Nog maar heel even en dan is ze alweer 1!quote:Op zondag 13 mei 2007 21:43 schreef Tazz het volgende:
Topic weer eens aangeklikt... Wel "stoer" om Mahre zo bovenaan de lijst zien staan.
Bedoel je tot de voeding van 23.00 uur? Want dan heb ik een boos meisje denk ikquote:Op maandag 14 mei 2007 11:15 schreef minoes_ het volgende:
Owlet,misschien proberen om haar op te laten tot de laatste fles?En toch proberen dat eigen kamertje,begin er dan overdag mee.Bij Quinten lukte het in 1 dag,eerst overdag en meteen de nacht erna in zijn eigen kamertje.Ik heb nun wel de babyfoon op de slaapkamer,omdat ik hem wel meteen wil horen en dat gaat best.Wel moet ik soms heen en weer in de nacht om de speen er een paar keer in te doen,maar dan knort ie weer lekker verder.Van de week een keer om half 3 en een keer om 4 uur 's nachtsDus je ziet,meteen doorknorren lukt hier ook niet helemaal.Vannacht kwam ie trouwens om 6 uur pas voor de eerste keer en na de speen erin ging ie door tot 7:15u.
Succes met proberen,ik vond het de eerste nacht wel erg hoor,net of ik Quinten wegdeed,omdat ik last van m hadMaar ik heb t idee,dat ie rustiger slaapt ook zo,hij word nu niet wakker als wij draaien of hoesten,dat was wel lastig.
Groetjes,Minoes![]()
Lief van je om te zeggen! Doet me goed!quote:Op maandag 14 mei 2007 13:23 schreef snoopy het volgende:
LadyS, ik vind het hartstikke goed van je dat je al zo bezig bent met oplossingen voor Iris![]()
Je zag er zo tegenop en nu ga je er zo positief mee om. Super![]()
De orthopeed had het over 6 maandenquote:Op maandag 14 mei 2007 13:29 schreef Slaapmeisje het volgende:
LadyS wat verbazingwekkend dat Iris zo snel al gewend is zegHoe lang heeft ze die beugel nou ongeveer nodig?
En al die doordrenkte T-shirtjesquote:Op maandag 14 mei 2007 13:28 schreef Slaapmeisje het volgende:
Jaaaa bellen blazen is zo lief en er dan ook nog bij praten aaaaabooeeee en huwehuwe en lachen tegelijk omdat hij zichzelf zo grappig vind
Ronja dus ook al zo grootquote:Op maandag 14 mei 2007 13:43 schreef owlet het volgende:
Wat knap van Iris én haar moeder!
We zijn weer terug van het consultatiebureau. 9520 gram bij 75 centimeter, ze groeit gestaag op haar eigen lijntje door. Ik geloof dat ik eindelijk duidelijk heb kunnen maken dat ik de mening van de verpleegkundige over (borst)voeding absoluut waardeer en mee neem maar dat ik mijn eigen plan trek. God wat een gedoe geeft dat elke keer. We hebben het wel positief af kunnen sluiten gelukkig.
Over drie weken de eerste prikken!
quote:Op maandag 14 mei 2007 14:21 schreef Jelief het volgende:
Ronja is op een paar grammen na net zo zwaar als Emma ! Emma is dus een lichtgewicht
och, lieverd zo had ik het echt niet bedoeld, het was meer mijn verbazing dat Emma dus zo licht is! Ik maak mij andersom dus druk of Emma wel genoeg eet en of ze wel genoeg reserves heeft.quote:Op maandag 14 mei 2007 15:03 schreef owlet het volgende:
[..]
![]()
Ik schrok er ook best wel van, eigenlijk. Hoewel ze nog lang niet boven in de curve zit en ook keurig netjes de lengte en het gewicht in verhouding heeft.
Blijkbaar zit de angst om dik te worden (of blijven![]()
) er bij mij nog best wel diep in, hoewel ik dacht dat ik de problemen die het gaf in mijn schooltijd wel verwerkt had.
Nou kan ik het prima naast me neer leggen en Ronja eet gezond, maar ik merk dat het onderbewust toch soms wel mee speelt en daar wil ik mee oppassen. Moeilijk, soms.
nee joh, ik doelde niet op jouw post. Die was gewoon grappig en verbazingwekkend door het verschil in kindjesquote:Op dinsdag 15 mei 2007 09:33 schreef Jelief het volgende:
[..]
och, lieverd zo had ik het echt niet bedoeld, het was meer mijn verbazing dat Emma dus zo licht is! Ik maak mij andersom dus druk of Emma wel genoeg eet en of ze wel genoeg reserves heeft.
Emma zit echt onder de onderste lijn. Ik begrijp je ook, ik vraagmij soms af ofik niet te spastisch doe met eten Emma zodat je maar niet dik wordt maar als ik dan weer nuchter kijk naar hoe we het doen gaat het prima.![]()
En bedankt!quote:Op dinsdag 15 mei 2007 09:46 schreef PM-girl het volgende:
Moonah, in die bellen-foto zie ik sprekend Thies zijn mama!!
Op zich wel, maar toen ik daar zat werd er meteen even voor me gerelativeerd. Ik had de KA van dienst als arts en die kreeg een telefoontje binnen dat er 's middags een meisje van 2,5 gebracht zou worden voor een MRI-scan ivm een hersentumor. Nou, dat is toch verschrikkelijk.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:17 schreef sjak het volgende:
Arme Maud, zoveel tegelijk, het is gewoon oneerlijk!
Dat is ook waar ik bang voor ben. Zeker omdat ik een atsma-achtergrond en het ook in de familie heb. Gelukkig mijn man niet, maar goed. Bij mij is wel sterk in de familie aanwezig. En dat zet je toch aan het denken.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:32 schreef owlet het volgende:
Ach Chaca, wat veel tegelijk. Ik vind het ook allemaal (spugen, darmen en luchtwegen) erg allergie-gerelateerd klinken dus hopelijk verminderd het ook allemaal een beetje als er duidelijk is wat jullie eventueel weg zouden kunnen houden in haar voeding.
Sterkte
Vanzelf over gaan zou ik niet op rekenen. Het is een schimmelinfectie dus ookal zie je geen symptomen dan blijft het nog wel sluimeren. Als je er vroeg bij bent is het vaak veel sneller en beter te behandelen dan wanneer je wacht dus een bezoekje aan de huisarts is zeker geen overbodige luxe.quote:Op woensdag 16 mei 2007 13:11 schreef XXXKarinXXX het volgende:
hmm net ff gegoogled, t kan weleens spruw zijn wat Meike heeft.
Maar de behandeling ervan verschilt, de ene site zegt dat het vanzelf over gaat, andere sites menen dat je ermee naar de HA moet gaan....
Ja, ik vraag me wel eens af hoe anderen dan doen..Dean kan moeilijk alleen spelen zeg maar, ik probeer de speeltjes in de box vaak te wisselen zodat hij zich niet verveelt, maar hij wil dus de hele dag met mama spelen.quote:Op woensdag 16 mei 2007 06:58 schreef Belana het volgende:
LadyS, wat goed heej! en logisch dat je trots bent
vievjij hebt er wel 1 met een eigen willetje op de wereld gezet he
Ik zou hem toch niet te veel vermaken, maarja, ik kan me voorstellen dat dat gekrijs ook niet om aan te horen is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |