Je zit in het verkeerde topicquote:Op donderdag 3 mei 2007 21:37 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Is dit weer een ontslagronde voor Jan Lul of zou Japio nu echt moeten vertrekken?
Was het een passief aanvaarden, of heeft de PR ook geprobeerd om er voor de Fokkers zoveel mogelijk profijt uit te slepen? Ofwel hebben jullie flink je tanden laten zienquote:Op donderdag 3 mei 2007 20:32 schreef avonne het volgende:
[..]
We hebben achter de schermen wel degelijk kritisch hier naar gekeken.
O.a. of er sprake is van automatisch er aan vast zitten en naar pivacy gegevens.
We zijn van mening dat het weliswaar een lokkertje is, maar dat er verder geen nadelen aan zitten.
Het emailadres dat je naar Day PM-t hoeft ook niet dezelfde tezijn als waarmee je bij Fok bent geregistreerd.
quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar waarom slim dan? Ze vangen er toch geen geld voor?
quote:Op donderdag 3 mei 2007 20:36 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Ik denk dat het voordeel voor Tien een stuk groter is (geen negatief gezeik meer over de betaalde streams, en grotere kans dat er volgende maand meer betaalde abonnementen verkocht gaan worden). Maar ik zou niet meer zeuren
En ik betwijfel dat dus. Je wilt ervoor betalen of niet en daar doet dit maandje gratis kijken niks aan af, denk ik.quote:
Wow! Het 50-voudige aan abonnementen binnenhalen met 100 gratis accounts!quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:12 schreef voyeur het volgende:
Volgende maand herhaalt zich dit waarschijnlijk voor een dan echt select gezelschap namelijk de vaste streamers op de grote sites. Zelfde doel: geen kritische geluiden en al weer wat meer abonnee's. Als ze uitieindelijk 5000 streamers kunnen laten betalen en er 100 moeten weggeven om dit te bereiken hebben ze hun data binnen. X procent is bereid te betalen; meer hebben ze niet nodig. Die lousy 400E per maand die ze dan nog mislopen is nog niet het bedrag dat de redactie aan koffie wegwerkt.
Misschien is het handig om dit dan even duidelijker in de OP te zetten. Para ben ik niet ( zie email in de SC) , pammetjes genoeg in huis en misschien is , ondanks mn kritische uitlatingen, een bedankje omdat ik een andere user blij maak op zn plaats?quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:32 schreef avonne het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe je redeneert, maar er klopt niks van.
Tien weet geen mailadressen van Fokkers, en Day weet niet welke mailadressen op Tien gebruikt worden.
Door PM wordt dat kort gesloten.
De enige die privacy gevoelige informatie heeft is dus Day, en die zal de gegevens niet gekoppeld doorgeven.
Tien krijgt een lijst met emailadressen, zonder usernamen of andere prive gegevens.
Je kunt dus in je fok profiel "pietje@hotmail.com" hebben staan, en op tien "jantje@home.nl"
Ik vraag alleen om een e-mailadres en heb in de tekst vermeld dat ik die, zonder usernaam, doormail aan Tien.quote:Op donderdag 3 mei 2007 21:42 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Misschien is het handig om dit dan even duidelijker in de OP te zetten. Para ben ik niet ( zie email in de SC) , pammetjes genoeg in huis en misschien is , ondanks mn kritische uitlatingen, een bedankje omdat ik een andere user blij maak op zn plaats?
Je hebt gelijk , dat had ik niet goed begrepenquote:Op donderdag 3 mei 2007 21:45 schreef Day het volgende:
[..]
Ik vraag alleen om een e-mailadres en heb in de tekst vermeld dat ik die, zonder usernaam, doormail aan Tien.
Optimistquote:Op donderdag 3 mei 2007 22:02 schreef F04 het volgende:
Is trouwens ook een jaar abbonement mogelijk?
Dank jequote:Op donderdag 3 mei 2007 21:22 schreef avonne het volgende:
[..]
Als je op login klikt, verschijnt in het kadertje ook het woord "aanmelden" waarop je kunt klikken.
Pessimist!quote:Op donderdag 3 mei 2007 22:41 schreef Peter6000 het volgende:
Straks lukt het niet om 100 deelnemers te vinden.
quote:
Too good to be truequote:Op donderdag 3 mei 2007 22:42 schreef Day het volgende:
[..]
Pessimist!
Jij weet zeker dat je je niet aanmeldt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |