quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:25 schreef Sant het volgende:
Wat voor gajes ben je, dat haar ouders t niet toestaan???
ben je:
-tuig
-junk
-zwerver
-crimineel
-Marokaan
-edit- ik bedoel, 17 vs 15 zal t probleem niet zijn of wel?
Kerel, je vraagt advies.. internet is anoniem, misschien moet je "je lezers" wat inzicht evrschaffen, dan krijg je denk ik eerder antwoorden waar je wat mee kunt...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:28 schreef murderH het volgende:
ik ben geen van de dingen die jij opnoemt in de beleving van andere. maar de manier waarop t uitging de eerste keer is niet echt om trots op te zijn. maar ze waren al voordat het uitging de eerste keer niet super blij
Misschien heeft ze strenge ouders en ik ga er vanuit dat ze 14 was toen de relatie begon. Haar ouders kunnen daar moeite mee hebben natuurlijk.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:30 schreef Developersrus het volgende:
Ik zie geen problemen of heb ik iets gemist...
Dan kun je maar 1 ding doen.. haar en har ouders overtuigen dat je beter in mekaar steekt dan dat je tot dusver hebt laten blijken.. kost tijd moeite en ellende, maar als zij t waard is: dan is t de tijd en moeite ook waard...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:34 schreef murderH het volgende:
-knip-
dat heb ik nu dus ook, daarom ook dat we het nogmaals willen proberequote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:37 schreef Sant het volgende:
[..]
Dan kun je maar 1 ding doen.. haar en har ouders overtuigen dat je beter in mekaar steekt dan dat je tot dusver hebt laten blijken.. kost tijd moeite en ellende, maar als zij t waard is: dan is t de tijd en moeite ook waard...
succes ermee!!
ps: get a job, lamlul
tjah.. kan vervelend voor ze zijn, maar lijkt me niet echt n drempel voor ouders om een jongen "te verbieden"...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:37 schreef murderH het volgende:
nou ja ik woon bij mn opa en oma die ik verzorgers noem omdat ik niet bij mijn ouders kon opgroeien(die mogelijkheid was er dus niet)
17 en 14 bedoel jequote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:25 schreef Sant het volgende:
Wat voor gajes ben je, dat haar ouders t niet toestaan???
ben je:
-tuig
-junk
-zwerver
-crimineel
-edit- ik bedoel, 17 vs 15 zal t probleem niet zijn of wel?
dan is het niet leeftijd maar iets met jou? en vast ook de afstandquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:40 schreef murderH het volgende:
neej toen het begon 16 en 14
nee helemaal niet, ik bestempel mezelf niet kwa muziekgroep ofzo, ik luister alle soorten muziek namelijkquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:41 schreef cohen het volgende:
hij is een hardcore gast!!!
maar ik denk dat je Lonsdale draagt, kort geschoren kapsel en oorbellen hebtquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:42 schreef murderH het volgende:
[..]
nee helemaal niet, ik bestempel mezelf niet kwa muziekgroep ofzo, ik luister alle soorten muziek namelijk
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:41 schreef UIO_AMS het volgende:
Ik snap haar ouders wel.
- je laat haar 4 uur wachten( ja erg ik weet het)
- je hebt geen geld(ik werk nu al een tijdje dus dit keer wel)
- je hebt geen stabiele thuissituatie(tuurlijk wel, woon al mn hele leven bij mn opa en oma)
- je drinkt en rookt(dronk en rookte, ben voor dit meisje met alles gestopt)
- je hield haar aan het lijntje(i know)
- je laat haar nu dingen om de rug van haar ouders heen doen(maar daarom was het niet want ze praat er wel over met dr ouders)
Op dit moment ben je dus gewoon spannend voor haar. Meer niet. Het antwoord op je vraag is dus: nee.
mijn ouders willen me altegraag, maar ik hun niet, dus dat heb je mis sorry. of ja ouders, laat ik het zo zeggen, mijn pa is overleden en mijn moeder haar medische achtergrond laat niet toe dat zij mij kan verzorgenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 14:42 schreef avotar het volgende:
Hmmmm dus haar ouders zijn niet blij met jou omdat jij blowt, zuipt en wat al niet meer. En zij is 14.
Ik kan niet anders zeggen als groot gelijk dat ze er zo over denken.
Jij bent gewoon een probleem jongen... je woont al niet eens meer bij je ouders.
Elke set ouders is jou liever kwijt dan rijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |