Zeg, je moet toch eens leren tellen hoor. 3400 delicten is meer dan 1600.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:30 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik ben er vorig jaar wel 5 keer geweest hoor. En op de schaatsbaan in de Uithof heb ik nog een bodycheck gehad van een Marokkaantje.![]()
Overigens, mijn jungle is erger dan de jouwe![]()
[..]
Bron: http://www.ad.nl/misdaadmeter/?page=vergelijkgem
maar het volgende mag dus welquote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:52 schreef Zpottr het volgende:
Iemand achternarennen en "twee tot drie" tikken met een honkbalknuppel verkopen nadat die gevallen is lijkt me niet echt zelfverdediging, wel?
Persoonlijk zou ik op dat moment al door het lint gaan en zou het niet bij drie klappen gebleven zijn.quote:Ik ging kijken en zag een fiets staan", blikt hij terug. "Op het moment dat ik achter het huis loop om op onderzoek uit te gaan, hoor ik mijn vrouw roepen om hulp. Ze had het gordijn van de schuifpui opzij geschoven en stond ineens oog in oog met die vent. Het eerste wat er vervolgens gebeurde, was dat ik een schop en klap kreeg. Daarop riep hij: 'Ik steek je dood'. Ik zag iets glinsteren, waarvan pas achteraf bleek dat het een tentharing was.
Er is echt een groot verschil tussen in huis en in de tuin. Ik heb een aardig groot terrein en het komt wel eens voor dat mensen die er niets te zoeken hebben daar gaan wandelen (of zichzelf oraal laten verwennen door een (lekkere) blondine, is ook gebeurd). Ik vind dat niet echt een verstoring. Zou men echter zo maar mijn huis in lopen, dan kan ik daar wel pissig om worden.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:50 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Nee, dat toont aan dat jij moeite hebt praktijk en theorie op waarde te schatten.
En het mag dan wel niet binnen zijn, je tuin is wel degelijk je eigen prive-gebied.
Bull shit, verdiep je in het onderwerp of lees het topic eens goed. Die stropopredeneringen van jou.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:54 schreef LENUS het volgende:
Het Nederlandse rechtssysteem dwingt de burger eigenlijk een keuze te maken tussen twee extremen.
1. "Foei" en "scheer je weg vlegel" roepen tegen een inbreker die op het punt staat een mes tussen je ribben te steken.
2. De inbreker 100km. verderop langs de kant van de weg dumpen. Of erger vermoorden en in het bos begraven.
Dat zal het zijn...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:54 schreef LENUS het volgende:
Het Nederlandse rechtssysteem dwingt de burger eigenlijk een keuze te maken tussen twee extremen.
1. "Foei" en "scheer je weg vlegel" roepen tegen een inbreker die op het punt staat een mes tussen je ribben te steken.
2. De inbreker 100km. verderop langs de kant van de weg dumpen. Of erger vermoorden en in het bos begraven.
Goed. En weet dan dat je dan vervolgens terecht zal worden vervolgd.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:00 schreef Boris_Karloff het volgende:
Persoonlijk zou ik op dat moment al door het lint gaan en zou het niet bij drie klappen gebleven zijn.
Het typische afschuifsysteem op "de maatschappij" waar criminele tokkies en ander gespuis gebruik van maken. Niet erg origineel hoor.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:54 schreef LENUS het volgende:
Het Nederlandse rechtssysteem dwingt de burger eigenlijk een keuze te maken tussen twee extremen.
1. "Foei" en "scheer je weg vlegel" roepen tegen een inbreker die op het punt staat een mes tussen je ribben te steken.
2. De inbreker 100km. verderop langs de kant van de weg dumpen. Of erger vermoorden en in het bos begraven.
Ten eerste mag je in de VS ook geen mensen op de vlucht in de rug schieten en ten tweede: vind jij dat echt een verbetering?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:45 schreef Andyy het volgende:
in de VS mag je gewoon een shotgun in huis hebben voor zelfverdediging en een inbreker gewoon doodschieten![]()
dat is weer een ander uiterste waar meer ellende van komt dan dat het oplost. maar daar hoef je niet bang te zijn dat je in de bak komt als je een inbreker slaat of zelfs doodquote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:45 schreef Andyy het volgende:
wat een bullshit wet soms toch ook
in de VS mag je gewoon een shotgun in huis hebben voor zelfverdediging en een inbreker gewoon doodschieten![]()
Je laat het in het vervolg beter uit je hoofd mij dingen in de mond te leggen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:00 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
maar het volgende mag dus wel
[..]
nou stel, je hoort beneden een inbreker in je huis, hij haalt alles over hoop op zoek naar iets kostbaars, dus jij pakt je shotgun en loopt naar beneden en je ziet hem met een mes op je af stormen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:49 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ten eerste mag je in de VS ook geen mensen op de vlucht in de rug schieten en ten tweede: vind jij dat echt een verbetering?
Goed, maar als je dit in NL overkomt, dan mag je ook schieten (en daarna uitleggen hoe je aan een vuurwapen komt).quote:Op dinsdag 8 mei 2007 18:02 schreef Andyy het volgende:
nou stel, je hoort beneden een inbreker in je huis, hij haalt alles over hoop op zoek naar iets kostbaars, dus jij pakt je shotgun en loopt naar beneden en je ziet hem met een mes op je af stormen.
wat zal je dan blij zijn dat je zo'n ding hebt
maar het is idd wel erg extreem ja
nee dan word je aangeklaagd wegens doodslagquote:Op dinsdag 8 mei 2007 18:15 schreef DS4 het volgende:
[..]
Goed, maar als je dit in NL overkomt, dan mag je ook schieten (en daarna uitleggen hoe je aan een vuurwapen komt).
Het klopt wel dat in de VS er meer mag op dit gebied, maar het verschil is niet dag en nacht en ik ben blij dat we in NL in beginsel geweld niet tolereren, tenzij.
Als iemand met een mes op jou afkomt om je neer te steken mag je jezelf verdedigen. Echt waar.quote:
Voor de geinteresseerden: Bijlmer Noodweerquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
Als iemand met een mes op jou afkomt om je neer te steken mag je jezelf verdedigen. Echt waar.
Heb je het Bijlmer Noodweerarrest gelezen? Je mag iemand gerust neerknallen als je serieus bedreigd wordt, maar het is niet de bedoeling dat je een vluchtende overvaller/inbreker etc achtervolgt en dan zelf er op los gaat rammen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:32 schreef StefanP het volgende:
Ik ga hier echt van over mijn nek. Hoe kan iets zo krom geregeld zijn? Hoe kan iemand het met dit soort achterlijkheid eens zijn? Dat is toch de omgekeerde wereld? Je verdedigt je familie en bezit tegen een agressieve indringer die nota bene dreigt je te vermoorden, en het enige dat justitie kan is beweren 'dat je maar tot 10 moet tellen' waarna ze jje TWEE WEKEN de cel in flikkeren? Hoe is dat in HEMELSSNAAM mogelijk?
Bah, walgelijk, om van te kotsen, ongelofelijk. Ik wens de Nederlandse ambtenaren, agenten, politici en openbaar aanklagers c.q. rechters allemaal een brutale overval, aframmeling, inbraak en verkrachting toe. Ze verdienen het.
Nederland, land der naieve dwazen. Nooit was deze zin meer van toepassing.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |