troel het volgende:
Nou, ik heb sinds kort een schat van een begeleidster gevonden die echt goed naar me luistert en waarmee ik samen ga kijken hoe we de dingen waar ik tegenaan loop kan voorkomen, kan verbeteren, noem maar op.
Mijn contract is niet verlengd en door omstandigheden zit ik nu al tijden in de ziektewet thuis, dat maakt het er neit echt beter op, want dat scheelt ook weer in sociale contacten, maar gelukkig heb ik een lief stel vriendinnen die regelmatig wat van zich laten horen, langskomen en dergelijke
Wellicht dat meer mensen er wat aan hebben: www.zap-online.nl
Als dat goed voor jou is, danquote:Op zondag 16 december 2007 11:43 schreef NaaiHard-DieHard het volgende:
Gestopt met medicijnen deze week![]()
![]()
,
weg met : Ritalin, Concerta en Zyprexia en melatonine !
Gelukkig niet.quote:Op donderdag 27 december 2007 10:27 schreef Oxymoron het volgende:
Zijn er, hier mensen, bezweken onder de kerststress?
Groetjes
Oxy
Natuurlijk is het een stuk drukker. Verplicht leuk doen met familie.quote:Op donderdag 27 december 2007 10:27 schreef Oxymoron het volgende:
Zijn er, hier mensen, bezweken onder de kerststress?
Groetjes
Oxy
Dat 2e punt ben ik toch echt niet met je eens man, je moet er nu hij er nog is alle dagen van 'genieten'. Dat je er nu al mee bezig bent nu hij kerngezond is vind ik persoonlijk zelfs een beetje schofterig tegen over je vaderquote:Op maandag 3 maart 2008 21:01 schreef Blind_Guardian het volgende:
Ik heb op zich wel iets wat ik van mezelf weet, en waar anderen zich wellicht in herkennen. Ingrijpende gebeurtenissen bereid ik het liefst zo lang mogelijk van tevoren voor. Twee typische voorbeelden:Ik ga deze zomer samenwonen, iig. volgens planning . Daar ben ik me psychisch dus als sinds november op aan het voorbereiden want het is zo ingrijpend om ineens niet meer mijn eigen huisje voor mezelf te hebben dat ik niet op het laatste moment in de stress wil schieten.
Mijn vader is in de 70, en hoewel hij nog kerngezond is bedenk ik me wel dat het vroeg of laat toch over is voor hem. Het klinkt misschien compleet gestoord, maar het idee dat hij er op een dag niet meer is vind ik zo vervelend dat ik me er nu alvast emotioneel tegen wapen zodat ik het tegen die tijd (hopelijk nog jaren) minder verschrikkelijk vind
Jawel, heb me in augustus aangemeld voor de testen.quote:Op maandag 3 maart 2008 20:35 schreef Oxymoron het volgende:
Hebben jullie niks meer over, autisme te vertellen?
Wat wil je horen over Asperger?quote:Op maandag 3 maart 2008 20:35 schreef Oxymoron het volgende:
Hebben jullie niks meer over, autisme te vertellen?
Ik heb wel meer opvattingen die anderen "een beetje schofterig" zouden vinden, zoals dat ik zonder scrupules zou zeggen dat de wereld beter af zou zijn als de helft van de bevolking even het loodje zou willen leggenquote:Op maandag 3 maart 2008 21:18 schreef NaaiHard-DieHard het volgende:
[..]
Dat 2e punt ben ik toch echt niet met je eens man, je moet er nu hij er nog is alle dagen van 'genieten'. Dat je er nu al mee bezig bent nu hij kerngezond is vind ik persoonlijk zelfs een beetje schofterig tegen over je vader.
mijn mening
quote:Op dinsdag 4 maart 2008 07:53 schreef Blind_Guardian het volgende:
[..]
Ik heb wel meer opvattingen die anderen "een beetje schofterig" zouden vinden, zoals dat ik zonder scrupules zou zeggen dat de wereld beter af zou zijn als de helft van de bevolking even het loodje zou willen leggen.
Maar om je opmerking netjes te beantwoorden: ik ben er niet openlijk mee bezig, net als dat ik het niet overal waar ik ben over samenwonen heb. Het is meer dat ik me alleen voor mezelf emotioneel wapen tegen een mogelijk overlijden omdat ik weet dat ik daar veel heftiger op zou kunnen reageren dan van een normaal mens te verwachten is.
Misschien is in stilte jezelf voorbereiden op een overlijden, wat hopelijk nog jaren ver weg is, schofterig. Maar een hysterische B_G bij een begrafenis lijkt me ook niet helemaal ideaal
Nee joh, ik gedraag me niet anders naar mensen als ik weet dat ze een dagje uder worden. In tegendeel: de band met mijn vader is alleen maar beter geworden sinds ik 6 jaar terug op mezelf ging wonen. Het is gewoon dat ik bang ben dat 'ie er op een dag niet meer is, en die angst probeer te beperken. Geen mens heeft er dus last vanquote:Op dinsdag 4 maart 2008 11:05 schreef NaaiHard-DieHard het volgende:
[..]
Zolang jij je pa niet als 'dood' behandelt ook al staat hij naast je![]()
Neh maar, iedereen doet dat natuurlijk op z'n eigen manier, maar verklaar hem niet te vroeg dood.
Ik ken het hoor en mijn ouders zijn nog niet eens 50quote:Op dinsdag 4 maart 2008 11:46 schreef Blind_Guardian het volgende:
[..]
Nee joh, ik gedraag me niet anders naar mensen als ik weet dat ze een dagje uder worden. In tegendeel: de band met mijn vader is alleen maar beter geworden sinds ik 6 jaar terug op mezelf ging wonen. Het is gewoon dat ik bang ben dat 'ie er op een dag niet meer is, en die angst probeer te beperken. Geen mens heeft er dus last van.
Kan ik me voorstellen. Mijn wens ik ook dat ik vader wordt voordat mijn vader overlijdt. Aangezien dat eerste nog wel wat jaartjes gaat duren...quote:Op dinsdag 4 maart 2008 11:56 schreef Troel het volgende:
Ik ken het hoor en mijn ouders zijn nog niet eens 50Wellicht ben ik er daardoor minder mee bezig, maar juist nu de band tussen mijn ouders en mij nu zo goed is en zeker nu die kleine hier (ik wilde rondloopt typen, maar hij ligt alleen maar
is, zou ik het echt verschrikkelijk vinden als mijn ouders wat overkomt.
Verlegenheid hoeft op zichzelf niets met autisme te maken te hebben hoor, is bij mijn weten niet eens 1 van de vele symptomen.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 13:56 schreef F04 het volgende:
Ik heb even een vraagje aan de pubers met Autisme, en ex pubers met autisme. Nu heb ik een klein vermoeden dat ik misschien autisme heb ofzo, vanwege mijn verlegenheid.
Ik was 21quote:Zelf ben ik al 18, en heb nog nooit het een en ander gedaan met een meisje, en ik kan mezelf wel het een beetje herkennen aan de symptomen van autisme. Maar, hoe oud was je toen jij je eerste vriendin kreeg (voor de mannen) ?
Bijna 25, en was met een prostituee. Het verschil tussen die twee leeftijden komt bij mij door mijn ex die vroeger misbruikt is. Lang verhaal verder en ga ik niet weer herhalen ('t is immers mijn exquote:Op welke leeftijd had je voor het eerst geslachtsgemeenschap als autist zijnde?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |