Het wordt er voor ons saaier van... maar het zou een goed signaal zijn geweest naar jonge meisjes en onzekere vrouwen.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:14 schreef PumaStreamer het volgende:
Maar aan de andere kant iedereen roept Brian weg....die weg zus weg en zo weg..maar daar word het alleen maar saaier van hoor mensen ...althans lijkt me....vind Lieke namelijk geen aanwinst voor de villa maar jah das mijn mening!
En wat hebben ze daar aan? Bovendien is 90% van die email adressen op een free email provider...quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:17 schreef Disana het volgende:
Min of meer, soms, ja. Maar Tien heeft emailadres aan fanatiek DGK Fokker kunnen koppelen door hun actie.
Vervelend voor de mensen die bij die overige 10% horenquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:20 schreef Mika25 het volgende:
[..]
En wat hebben ze daar aan? Bovendien is 90% van die email adressen op een free email provider...
Als je Palma beledigt op fokquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:20 schreef Mika25 het volgende:
[..]
En wat hebben ze daar aan? Bovendien is 90% van die email adressen op een free email provider...
Ik vind hem ook wel een beetje een 'Eric typje' als we naar zijn slijmerige, valse, en onderdanige gegiechel kijken. Sterker nog, dan is hij veel meer dan een 'Eric typje'quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:18 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Ze doen anders wel goed hun best, vrijwel elk positief momentje dat ze vinden word uitvoerig in beeld gebracht. Maar eigenlijk is het onmogelijk, want als je hem weer te gevoelig neerzet gaan mensen hem een crybaby noemen. Want nu wordt ie weer een beetje als een Eric-type neergezet die bij het minste of geringste gaat janken, en daar zit het grote publiek ook niet op te wachten...
Denk je nou echt dat ze daar bedoelingen mee hebben?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:22 schreef getl0st het volgende:
[..]
Vervelend voor de mensen die bij die overige 10% horen![]()
Wie? Waar?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:23 schreef Donnie29 het volgende:
Naakt hahha
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:22 schreef pullup het volgende:
[..]
Als je Palma beledigt op foksturen ze haar op je af
Wat heeft Wifebeater B aan het programma bijgedragen met uitzondering van seks met Amanda en wat lopen te liegen, stelen, kapot maken van persoonlijke eigendommen? Dat kan elke idioot, je kan hem met gemak door ene andere idioot vervangen, eentje die geen losse handjes heeft en een iets langer lontje. Bovendien kan de redaktie ook een nieuwe scriptschrijver inhuren om te voorkomen dat het programma saai wordtquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:20 schreef Disana het volgende:
Het wordt er voor ons saaier van
Nietsquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:23 schreef blomst het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ze daar bedoelingen mee hebben?
Ze hebben de mail adressen toch al via hun eigen site, en wat maakt het uit als ze weten wat en waar iedereen post.
Alleen als je het in de SC komt vragen en er hier geen mensen mee lastig valt!quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:10 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Zeg couterier kende gij zo'n leuk tuniekje voor mij fabriceren als gij voor den andere dames hebt gedaan?![]()
Weet ik veel... mensen die Ellen mailen in discrediet brengen door op hun (fanatieke) postgedrag te wijzen? Er is vast het een en ander te bedenken.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:20 schreef Mika25 het volgende:
[..]
En wat hebben ze daar aan? Bovendien is 90% van die email adressen op een free email provider...
Ik doelde op die opmerking dat als je Palma beledigd, dat ze op je af word gestuurd. Om het nog erger te maken typte ik er naakt achter.quote:
Via hun site registratie wisten ze nog niet wie de fanatieke streamers waren. Nu hebben ze emailadres, IP en postgedrag op een rijtje.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:23 schreef blomst het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ze daar bedoelingen mee hebben?
Ze hebben de mail adressen toch al via hun eigen site, en wat maakt het uit als ze weten wat en waar iedereen post.
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:25 schreef Donnie29 het volgende:
[..]
Ik doelde op die opmerking dat als je Palma beledigd, dat ze op je af word gestuurd. Om het nog erger te maken typte ik er naakt achter.
Sterker nog, momenteel draagt hij helemaal niets bij want hij is onzichtbaar. Maar men zal denken dat de verontwaardiging over zijn blijvende aanwezigheid ook 'sensatie' is. Ik zie hem oprecht liever gaan en walg ook echt van hem.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:24 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Wat heeft Wifebeater B aan het programma bijgedragen met uitzondering van seks met Amanda en wat lopen te liegen, stelen, kapot maken van persoonlijke eigendommen? Dat kan elke idioot, je kan hem met gemak door ene andere idioot vervangen, eentje die geen losse handjes heeft en een iets langer lontje. Bovendien kan de redaktie ook een nieuwe scriptschrijver inhuren om te voorkomen dat het programma saai wordt
Gatsamme zegquote:Op zaterdag 5 mei 2007 19:46 schreef petraa het volgende:
GADVERRRRRRRRRRRRRRRRR Jaap zit in zijn oor en vreet zijn oorsmeer op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |