Yep. Won't get fooled againquote:Op donderdag 10 mei 2007 21:16 schreef RacerDKB het volgende:
http://www.weebls-stuff.com/wab/CSI/
Welk liedje is dat? van the who ofzo?
Dat zit ergens in het midden of achteraan in het nummerquote:Op donderdag 10 mei 2007 21:43 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Maar ik hoor niet dat harde rockstukje zeg maar wat in die weebl and bob zit?
Het is van Deepzonequote:Op donderdag 10 mei 2007 21:04 schreef De_Nylon_Badmuts het volgende:
[..]
graag gedaan, kan jij mij dan misschien helpen aan de naam van de artiest, ik zoek um namelijk ook![]()
Heb je een ander linkje? deze doet het niet.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:06 schreef Cue het volgende:
Wie weet toevallig welke artiest er op deze foto staat en van wie en welk nummer de fragmenten zijn
haha kan ik m'n collega weer ff gekdraaien dat z'n prijsvraag weer door mij opgelost wordt
http://web.mac.com/pdiele(...)58-6D3E7F44C8FA.html
We're sorry, but we can't find the iWeb page you've requested.quote:Op donderdag 10 mei 2007 23:06 schreef Cue het volgende:
Wie weet toevallig welke artiest er op deze foto staat en van wie en welk nummer de fragmenten zijn
haha kan ik m'n collega weer ff gekdraaien dat z'n prijsvraag weer door mij opgelost wordt
http://web.mac.com/pdiele(...)58-6D3E7F44C8FA.html
Probeer de foto even up te loaden via tinypic.com als dat kanquote:Op donderdag 10 mei 2007 23:15 schreef Cue het volgende:
mmm vaag... denk dat hij 'm aan het updaten is op het moment... sorry mensen ik zal de link zo aanpassen als hij het weer doet!
Nummer 1 is idd van Elvis Costello, nummer is Veronicaquote:Op donderdag 10 mei 2007 23:48 schreef Cue het volgende:
Linkje werkt weer!
http://web.mac.com/pdiele(...)58-6D3E7F44C8FA.html
De foto heb ik inmiddels al dat is: John Hiatt
nu alleen de twee fragmenten nog
Bedankt alvast!
Speelt bij mij niet hoor, blijft stil staan. (winamp)quote:Op vrijdag 11 mei 2007 10:37 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Ik heb het bestandje opnieuw upgeload.
HIER staat het bestandje.
Weet iemand het liedje?
Doet het daar ook nietquote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:30 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Doet deze link het wel?
http://boomp3.com/m/18994c5045ae
Probeer eens via putfile.com ?quote:
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:38 schreef donroyco het volgende:
@ Jewcookie:
Jouw nummer is vrij bekend, maar kan er niet opkomen...![]()
Nope, doet het bij mij iig nog steeds niet.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:46 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Nu staat hij hier:
http://www.savefile.com/files/712522
Volgens mij ligt het gewoon aan het bestandje ofzo hoor. Anders knip en plak je er een stukje uit en sla je het even opnieuw op als mp3, wma of eventueel een wav als het niet te groot is.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 11:57 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
http://dl1u.savefile.com/(...)8/welkliedisdit2.mp3
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |