Ik zag het eergister ook. Ik vond het opmerkelijk.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:14 schreef Z het volgende:
Bij mij in de buurt (de baarsjes A'dam) zie ik deze zomer opeens allemaal Surinaamse mannen met vogelkooitjes (inclusief vogel) lopen Google vertelde mij dat de vogels zangvogels zijn waar mee gegokt wordt, de vogel met de mooiste zang wint. De vogels worden door de mannen 'uitgelaten'. Ik heb er ook wel eens iets over gezien op tilluhvisie maar dat waren Aziaten. Fascinerend gezicht in ieder geval, en een hoop vrolijke vogel geluiden.
Ik vind het wel plezierig wakker worden. Het gekwetter van de zwaluwen, mussen die door de dakgoot springen. Ik zou er bijna vrolijk van worden. Bijna dan he.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:15 schreef Gellius het volgende:
Vogels.. Wat heb ik een grondige hekel aan vogels.
Ja, ik weet veel van SPSS, dat heb ik je gister ook al twee keer gezegd, maar daar heb je kennelijk over heen gelezen.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:54 schreef Claudia_x het volgende:
Zit er hier iemand die ook maar iets van SPSS weet?![]()
Dat is mooi, van harte.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:01 schreef Thisbe het volgende:
Hallo, ik ben jarig vandaag. En ik voel me tóch niet oud.
Gefeliciteerd.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:01 schreef Thisbe het volgende:
Hallo, ik ben jarig vandaag. En ik voel me tóch niet oud.
Aha! Van harte, Thisbequote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:01 schreef Thisbe het volgende:
Hallo, ik ben jarig vandaag. En ik voel me tóch niet oud.
Hippie.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:59 schreef dwerg het volgende:
[..]
Ik vind het wel plezierig wakker worden. Het gekwetter van de zwaluwen, mussen die door de dakgoot springen. Ik zou er bijna vrolijk van worden. Bijna dan he.
SPSS is een programma waarmee je data kan 'manipuleren' en statistiek bedrijven.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:13 schreef Thisbe het volgende:
Dank je heren. En wat is ssps?
quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:08 schreef Z het volgende:
[..]
Ja, ik weet veel van SPSS, dat heb ik je gister ook al twee keer gezegd, maar daar heb je kennelijk over heen gelezen.
Gefeliciteerd.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:01 schreef Thisbe het volgende:
Hallo, ik ben jarig vandaag. En ik voel me tóch niet oud.
Niet alle kutvogeltjes zitten in een kutkooitje, pope.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:20 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
Dekentje over kooitje. Duhhhhh.
Ik weet niets van statistiek. Nou ja, ik heb Damned lies and statistics gelezen.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:16 schreef Z het volgende:
[..]
SPSS is een programma waarmee je data kan 'manipuleren' en statistiek bedrijven.
Maak dat de kat wijs!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:22 schreef Gellius het volgende:
[..]
Niet alle kutvogeltjes zitten in een kutkooitje, pope.
Mooi! Wat voor risotto heb je gemaakt? Bianco?quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:21 schreef Gellius het volgende:
[..]
In dat geval wil ik nog even melden dat de risotto erg lekker was..
Jij vindt het zelfs nog leuk ook, dat is het enge er aan!quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:08 schreef Z het volgende:
[..]
Ja, ik weet veel van SPSS, dat heb ik je gister ook al twee keer gezegd, maar daar heb je kennelijk over heen gelezen.
Ik heb hier wel een handboek SPSS liggen - ik háát handboeken - dat ik door probeer te werken. Maar ik ben koppig en begin altijd gewoon in de hoop dat ik op concrete problemen wel een oplossing vind. Helaas lukt me dat met deze 2 (volgens mij betrekkelijk simpele) vragen niet.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:23 schreef Liejannuh het volgende:
Jij vindt het zelfs nog leuk ook, dat is het enge er aan!
Ik weet een heel klein beetje van SPSS Claudia, maar ik heb er een ontzettende hekel aan, dus aan Z heb je meer.
Ik eet vanavond gebakken kabeljauw met kokosrijst (risotto, kabeljauw, spinazie, kokosmelk, jalopenapeperreepjes en limoen).quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:23 schreef Gellius het volgende:
Met zalm en spinazie, om Erik en Lienkien dwars te zitten.
Oei. Je komt op een ongelukkig tijdstip binnenvallen, JAM.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 10:26 schreef JAM het volgende:
Tuig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |