EINDELIJK!!
Deze spannende thriller
“De Vijfde Colonne” waarschuwt tegen extremisme.
Een nieuw, zeer spannend, boek van de Nederlandse auteur
W.G. Van Dorian waarschuwt al voor een eventuele toekomstige escalatie van extremisme (politiek of religieus). Het is geschreven als een spannende Hollywood film, een echte fictie thriller! In het verhaal worden er geen doekjes om gewonden: wat gebeurt in het toekomstige Europa en Amerika is verschrikkelijk. Het dagelijks leven in een, door Radicalen bezet, Europa beschrijft tot in detail de verschrikkingen van discriminatie van Europeanen door radicalen, religieus extremisme en eventuele nucleaire gevolgen ervan…gezien door de ogen van een Amerikaanse journalist en een Nederlandse advocaat.
Zelfs voor iemand die niet van lezen houdt is deze fictie thriller een aanrader. “Je blijft lezen” is één van de reacties geweest van Amerikaanse, Duitse en Canadese lezers die de Engelstalige versie (The Invisible Invasion) reeds hadden gelezen. Ik vind het inderdaad een “eng” boek met een intimiderende sfeer, maar zonder valse politieke correctheid.
W.G. Van Dorian zelf is, na de moorden op Theo van Gogh en Pim Fortuyn, naar Zuid Amerika geëmigreerd uit angst dat hij in Nederland zijn mening niet meer vrij kan uiten zonder gevaar voor eigen leven.
![]()
Dat zegt al wat over het controversiële boek dat te verkrijgen is bij .
Ik raad iedereen aan eens naar dit boek te kijken. Het komt uit in JUNI in Nederland en Belgie. Het zou me niets verbazen als dit een best-seller wordt. Als je meer over het boek wilt lezen:
[ Bericht 4% gewijzigd door Sjeen op 10-05-2007 23:46:35 (beetje gewijzigd enzo...) ]