Gratis broodjes Shoarmaquote:Op woensdag 16 mei 2007 23:54 schreef Wup het volgende:
[..]
ik vind het best knap dat ze mensen chocola kunnen voeren na bier....
Maar dat zie ik al, Knevel is stronteigenwijs, geeft de ander geen ruimte, haalt er niet uit wat er in zit.quote:Op donderdag 17 mei 2007 00:02 schreef ijsbrekertje het volgende:
[..]
Juist zij zouden die vraag kunnen stellen. Omdat Thieme weet dat K&B er wel begrip voor kunnen opbrengen had ze juist een gedegen antwoord kunnen geven.
Klopt, leuke vent!quote:Op donderdag 17 mei 2007 00:08 schreef Wup het volgende:
Joris Luyendijk is tof als hij zelf niet presenteert
Och, met Zomergasten vond ik hem best merendeels goed.quote:Op donderdag 17 mei 2007 00:08 schreef Wup het volgende:
Joris Luyendijk is tof als hij zelf niet presenteert
ja. Ik heb ze niet allemaal gezien maar wat ik er van gezien heb vond ik erg boeiend. Die kerel heeft echt wel wat te melden. Hopelijk krijgen Knevel & van den Brink het ook voor elkaar dat eruit te halen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 00:12 schreef ijsbrekertje het volgende:
Klopt, leuke vent!
Die documentaire van Tegenlicht over de dilemma's van media in het Midden-Oosten was ook erg interessant.
hmz... daar vond ik hem toch wat minder.quote:Op donderdag 17 mei 2007 00:13 schreef Suko het volgende:
Och, met Zomergasten vond ik hem best merendeels goed.
Nou, dan is alles beter als arrogante hittepetit Palmen, die heeft een heel seizoen Zomergasten verknald! De enige keer dat ik Joris daarin niet zo goed vond was met Léon de Winter, hij heeft ontzettend zitten doordrammen over het feit dat de Winter kritiek had op Israel qua situatie daar terwijl hij er toen niet was (vond hij ook niet nodig om toch te oordelelen) en Joris wél en zeurde daar ergerlijk over door. Dat was echt een dieptepuntje maar voor de rest ging hij steeds beter in z'n vel zitten en vond ik het jammer dat het seizoen weer over was.quote:Op donderdag 17 mei 2007 00:17 schreef Wup het volgende:hmz... daar vond ik hem toch wat minder.
Maar misschien was jij de Connie Palmen kater nog niet te boven:) en dus wat milder in je oordeel.
Ik vind het zum kotzen allemaal, bah. Oh, hij wil z'n fillempie verkopen. En kijk: http://www.coolclimate.nu/quote:Op donderdag 17 mei 2007 23:20 schreef Arcee het volgende:
Beau heeft het milieulicht gezien.
Het is nu allemaal definitief, volgens Beau.
Ik geloof er geen reet van.
Uiteindelijk gaat het daar altijd over...quote:Op donderdag 17 mei 2007 23:33 schreef Croupouque het volgende:
Ik kan het nu niet zien, maar hebben ze vandaag al op de één of andere manier geprobeerd aan te tonen dat de jeugd van tegenwoordig verdorven is?
Nee een kunstenaar die nooit tv kijkt maar lullen van 100 meter en rioleringsbuizen van dezelfde lengte als kunst verkoopt wel.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:42 schreef Wup het volgende:
en een voetballer lijkt me niet zo geslaagd nee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |