Als hij zo zou spelen als hij bij AZ deed, dan je er een hele goeie aan. Maarja, dat doet hij dus niet.quote:
Laat hem maar lekker voor een bak geld naar Arsenal gaan.quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:06 schreef BobbyHill het volgende:
Wanneer zou het moment komen dat Ajax meer gaat verwachten van Ryan Babel, dan dat hij het onbevangen experimenterende talent loopt uit te hangen? Het is allemaal leuk en aardig, maar er komt verdomde weinig uit bij die jongen. Het is echt schrijnend om te zien dat hij nog steeds niet normaal een bal kan aannemen. Hij heeft geniale momenten, maar dat is niet voldoende voor een aanvaller op dit niveau. Ik zou hem nog een jaartje geven, want het is duidelijk dat het er wel in zit. Maar je kan niet bezig blijven.
Je kan er ook donder op zeggen dat hij anders bij Arsenal gigantisch gaat opbloeien
Idem.quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:10 schreef golfer het volgende:
[..]
Laat hem maar lekker voor een bak geld naar Arsenal gaan.
Ik heb het wel gehad met hem bij Ajax.
Ja en?quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:53 schreef Jajong het volgende:
Ryan Babel is 19.
Geregeld wel goed te horen. Jammer dat SCH het jalalalalalaaaaaaaa over moest nemen...quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:42 schreef Silenus het volgende:
Nu pas thuis![]()
Kut brand in de trein in fucking Borne waardoor ik een uur op Amersfoort moest wachten![]()
Kut Ajax![]()
De Mul, slappe drol![]()
380 man in het vak, dan vond ik het voor de competitie toch een stuk gezelliger.
Voornamelijk de tweede helft vond ik SCH erg slecht. Die commentator van Tele2 kwam voortdurend klaar op Alves, maar die heb ik buitenom die vrije trap niet gezien...quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:15 schreef patrickt37 het volgende:
Precies zoals ik voorspeld had. Ajax speelde gewoon zonder enige beleving. En met die 1-0 komen ze goed weg.
Moet wel erbij zeggen, dat Heereveen gewoon een leuk team is om naar te kijken.
Pas jij effe opquote:Op donderdag 10 mei 2007 01:42 schreef Silenus het volgende:
Nu pas thuis![]()
Kut brand in de trein in fucking Borne waardoor ik een uur op Amersfoort moest wachten![]()
Kut Ajax![]()
De Mul, slappe drol![]()
380 man in het vak, dan vond ik het voor de competitie toch een stuk gezelliger.
Vond ik ook ergelijk, Alves met die blessure steeds in beeldquote:Op donderdag 10 mei 2007 03:02 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Voornamelijk de tweede helft vond ik SCH erg slecht. Die commentator van Tele2 kwam voortdurend klaar op Alves, maar die heb ik buitenom die vrije trap niet gezien...
Viel tegen inderdaad. Maar ach, was nog best gezelligquote:Op donderdag 10 mei 2007 01:08 schreef Sethje het volgende:
lekker bier in de stad maja opkomst was wat laag..ajax was slechttt
Met bier is het altijd beterquote:Op donderdag 10 mei 2007 08:08 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Viel tegen inderdaad. Maar ach, was nog best gezellig
Dat hadden 0 man moeten zijn.quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:42 schreef Silenus het volgende:
380 man in het vak, dan vond ik het voor de competitie toch een stuk gezelliger.
Ze zijn er nou eenmaal..... En dat lijkt niet te gaan veranderen... Dan maar proberen de CL te halen...quote:Op donderdag 10 mei 2007 08:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dat hadden 0 man moeten zijn.
Fuck the play offs!
is wel een vette song ja.quote:Op donderdag 10 mei 2007 03:01 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Geregeld wel goed te horen. Jammer dat SCH het jalalalalalaaaaaaaa over moest nemen...
Tuurlijk de CL halen, maar ik had liever gehad dat niemand ging.quote:Op donderdag 10 mei 2007 08:25 schreef Cordoba32 het volgende:
[..]
Ze zijn er nou eenmaal..... En dat lijkt niet te gaan veranderen... Dan maar proberen de CL te halen...
tuurlijk jullie hebben het uitgevonden.quote:Op donderdag 10 mei 2007 08:40 schreef Gelderland het volgende:
doen meer clubs dat tegenwoordig? ons 'jalalalalala lied' overnemen.. lekker triest... bij RKC hoorde ik het ook al volgens mij, en nu bij Heerenveen weer
Dat is niet ons lied.quote:Op donderdag 10 mei 2007 08:40 schreef Gelderland het volgende:
doen meer clubs dat tegenwoordig? ons 'jalalalalala lied' overnemen.. lekker triest... bij RKC hoorde ik het ook al volgens mij, en nu bij Heerenveen weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |