Dank jequote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:38 schreef Tan het volgende:
Sanger gefeliciteerd!!![]()
Vivi die foto!!!!![]()
En hier ook geen spiegel nee, maar ze hebben geen tijd om überhaupt een spiegel te pakken aangezien ik (op de eerste na) mijn kinderen doorgaans met mach 6 de verloskamer in lanceer.
Ik had net ook weer wat. Ik wilde mijn moeder het blije nieuws eigenlijk pas vertellen op moederdag, maar ik kon natuurlijk weer niet wachten dus, ik zeg: mam, kijk eens in je mailbox.
Ik had haar namelijk een mail gestuurd met als onderwerp 'verrassing!', dit fotootje erbij en een tekst in de trant van: de kinderen weten het nog niet, dus als je er op terugschrijft moet je het een beetje geheim houden.
Belt ze me op: 'Ooooh wat leuk, heb je een nieuwe MP3speler gekocht!'
Dacht ze dat ik een MP3speler of een geavanceerde DVDspeler had, als verrassinig voor de kinderen![]()
![]()
Ik snapte haar niet, dacht dat ze een grapje maakte, dus na een paar keer over en weer ge-huh? zei ik maar dat het een test was. Toen snapte ze het nog niet, dus ik nog eens uitleggen, zonder al te veel woorden te gebruiken die konden worden opgevangen door nieuwsgierige kinderoortjes, maar uiteindelijk viel het kwartje.quote:
Ik heb meegekekenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:04 schreef jellyrose het volgende:
[..]
Uh.....je wil dus zeggen dat er vrouwen zijn die via een spiegel het hele gebeuren willen bekijken?
![]()
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:28 schreef Brighteyes het volgende:
De 'meldplicht' is vanaf week 37 en hoe dichter je in de in de buurt komt van de 40 weken hoe belangrijker zeg maar. Hoe meer mensen zich af gaan vragen of je niet al bevallen bent.
Maar het gaat eigenlijk in van die golfbewegingen lijkt het wel.
De laatste paar maanden is de roep om melden niet meer zo sterk als een tijdje terug.
Memmel...bij deze: vanaf 37 weken meldplicht ! Ik wil erg graag weten hoe het met je staat !!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:23 schreef Memmel het volgende:
Marit, ik heb dezelfde vraag. Hoe en wat met die meldplicht?
Nou ja, zo rot is het vast niet bedoeld, maar er waren periodes dat half OUD hier stond te hyperen omdat er iemand zich nog niet gemeld heeft en de laatste tijd is het wat rustig wat dat betreft. Dat bedoel ik een beetje.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:07 schreef marit1978 het volgende:
[..]
hm...dus de dames die nu zo'n beetje bovenaan staan incl. mezelf moeten even afwachten of er vraag naar is ?
![]()
Ja! Heel pril nog; 11 januari uitgerekend (als het goed is; ik snap die berekenwijze zelfs na 4 zwangerschappen nog nietquote:
Nee, die heb ik haar eigenlijk nooit laten zienquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:52 schreef bixister het volgende:
tan, wat een mop zeg, die reactie van je moeder!je zou toch denken dat ze na 4 zwangerschappen van haar dochter wel een keer weet hoe een zwangerschapstest eruitziet.
![]()
En ja hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:01 schreef Vivi het volgende:
[..]
Eens kijken of ze me kwaad opbelt PMed over dit verhaal, dan hebben we het bewijs![]()
Geen stomme vraag, maar als je verplicht naar het ziekenhuis moet dan mag je verloskundige ook niet de bevalling doen waarschijnlijkquote:Op woensdag 9 mei 2007 09:52 schreef Beaker het volgende:
Is het een hele stomme vraag als ik vraag of mijn vk de bavalling zelf doet? Ik bedoel, ik ken de beste man niet en zou het jammer vinden als mijn eigen vk de bavalling niet kan doen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |