Neucqen?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 21:34 schreef DR34M3R het volgende:
ow, en ik ben niet dronken. hooguit lichtelijk aangeschoten
Kom maar langs. Houd wel rekening met een ziekelijk jaloerse echtgenoot die ieder moment thuis kan komenquote:
Nou dan doen we gewoon telepatisch contact houden via dit topicquote:Op vrijdag 4 mei 2007 21:23 schreef DR34M3R het volgende:
Stroek, je was er wel!
Nu moet je een heel weekend zonder me... O wacht, misschien ben ik er morgenochtend wel ff..
Oh ik dacht juist met inscheken uitgeschotenquote:Op vrijdag 4 mei 2007 21:34 schreef DR34M3R het volgende:
ow, en ik ben niet dronken. hooguit lichtelijk aangeschoten
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 21:39 schreef wonderer het volgende:
TVP
Je bent echt drokne huh?quote:
en je hebt je gewoon niks aangetrokken van onze verhuizing vanuit ONZ naar GCquote:Op vrijdag 4 mei 2007 22:08 schreef Blinky het volgende:
Lang geleden dat ik hier heb gekeken.
Ff kijken of er nog bekenden zijn. Wonderer ken ik nog
Dat viel me pas op toen je het zeiquote:Op vrijdag 4 mei 2007 22:24 schreef Stroekie het volgende:
[..]
en je hebt je gewoon niks aangetrokken van onze verhuizing vanuit ONZ naar GC![]()
Jaquote:Op vrijdag 4 mei 2007 22:47 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Aan dat ingenieuze fitnessmachine van jullie ?
dankje!quote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:02 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja welkom op deze nieuwe verse zaterdag![]()
Hey Blinky, hoest met die ouwe brompot van jequote:Op vrijdag 4 mei 2007 22:27 schreef Blinky het volgende:
[..]
Dat viel me pas op toen je het zei![]()
Maareeh
http://maikeinamerika.web-log.nl/ ?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:45 schreef wonderer het volgende:
Zo. Iedereen die me raar vindt graag even mijn blog lezen
Ondanks dat ik de helft al wist, mij maakt het niet uit wie of wat je bent zolang je jezelf maar blijftquote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:45 schreef wonderer het volgende:
Zo. Iedereen die me raar vindt graag even mijn blog lezen
Ja, die.quote:
ehhh. ja, dat was ik wel jaquote:
Heeft je ziekelijk jaloerse echtgenoot geen moiete met FOK! dan?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 21:36 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Kom maar langs. Houd wel rekening met een ziekelijk jaloerse echtgenoot die ieder moment thuis kan komen
Goedemorgen.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 10:08 schreef JamesBrowny het volgende:
[..]
Heeft je ziekelijk jaloerse echtgenoot geen moiete met FOK! dan?
Goeiemorgen trouwens!
Ik heb dat ook niet verteld nee, hij vindt dat echt helemaal niks(die mensen lullen alleen maar over sex en proberen je het bed in te krijgen en je moet daar niet intrappen...Dat soort dingen, ook vindt hij dat ik de tijd die ik doorbreng achter de comp beter aan het huishouden kan besteden...)quote:Op zaterdag 5 mei 2007 10:24 schreef DR34M3R het volgende:
serieus?
Ik ga daar ver in hoor. Mijn echte msn account kent hij ook niet. Niet dat dat wat uitmaakt, want hij heeft messenger toch van de pc gegooid gister, nadat hij er een paar dagen geleden achter kwam dat ik nog steeds af en toe msn met een collega van me, die ik in onze gezamelijke account had laten staan..
Is bovenstaande nog een beetje leesbaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |