Die interviewer ook alquote:
quote:Op woensdag 9 mei 2007 21:56 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Mooie sig!
1-5 bleek niet genoeg! Maar 5-1 wel
Ja, hij legt de woorden mooi in zijn mondquote:Op woensdag 9 mei 2007 22:05 schreef Longmen het volgende:
[..]
Die interviewer ook al
Je scoort altijd tegen ajax he...![]()
Tja, krijg eens één goal tegen, ben je ver heen...quote:Op woensdag 9 mei 2007 22:07 schreef Scorpie het volgende:
Moet lukken om het in de Arena goed te maken.
Telt een uitdoelpunt ook voor twee?quote:Op woensdag 9 mei 2007 22:08 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Tja, krijg eens één goal tegen, ben je ver heen...
Daar kan je alles over vertellen héquote:Op woensdag 9 mei 2007 22:11 schreef Happel het volgende:
Het is een buitenlander, wat wil je....
Wat ben je toch intens triest soms.. Wees eens wat volwassener.. Ofzo..quote:Op woensdag 9 mei 2007 22:12 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Daar kan je alles over vertellen hé. Doe je de groeten aan Muhammed Asami?
.
Had ik meneertje wat gevraagd?quote:Op woensdag 9 mei 2007 22:15 schreef Panick het volgende:
[..]
Wat ben je toch intens triest soms.. Wees eens wat volwassener.. Ofzo..
Wheeeeehehehe. Dipshit.quote:
Jaquote:Op donderdag 10 mei 2007 06:41 schreef Edenoniphobic het volgende:
Als het 2-1 wordt in de Arena ligt Ajax eruit op basis van uitdoelpunten, toch?
Nee niet goed, wat moet H'veen nou in de voorronde CL, misschien halen ze wel geen CL en dan is NL zijn plaats kwijt voor volgend seizoenquote:Op donderdag 10 mei 2007 07:48 schreef Edenoniphobic het volgende:
Dan is het goed.
De UEFA coefficientie lijst loopt zo'n twee jaar achter dus dat heeft niet direct gevolgen.quote:Op donderdag 10 mei 2007 07:57 schreef andre347 het volgende:
[..]
Nee niet goed, wat moet H'veen nou in de voorronde CL, misschien halen ze wel geen CL en dan is NL zijn plaats kwijt voor volgend seizoen![]()
Misschien haalt Ajax ook geen CL. Kopenhagen...quote:Op donderdag 10 mei 2007 07:57 schreef andre347 het volgende:
[..]
Nee niet goed, wat moet H'veen nou in de voorronde CL, misschien halen ze wel geen CL en dan is NL zijn plaats kwijt voor volgend seizoen![]()
Gisteren was hij iig aardig onzichtbaar...quote:Op donderdag 10 mei 2007 09:21 schreef MaxPower het volgende:
Dat is nog maar afwachten of die weggaat. Mét Alves hebben we in ieder geval een aardige kans.
Klopt. Geen schande tegen Japie Stam volgens mij. Ondanks dat had hij nog wel een lekkere vrije trap in huis.quote:Op donderdag 10 mei 2007 09:31 schreef Longmen het volgende:
[..]
Gisteren was hij iig aardig onzichtbaar...
Gewoon zondag goed naar de tv gekeken.quote:Op donderdag 10 mei 2007 09:33 schreef Speed1971 het volgende:
Wat een huilies bij H'veen.....hadden sommige kramp
Hij zei na afloop dat hij dat deed omdat hij hoopte dat Heerenveen nog een vrije trap net buiten de 16 zou krijgen.. "Je weet het nooit met Alves en vrije trappen" was de reden van GJV.quote:Op donderdag 10 mei 2007 10:23 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Ik had het idee ook dat Afonso niet helemaal fit was... De wissel Nilsson eruit en Johnson erin, snapte ik dus ook niet helemaal, maar misschien dat GJV nog op een opvlieging hoopte?? Ik heb 'm de laatste 20 minuten eigenlijk niet meer in Amsterdams 16-metergebied gezien, m.u.v. dat 'overstapje' waar die zelf had moeten scoren..
Kansen vergeten af te maken, 1e helft waardeloze scheidsrechter, 2e helft werd het iets beter.. Zuiverloon speelde een superpot, Dingsdag ook. Zondag 1x scoren en dan zijn we een heel stuk richting 2e ronde
H'veen gaat het natuurlijk nooit redden tegen AZ in de finales van de pleeoffs, i.t.t. Ajax tegen AZ, en zo krijgt AZ hun welverdiende prijs.quote:Op donderdag 10 mei 2007 07:57 schreef andre347 het volgende:
[..]
Nee niet goed, wat moet H'veen nou in de voorronde CL, misschien halen ze wel geen CL en dan is NL zijn plaats kwijt voor volgend seizoen![]()
AZ kon de druk bij Excelsior niet eens aan.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:10 schreef Edenoniphobic het volgende:
[..]
H'veen gaat het natuurlijk nooit redden tegen AZ in de finales van de pleeoffs, i.t.t. Ajax tegen AZ, en zo krijgt AZ hun welverdiende prijs.
Gaat er gewoon om dat ze niet weer in A'dam die CL plek verprutsen, en die kans nu dus naar Alkmaar dient te gaan. Een pleeoffs-finale tussen AZ en Ajax wint Ajax, want dan bezwijken ze toch weer onder druk bij AZ. Tegen H'veen en Twente loopt het wel los.
quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:46 schreef Edenoniphobic het volgende:
Ajax tegen RKC, Willem II en Kopenhagen ook niet.
Europees was het weer puik tegen Newcastle, Fenerbache, Sevilla etc van AZ. Dus die mogen zich nu wel eens tonen in het CL-bal, Ajax presteert al jaren niet in de CL en is een typische UC-club geworden.
Voor hun geweldige spel waar ze uiteindelijk niks mee winnen?quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:52 schreef Nywuob het volgende:
Als Heerenveen het niet wordt, dan mag AZ wel eens een kans in de CL krijgen. Die hebben het, samen met PSV, ook het meest verdiend.
Aan "als" hebben we niets. Feit is dat PSV en AZ de meeste punten hebben binnengehaald voor het Nederlandse voetbal. Daarom gun ik het ze wel.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:55 schreef rompompom het volgende:
Over drie wedstrijden van dit seizoen genomen, kan je toch stellen dat ze aardig gewaagd zijn aan elkaar. Dus in dat opzicht zou ik niet kunnen zeggen dat de één het meer verdient dan de ander.
Als AZ eerder tegen Bremen was opgelopen, hadden ze eerder uit het toernooi gelegen. Die twee wedstrijden zijn ze toch echt aardig weggespeeld, waar Ajax er in ieder geval nog eentje heeft gewonnen.
Ik heb het over hun prestaties in Europa dit seizoen.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:57 schreef rompompom het volgende:
[..]
Voor hun geweldige spel waar ze uiteindelijk niks mee winnen?. Ajax heeft nog meer gescoord ook, in zo'n dramatisch seizoen.
Dat kan en mag.quote:Op donderdag 10 mei 2007 12:58 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Aan "als" hebben we niets. Feit is dat PSV en AZ de meeste punten hebben binnengehaald voor het Nederlandse voetbal. Daarom gun ik het ze wel.
Newcastle thuis was goed, voor de rest hebben ze de laatste vier wedstrijden niks laten zien ook. Uit in Engeland hebben ze echt gezwijnd dat het geen hogere score was, zoals Ajax gisteren zwijnde tegen Heerenveen.quote:Op donderdag 10 mei 2007 13:00 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Ik heb het over hun prestaties in Europa dit seizoen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |